Įkraunama...
Įkraunama...

Mitybos racionas žindyvei.

QUOTE(Košė-Malošė @ 2009 12 31, 00:16)
Su nusitraukinėjimais neprisižaisk.

o kaip suprast? ax.gif blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jollysiup @ 2010 01 05, 01:34)
o kaip suprast? ax.gif  blush2.gif  4u.gif


Na galima labai lengvai isderinti naturalia pienelio gamybos sistema mirksiukas.gif As visai nenutraukinejau pienelio, nemalonus man tas procesas schmoll.gif viskas naturaliai susireguliavo, kiek vaikiukas valgo, tiek ir pieniuko pas mamyte biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
O as nusitraukineju, nes ir taip nedaug pienuko pas mane, o maitint labai noriu, o lelytei vis neuzteko, per para bent karta teko misinuka duot, o kai pradejau nusitraukinet, misinuko nebereik, nes pas mane ryte jo per daug, lelyte tiek nesuvalgo, o vakare valgo ilgiau ir daugiau, tai duodu ta nutraukta priedo, nes mano neuztenka... unsure.gif O beto kaip tada pasidaryt pienuko bankeli, juk reik palikt pienuko, jei reik kur islekt... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cziokoladine @ 2010 01 04, 23:21)
Netgi labai  mirksiukas.gif

tai kiek gi tas "netgi labai''?valanda,pusdieni,para? g.gif nes mano mazaja bert pradejo,iki tol valgiau viska,dabar nebevalgau beveik nieko ir vistiek beria,negaliu suprast nuo ko,gal zinant per kiek laiko i pienuka patenka maistas galeciau issiaiskint,aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(auruciukasss @ 2010 01 08, 17:28)
tai kiek gi tas "netgi labai''?valanda,pusdieni,para? g.gif  nes mano mazaja bert pradejo,iki tol valgiau viska,dabar nebevalgau beveik nieko ir vistiek beria,negaliu suprast nuo ko,gal zinant per kiek laiko i pienuka patenka maistas galeciau issiaiskint,aciu 4u.gif


Mano atveju buv taip: nesusilaikiau ir suvalgiau pora gabaliuku rukytos desros su cesnakais fool.gif tai po mazdaug valandos pana buvo raudona ir krutines nepaeme...
Atsakyti
QUOTE(auruciukasss @ 2010 01 08, 17:28)
tai kiek gi tas "netgi labai''?valanda,pusdieni,para? g.gif  nes mano mazaja bert pradejo,iki tol valgiau viska,dabar nebevalgau beveik nieko ir vistiek beria,negaliu suprast nuo ko,gal zinant per kiek laiko i pienuka patenka maistas galeciau issiaiskint,aciu 4u.gif


as esu girdejusi, kad per 2 val, bet nesu visiskai tikra
Atsakyti
QUOTE(Neziniuke81 @ 2010 01 06, 14:55)
Na galima labai lengvai isderinti naturalia pienelio gamybos sistema  mirksiukas.gif As visai nenutraukinejau pienelio, nemalonus man tas procesas  schmoll.gif viskas naturaliai susireguliavo, kiek vaikiukas valgo, tiek ir pieniuko pas mamyte  biggrin.gif  thumbup.gif


O as visiskai atvirksiciai girdejau. Man gydytoja sake nusitraukinet kuo dazniau, tai padidins pieno gamyba. O be to labai patogu tureti uzsisaldzius atsargu saldikly, jeigu man tenka kur isaziuoti, tai tevelis turi kuo pamaitinti sunu mirksiukas.gif Be to Medela pompos yra nuostabios, tikrai tas nutraukimo procesas yra labai paprastas ir uztrunka nedaug laiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cziokoladine @ 2010 01 08, 23:46)
Mano atveju buv taip: nesusilaikiau ir suvalgiau pora gabaliuku rukytos desros su cesnakais  fool.gif tai po mazdaug valandos pana buvo raudona ir krutines nepaeme...



QUOTE(Neziniuke81 @ 2010 01 09, 01:04)
as esu girdejusi, kad per 2 val, bet nesu visiskai tikra

aciu 4u.gif
Atsakyti
sveikutės,

na, matau ne aš viena čia pienelį nusitraukinėju... tai smagiau, kad turiu kompanijos thumbup.gif
maniškė irgi nedavalgo pati, nes sunkiai apžioja mano spenelius... ir pirmomis dienomis numetė netgi perdaug svorio dėl nedavalgymo... tai dbr kai nusitraukiu ir sugirdom, tai nors tikrai žinom, kad pavalgius ir kiek suvalgius...
O šiaip man dakatrė sakė, kad pientraukiu ištraukiama tik pusė esamo pieno... bet tai netinkiu.. negi jo yra viso 250 ml schmoll.gif nes nusitraukiu po 100-120 ml
O kiek merginos jūsų vaikiukai suvalgo vienu kartu nutraukto pienuko?
Papildyta:
Ir dar... gal žinot, kokie maisto poduktai skatina gausesnę pieno gamybą? čia man mama vis liepia gerti daugiuas skysčių, bet skaičiau net keliose literatųrose, kad išgeriamų skysčių kiekis pieno gamybai įtakos neturi...
o tie ,,senoviški" produktai, kaip halva, kmynų arbata kažin tikrai turi įtakos gausesnei pienelio gamybai?
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2010 01 10, 14:58)
sveikutės,

na, matau ne aš viena čia pienelį nusitraukinėju... tai smagiau, kad turiu kompanijos  thumbup.gif
maniškė irgi nedavalgo pati, nes sunkiai apžioja mano spenelius... ir pirmomis dienomis numetė netgi perdaug svorio dėl nedavalgymo... tai dbr kai nusitraukiu ir sugirdom, tai nors tikrai žinom, kad pavalgius ir kiek suvalgius...
O šiaip man dakatrė sakė, kad pientraukiu ištraukiama tik pusė esamo pieno... bet tai netinkiu.. negi jo yra viso 250 ml schmoll.gif  nes nusitraukiu po 100-120 ml
O kiek merginos jūsų vaikiukai suvalgo vienu kartu nutraukto pienuko?
Papildyta:
Ir dar... gal žinot, kokie maisto poduktai skatina gausesnę pieno gamybą? čia man mama vis liepia gerti daugiuas skysčių, bet skaičiau net keliose literatųrose, kad  išgeriamų skysčių kiekis pieno gamybai įtakos neturi...
o tie ,,senoviški" produktai, kaip halva, kmynų arbata kažin tikrai turi įtakos gausesnei pienelio gamybai?


nebandėt ieškot problemos, kodėl taip yra?
maniškė valgo iš krūties, bet labai ribotai, paskui panikuoja , nori valgyt ir nebežino, ką daryt. Bandžiau įvairiausias maitinimo pozas ir būdus, tačiau pasirodo mūsų problema ta, akd dukrytės labai trumpas liežuvio pasaitėlis. Ir tai trukdo jai tinkamai žįst. Dabar planuojam tą pasaitėlį pakirpt, kad liežuviukas atlaisvėtų, tikiuosi , jog ir žindymas pagerės.
Nutrauko pieno maniškė suvalgo 80-170ml, priklausomai nuo to, kaip labai išalkus yra smile.gif
Dėl maisto.... Skysčių gerti reikia ir dėl to, kad viduriai neužkietėtų, nes užkietės tau, užkietės ir vaikui (karti patirtis). Kmynų arbatą gėriau, bet nepastebėjau, kad tai įtakotų pieno gamybą. Remiantis mano patirtimi, pienukas gaminasi tada, kai jaučiuos pailsėjus, pavalgius, o dar jei nemažai pabūnam lauke, išvis super smile.gif
Atsakyti
Musu sunelis daznai supyksta, ima tampyti spenelius, riesti nugara ir verkti, tada vel zinda. Is pradziu as pergyvenau, galvojau, kad pienuko truksta, bet dabar jau issiaiskinau, kad angliskai tai vadinama "colic". Vienas is penkiu kudikiu tai turi, kai vaikas irzlus, valgydamas verkia.
Knynu arbata as geriu, bet irgi nezinau ar skatina tai pienuko gamyba ar ne. Man daugiausiai pasigamina miego metu ir kai kur nors isvaziuojam pasivaiskciot i lauka smile.gif
Atsakyti
Kmynu arbatos man gydytoja nerekomendavo gerti, taip pat ir chalvos valgyti, sake, kad tai nera gerai produktai kudikiui... skysciu gerimas kai kuriom mamom tikrai labai pagausina pieniuko gamyba, na o poilsis ir mamytes gera mityba tai cia kas be ko, turbut, ir yra svarbiausia smile.gif
Atsakyti