Įkraunama...
Įkraunama...

Mitybos racionas žindyvei.

Iš karto po gimdymo beveik nieko nevalgiau, išskyrus kruopų košę ir pieniškas dešreles su burokėliais, nu dar truputi pieno produktų, kai dukrytei buvo trys savaitės, ją baisiai nubėrė, tada ir pieno produktų ėmiau nevalgyti doh.gif . O be reikalo pasirodo spuogai buvo hormoniniai. Gėriau žindyvėms skirtą arbatą, nes bijojau kokių nors kitokių. Nevalgiau nei pupelių, nei kopūstų ir jokių produktų kas nors kiek gali pūsti vidurius. Kai dukrytei buvo trys mėnesiai pradėjau sau leisti vieną puodelį kavos per dieną. O nuo ketvirto mėnesio ėmiau valgyti praktiškai viską, vaiko organizmas į mano suvalgytus produktus visiškai nebereguoja.
Atsakyti
Pritariu, kad skysčių reikia gerti pakankamai, as kartais net iki 3 litru sutaršau, na priskaičiuoji ne tik savo pamėgtą Neptūno mineralinį, bet ir sriubą, arbatas... Pas mane pieniuko taip pat būna daugiausai naktį, ir pirmoje dienos pusėje, vakarop, toks jausmas, kad jo mažėja, bet gal tai ir netiesa, kiek žinau, vakare pieniukas būna liesesnis, todėl ir žinda dažnai. Šiaip niekada nabandžiau pilnai nusitraukti iš krūties prisikaupusio pieno, todėl ir nažinau, kiek gi jo prisigamina... g.gif Na, o kad poilsis, taip pat ir pasivaiksčiojimai skatina jo gamyba, tai galiu tik patvirtint, savo kailiu tai patyriau. 4u.gif
Atsakyti
Gal kas turi parduot pieno šaldymo maišelių?
Atsakyti
Cia truputi ne apie mityba, bet noriu paklausti, gal zinot, ar galima maitinanciai mamai gerti askorutina?
Atsakyti
QUOTE(Herrera @ 2010 01 17, 00:45)
Cia truputi ne apie mityba, bet noriu paklausti, gal zinot, ar galima maitinanciai mamai gerti askorutina?

http://www.pradzia.org/node/359 4u.gif
Atsakyti
sveikos,
norejau pasiklaust, gal kuriai taip buvo blush2.gif
1a menesi valgiau viska (nu isskyrus zalias darzoves, vaisius) ir maitinau. Isbere nebuvo, tik kartais pilveli papusdavo. O po menesio - isbere. ir dabar jau 1,5 - vis dar isbertas dukrytes veidelis ir galvyte raudonais spuoguciais. Mitybos racionas nepasikeite. ar gali alergizuoti tie patys produktai, kurie nealergizavo pirma menesi? o gal cia tie vadinamieji naujagimiu spuogai? tik kazin per kiek laiko jie praeina?

aciu!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(hela77 @ 2010 01 18, 10:38)
sveikos,
norejau pasiklaust, gal kuriai taip buvo blush2.gif 
1a menesi valgiau viska (nu isskyrus zalias darzoves, vaisius) ir maitinau. Isbere nebuvo, tik kartais pilveli papusdavo. O po menesio - isbere. ir dabar jau 1,5 - vis dar isbertas dukrytes veidelis ir galvyte raudonais spuoguciais. Mitybos racionas nepasikeite. ar gali alergizuoti tie patys produktai, kurie nealergizavo pirma menesi? o gal cia tie vadinamieji naujagimiu spuogai? tik kazin per kiek laiko jie praeina?

aciu!!  4u.gif

mum tas pats buvo drinks_cheers.gif ir as maniau kad nuo maisto o pasirodo cia taip turi but,toliau sekmingai valgau viska thumbup.gif o spuogeliu buna daugiau buna maziau,valom ramuneliu nuoviru ir virintu vandenuku,susitvarkyt turi viskas iki 3menesiuko 4u.gif
Atsakyti
Mamytes prasau jusu pagalbos,ar galima zindanciai mamai,isgerti puodeli kavos? nes beda yra ta,kad pas mane labai zemas spaudimas,ir neisgerus kavos,as vos bepaeinu,nera jegu visiskai doh.gif o dukrele reikalauja daug demesio,priprato ant ranku labai,mazylei 3sav,kazkur radau info,kad viena puodeli per diena galima,bet jusu patirtis man reiksmingesne ir patikimesne 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutukas111 @ 2010 01 18, 14:32)
Mamytes prasau jusu pagalbos,ar galima zindanciai mamai,isgerti puodeli kavos? nes beda yra ta,kad pas mane labai zemas spaudimas,ir neisgerus kavos,as vos bepaeinu,nera jegu visiskai doh.gif  o dukrele reikalauja daug demesio,priprato ant ranku labai,mazylei 3sav,kazkur radau info,kad viena puodeli per diena galima,bet jusu patirtis man reiksmingesne ir patikimesne 4u.gif

as rytais kasdien isgeriu puodeli kavos, ir viskas gerai mazylei smile.gif gydytoja leido smile.gif bet popiet ar vakare tai nepatarciau, neramus vaikas gali pasidaryt, neuzmigt..
Atsakyti
Sveikutes, norejau pakalust patarimo. Maniskiam dar tik 1,5 men. turim bedu su pilvais, todel labai prisiziuriu savo mityba. Norejau pasiklausti, kaip manot ar nieko jei avizine kose (kuri jau man visiskai asibodo doh.gif ) pasiskaninciau namine uogiene (tik aisku ne braskiu). gal kas galit pasidalint savo patirtimi. Dekui 4u.gif
Atsakyti
aciu uz atsakyma wwwlaima,tada ir as ramia sirdim isgersiu ryte puodeli kavos,tikiuosi ir pati geriau jausiuosi ir mazulei viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aaangelika @ 2009 11 25, 14:52)
1. Ar bande kas nors valgyti virtus ar keptus kiausinius? Kokia vaikelio reakcija?  Ar isvis nerekomenduojama?
2. Ar galima valgyti aguonas? Tarkim iskepti pyraga aguonini ar nupirktuose bandelese?
3. Makaronus? Nes siek tiek nusibodo valgyti avizine ar grikiu kose  ax.gif


1. valgiau-jokios reakcijos nebuvo. šiaip kuašiniai rekomenduojama atsargiai valgyt.
2. ne, aguonos alergizuoja kaip ir riešutai.
3. makaronus galima jei nealergiškai kvietiniams miltams.


QUOTE(indzia @ 2009 11 25, 20:22)
Valgyk į sveikatą 4u.gif  tikrai nieko neatsitiks, priešinga, gausi naudingų medžiagų esančių žuvyje.

Aciu, Valentuke  mirksiukas.gif  pasidarysiu salotu su tunu  thumbup.gif


žuvis (tūnas) alergizuoja, atsargiau.

QUOTE(aaangelika @ 2009 11 27, 22:57)
Kukuruza, agurkas, pomidoras, virtas kiausinis, tunas ir majonezas. Salotu lapu nedejau, nes buvau uzmirsusi ju nusipirkti. Aisku visus siuos ingredientus valgiau pirma karta, tai sunku pasakyti butent nuo ko.


agurkas, pomidoras, kiaušinis, tunas ir majonezas-alergizuoja.

QUOTE(rasita21 @ 2009 12 11, 17:11)
Gal kas galit pasidaint receptais zindancioms  4u.gif  4u.gif


valgau troškintą vištieną, kiaulieną, su bulvėm, grikiais, ryžiais, makaronais.
avižinę, rūginė košė, dešreles, kotletus.

QUOTE(cloudlet @ 2009 12 18, 13:59)
o va man idomu ar galima valgyti ledu?  ax.gif


Jei pagaminti iš pieno miltelių-galima. LT beveik visi ledai išskyrus DADU gaminami iš miltelių.


Papildyta:
QUOTE(lietaus_alisa @ 2009 12 29, 20:09)
Kaip manot, ar krevetes galima?? As labai noriu. Beje, nuo svoguno kepto mano lelia klyke sad.gif
Ikrai jai neuzkliuvo, skorpionzve taip pat, bet kepiau be riebalu, gal del to..


Žuvis kaip ir kiti jūros produktai alergizuoja.

QUOTE(Neziniuke81 @ 2010 01 06, 23:55)
Na galima labai lengvai isderinti naturalia pienelio gamybos sistema  mirksiukas.gif As visai nenutraukinejau pienelio, nemalonus man tas procesas  schmoll.gif viskas naturaliai susireguliavo, kiek vaikiukas valgo, tiek ir pieniuko pas mamyte  biggrin.gif  thumbup.gif


O aš nutraukinėju, juk išeiti reikia, o mišinuko duot nesinori. Kol kas viskas gerai.

QUOTE(sidrulka @ 2010 01 10, 14:58)
*O kiek merginos jūsų vaikiukai suvalgo vienu kartu nutraukto pienuko?

**Ir dar... gal žinot, kokie maisto poduktai skatina gausesnę pieno gamybą?


* priklausomai nuo apetito 80-120 ml
** moksliškai neįrodyta kad yra medžiagos skatinančios laktaciją.

QUOTE(lasvegiete @ 2010 01 10, 18:32)
Musu sunelis daznai supyksta, ima tampyti spenelius, riesti nugara ir verkti, tada vel zinda. Is pradziu as pergyvenau, galvojau, kad pienuko truksta, bet dabar jau issiaiskinau, kad angliskai tai vadinama "colic". Vienas is penkiu kudikiu tai turi, kai vaikas irzlus, valgydamas verkia.


Tai diegliai. Padeda prieš valgį paguldymas ant pilvuko. o mums padeda Espumisan.

QUOTE(Rutukas111 @ 2010 01 18, 14:32)
Mamytes prasau jusu pagalbos,ar galima zindanciai mamai,isgerti puodeli kavos?


Dėl kavos reikia žiurėt individuliai. Šiaip kava ilgai buna piene, bet pabandyti verta. Asmeniškai aš išgeriu beveik kasdien puodelį baltos kavos ir vaikas miega puikiai.

QUOTE(sandrulle @ 2010 01 18, 17:49)
Norejau pasiklausti, kaip manot ar nieko jei avizine kose (kuri jau man visiskai asibodo doh.gif ) pasiskaninciau namine uogiene (tik aisku ne braskiu). gal kas galit pasidalint savo patirtimi. Dekui 4u.gif


Labai tinka obuolienė arba mėlynių uogienė, bet sakoma kad ji kietina vidurius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumpuryte: 20 sausio 2010 - 17:35