Įkraunama...
Įkraunama...

Mitybos racionas žindyvei.

QUOTE(Cziokoladine @ 2009 12 18, 21:51)
Troskinta, kepta svoguna valgau nuo pat pirmuju dukrytes dienu, jokiu problemu mums del to nekilo  mirksiukas.gif o vyras gamindamas pietus i koki troskini patikek deda svoguno ne mazai  tongue.gif zalio - nebandziau, kazkaip teko girdeti gali nelabai patikti vaikiukui  smile.gif  tai taip ir nedristu isbandyti deti i kokias salotas zalio svoguno  g.gif


didelis dėkui 4u.gif bandysiu ir aš dabar valgyt svogūnus toškintus ir keptus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamakarolina: 18 gruodžio 2009 - 22:01
QUOTE(mamakarolina @ 2009 12 18, 20:34)
o mam įdomu ar galima maitinančiai mamytei valgyti svogūną  ax.gif  nes šeimynai, kai gaminu, tai dedu beveik visur, bet iki šiol pati nevalgiau jo. Ar pasikeičia pienuko skonis nuo svogūno? bijau, kad paskui lelius nevalgys  g.gif


Mano mazulei nuo kepinto svoguno troskiniuose pusdavo pilvuka doh.gif bet gal ne visiem vaikam vienodai ax.gif o zalio nevalgydavau...
Atsakyti
QUOTE(nuliaX @ 2009 11 19, 11:11)
Vakar poliklinikoje pasake jog negalima valgyti baltos duonos,  blink.gif  nuo jos labai pucia pilvuka, taip pat sausainiu, zuvies ir manu koses.  doh.gif

kaip idomiai g.gif as gyvenu ESP, tai cia zuvi netgi rekomenduoja valgyti, del ten kazkokiu omega rugsciu, kurios labai gerai MP ax.gif

QUOTE(aaangelika @ 2009 11 25, 14:52)
Sveikos!  4u.gif
1. Ar bande kas nors valgyti virtus ar keptus kiausinius? Kokia vaikelio reakcija?  Ar isvis nerekomenduojama?
2. Ar galima valgyti aguonas? Tarkim iskepti pyraga aguonini ar nupirktuose bandelese?
3. Makaronus? Nes siek tiek nusibodo valgyti avizine ar grikiu kose  ax.gif

as valgau kiausinius visaip, mano mazylio neveikia schmoll.gif
del aguonu nezinau, o makaronai irgi dazni mano meniu biggrin.gif

QUOTE(Junke @ 2009 11 26, 13:09)
dėl vidurių problemos tai daaaug vandens

del viduriuku, tai man vanduo nepadeda, nors isgeriu daugiau nei 2l per diena. bet uztat dziovintos slyvos man issigelbejimas smile.gif uzpilu is vakaro vandeniu, o ryte suvalgau kelias ir net isgeriu ta vandeni kuriame mirko mirksiukas.gif

QUOTE(cloudlet @ 2009 12 18, 13:59)
o va man idomu ar galima valgyti ledu?  ax.gif

as valgau rolleyes.gif

o siaip del maisto, tai atsimenu nuejau pirma karta pas gydytoja po gimdymo. paklause ar pati maitinu, tai sake valgyti viska, butinai daug darzoviu ir vaisiu, tai as dar akis isverciau blink.gif kaip cia dabar vaisiu ir darzoviu, nes buvau prisiklausius, kad reikes sedet ant kosiu, virtos vistos ir sasysku doh.gif zodziu bent jau cia daktarai sako valgyt viska, nes jei jau pucia pilvuka, tai ir pus, o maistas neturi reiksmes unsure.gif as taip labai nedrasiai, bet ir pradejau valgyt viska ko norisi. nevalgau pupeliu, obuoliu, bet cia gal labiau todel, kad galiu apsieit be ju, o va zalio svoguno ir cesnako atsisakiau, tik todel, kad sako keicia skoni, bet idomu kada butu pabandyt, gal irgi nieko neatsitiktu bigsmile.gif su pilvuku bedu biski turejom gal koki menesiuka, o dabar tfu tfu tfu lyg baigiasi stenejimai visi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vigilyte @ 2009 12 11, 07:56)
kavos negėriau pirmas 2-3 savaites, o dabar sakiau, kad primušiu kiekvieną kuris atims iš manęs rytinio kavos puodelio malonumą  biggrin.gif , šokolado po kelias skilteles suvalgau beveik kasdien, tuolabiau, kad balto tai ir galima, o šiaip tai varškę, jogurtą, lydytą sūrį valgau kiek noriu, pienu balinuosi arbatą ir kakavą, tikrai visiškai atsisakiau kopūstų, ankštinių, citrusų ir aišku alkoholio  smile.gif


pirmą savaitę gėriau kavasiūsę. Paskui pradėjau gerti stipresnę. Šiaip save labai ribojau pirmą savaitę. O vėliau pradėjau eksperimentuoti: suvalgydavau gabaliuką šokolądo, saldainį, kitą dieną porą mandarinų ir laukdavau vaikelio reakcijos. Kol kas matau, kad jokios. Aišku, nereikia piktnaudžiaut, bet nepabandysi, nežinosi. Gal be reikalo ir kankinsies... mirksiukas.gif
Atsakyti
Kaip manot, ar krevetes galima?? As labai noriu. Beje, nuo svoguno kepto mano lelia klyke sad.gif
Ikrai jai neuzkliuvo, skorpionzve taip pat, bet kepiau be riebalu, gal del to..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lietaus_alisa: 29 gruodžio 2009 - 20:10
QUOTE(gekoniuke @ 2009 11 08, 19:03)
viską valgyk ko tik nori, siūlyčiau atsisakyt nemūsiškų vaisių bei rūkyto ir aštraus maisto. Aiškus maitintis kopūstais ir pupelėm irgi nesiūlau, obuoliukus irgi ribot. Tiesiog jei jau vaikui pučia pilvą tai ir pūs, verčiau duok jam uspamizano, gerųjų bakterijų, o pati pavalgyk kaip žmogus - soti lengviau išgyvensi bezdukų priepolius  doh.gif pačiai siūlyčiau morkų sultyčių su aliejuku, burokėlių salotų, vaistinėj paprašyk žvakučių tam delikačiam reikalui ir sirupo, gerai būtų ir rimtą klizmą pasidaryt- gyvenimo džiaugsmas gryžtų doh.gif


sutinku visiskai su tavimi mirksiukas.gif as ir valgau visko po truputi. Ir sokolado suvalgau, ir madarinu valgiau per kaledas. Tik aisku viskas turi but su saiku. Stengiuosi nevalgyt kopustu ir astriu valgiu. Nors neturejau dideliu problemu su dukrytes pilvuku nuo gimimo thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(lietaus_alisa @ 2009 12 29, 21:09)
Kaip manot, ar krevetes galima?? As labai noriu. Beje, nuo svoguno kepto mano lelia klyke sad.gif
Ikrai jai neuzkliuvo, skorpionzve taip pat, bet kepiau be riebalu, gal del to..


va va prisiminiau unsure.gif ir juru gerybiu mano mergyte neprieme. Karta taip privalgiau kalmaru, kad paskui visa nakti pravaiksciojau su ja ant ranku
Papildyta:
QUOTE(viti @ 2009 12 25, 16:57)
pirmą savaitę gėriau kavasiūsę. Paskui pradėjau gerti stipresnę. Šiaip save labai ribojau pirmą savaitę. O vėliau pradėjau eksperimentuoti: suvalgydavau gabaliuką šokolądo, saldainį, kitą dieną porą mandarinų ir laukdavau vaikelio reakcijos. Kol kas matau, kad jokios. Aišku, nereikia piktnaudžiaut, bet nepabandysi, nežinosi. Gal be reikalo ir kankinsies...  mirksiukas.gif


o as kava be kofeino geriu nuo pirmuju dienu, tik pienu pabalinta rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes smile.gif

noreciau paklausti, gal kas zinot po keliu valandu suvalgyto maisto medziagos patenka i pienuka? g.gif

Mano suneliui dar tik dvi savaites, tad labai mazai megstamu produktu esu ivedusi i savo valgiarasti, bet vistiek jam pilvuka pucia... verysad.gif ir gal kam pasirodys egoistiska, bet arteja naujieji, tad prie sventinio stalo nenoriu valgyti koses (kaip dariau per Kaledas), noriu ir keptos vistos, ir namones misraines ir kitu skanumynu blush2.gif kurie deja, nera tokie skanus sunelio pilvukui...

Tad as sugalvojau plana chuligana bigsmile.gif tiesiog valgyti tai ka noriu, saves ne kiek nevarzant, o suneli pamaitinti nutrauktu savo pienuku 4u.gif tik reikia suzinoti, nuo kada jau geriau nerizikuiti ir kruties sunui nesiulyti, tik ryte, ar jau ir nakti duoti nutraukta pienuka g.gif

Is anksto dekui uz atsakymus ir savo nuomone thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tylingoto @ 2009 12 30, 15:31)
Sveikos mamytes  smile.gif

noreciau paklausti, gal kas zinot po keliu valandu suvalgyto maisto medziagos patenka i pienuka?  g.gif

Mano suneliui dar tik dvi savaites, tad labai mazai megstamu produktu esu ivedusi i savo valgiarasti, bet vistiek jam pilvuka pucia... verysad.gif  ir gal kam pasirodys egoistiska, bet arteja naujieji, tad prie sventinio stalo nenoriu valgyti koses (kaip dariau per Kaledas), noriu ir keptos vistos, ir namones misraines ir kitu skanumynu blush2.gif  kurie deja, nera tokie skanus sunelio pilvukui...

Tad as sugalvojau plana chuligana bigsmile.gif  tiesiog valgyti tai ka noriu, saves ne kiek nevarzant, o suneli pamaitinti nutrauktu savo pienuku  4u.gif  tik reikia suzinoti, nuo kada jau geriau nerizikuiti ir kruties sunui nesiulyti, tik ryte, ar jau ir nakti duoti nutraukta pienuka  g.gif 

Is anksto dekui uz atsakymus ir savo nuomone  thumbup.gif


arba pristrauk pienuko i buteliuka sventems ir galesi dalyvauti, nnet sampano paragauti mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai as pienuko jau turiu prisitraukusi blush2.gif tik noriu suzinoti, kada juo pradeti maitinti suneli, galiu tik ryte, ar jau nakti visos ''negeros'' maisto medziagos, kurios gali dirginti mazylio zarnyna pateks i pienuka... g.gif

p.s. alkoholio gerti nasiruosiu ir domina tik kada butent maistas i pienuka patenka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tylingoto @ 2009 12 30, 22:54)
Tai as pienuko jau turiu prisitraukusi  blush2.gif  tik noriu suzinoti, kada juo pradeti maitinti suneli, galiu tik ryte, ar jau nakti visos ''negeros'' maisto medziagos, kurios gali dirginti mazylio zarnyna pateks i pienuka... g.gif 

Pasikonsultuok su mama-mamai konsultantėm: www.pradzia.org
4u.gif
Su nusitraukinėjimais neprisižaisk.
Atsakyti
manau maistas i piena persiduoda gan greit... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalyja @ 2010 01 04, 21:57)
manau maistas i piena persiduoda gan greit... g.gif


Netgi labai mirksiukas.gif
Atsakyti