Įkraunama...
Įkraunama...

Mitybos racionas žindyvei.

QUOTE(zvirbliuks @ 2009 12 09, 20:00)
sveikos 4u.gif
as maitinu savo mazaja, bet dar labai nedaug, vos 9paras  blush2.gif
bet del atsirugimo lygiai tas pats  doh.gif  labai sunkiai atsirugsta.. vos vosgukteli po ilgu laikymu ant ranku unsure.gif


Tokiai mazutei bevutina atsirugti. Man dar gimdymo namuose daktare sake, kad atsirugti reikia skatinti tada, jei vaikiukas daug atpylineja. Mes pradejome atsirugineti tik kokiu poros menesiu smile.gif Beje, jei ilgai neatsirugsta, vadinasi nera oro burbulo ir vaikeliui to nereikia smile.gif kartais atsirugsta tiesiog padejus ant pilvuko (cia jau kai siek tiek ugteli) ax.gif
Atsakyti
Atėjus apžiūrėti vaikučio gydytoja sakė: jokios egzotikos, jokio šokolado, jokios kavos... Jaučiu tuoj "lomkės" prasidės, taip visko norisi. O sunkiausia nusprest ka valgyt, kokius produktus dėt kokius ne. O ji dar tokia mažytė, tai rizikuot nelabai noris. Kavos gurgšnelį iš vyro atsigeriu, skonį burnoj paturiu ir viskas.
O aš žiauriai mėgstu pieno produktus ir saldumynus, bet dabar vėl nežinau ar galima, kiek galima, ko galima... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2009 12 10, 22:12)
Atėjus apžiūrėti vaikučio gydytoja sakė: jokios egzotikos, jokio šokolado, jokios kavos... Jaučiu tuoj "lomkės" prasidės, taip visko norisi. O sunkiausia nusprest ka valgyt, kokius produktus dėt kokius ne. O ji dar tokia mažytė, tai rizikuot nelabai noris. Kavos gurgšnelį iš vyro atsigeriu, skonį burnoj paturiu ir viskas.
O aš žiauriai mėgstu pieno produktus ir saldumynus, bet dabar vėl nežinau ar galima, kiek galima, ko galima...  unsure.gif

kavos negėriau pirmas 2-3 savaites, o dabar sakiau, kad primušiu kiekvieną kuris atims iš manęs rytinio kavos puodelio malonumą biggrin.gif , šokolado po kelias skilteles suvalgau beveik kasdien, tuolabiau, kad balto tai ir galima, o šiaip tai varškę, jogurtą, lydytą sūrį valgau kiek noriu, pienu balinuosi arbatą ir kakavą, tikrai visiškai atsisakiau kopūstų, ankštinių, citrusų ir aišku alkoholio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vigilyte @ 2009 12 11, 07:56)
kavos negėriau pirmas 2-3 savaites, o dabar sakiau, kad primušiu kiekvieną kuris atims iš manęs rytinio kavos puodelio malonumą  biggrin.gif , šokolado po kelias skilteles suvalgau beveik kasdien, tuolabiau, kad balto tai ir galima, o šiaip tai varškę, jogurtą, lydytą sūrį valgau kiek noriu, pienu balinuosi arbatą ir kakavą, tikrai visiškai atsisakiau kopūstų, ankštinių, citrusų ir aišku alkoholio  smile.gif


nu reiks ir man po biški savo rytinio kavos puoduko reikalaut smile.gif gal pradžioj pusės
um, dėl pieno tai ir man kilo. Viena vertus tai ji reik vartot atsargiai, o kita vertus - tai KALCIS smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,

as valgau dugiau miltinius patiekalus (makaronai), kuskuso bei manu kose (labai nustebau, kad kazkam uzdraude, nes kitur rekomenduoja). Is pradziu valgiau daug pieno produktu, bet manau vaikiukui netiko. O kai suvalgiau grikiu, tai ne kokia naktis lauke.
Taigi miltiniai patiekalai labai atsibodo, kepta vista ir kepsniai taipogi, na sriubu pasiverdu..velgi su makaronais. Gal kas galit pasidaint receptais zindancioms 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Neziniuke81 @ 2009 12 09, 21:45)
Tokiai mazutei bevutina atsirugti. Man dar gimdymo namuose daktare sake, kad atsirugti reikia skatinti tada, jei vaikiukas daug atpylineja. Mes pradejome atsirugineti tik kokiu poros menesiu  smile.gif Beje, jei ilgai neatsirugsta, vadinasi nera oro burbulo ir vaikeliui to nereikia smile.gif kartais atsirugsta tiesiog padejus ant pilvuko (cia jau kai siek tiek ugteli)  ax.gif

aciu uz patarimus 4u.gif ir patirties pasidalinima 4u.gif
Atsakyti
o va man idomu ar galima valgyti ledu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cloudlet @ 2009 12 18, 14:59)
o va man idomu ar galima valgyti ledu?  ax.gif


As kartais suvalgau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cziokoladine @ 2009 12 18, 16:06)
As kartais suvalgau  ax.gif


Reiks ir man truputi paragauti, bet baisu, kad pilvelio nepustu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cloudlet: 18 gruodžio 2009 - 15:51
QUOTE(cloudlet @ 2009 12 18, 16:50)
Reiks ir man truputi paragauti, bet baisu, kad pilvelio nepustu  doh.gif


tavo leliui jau pora men, manau, nuo truputuko tikrai nieko, svarbu tik labai nepadaugint is karto smile.gif As valgydavau siek tiek tongue.gif
Atsakyti
o mam įdomu ar galima maitinančiai mamytei valgyti svogūną ax.gif nes šeimynai, kai gaminu, tai dedu beveik visur, bet iki šiol pati nevalgiau jo. Ar pasikeičia pienuko skonis nuo svogūno? bijau, kad paskui lelius nevalgys g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamakarolina @ 2009 12 18, 20:34)
o mam įdomu ar galima maitinančiai mamytei valgyti svogūną  ax.gif  nes šeimynai, kai gaminu, tai dedu beveik visur, bet iki šiol pati nevalgiau jo. Ar pasikeičia pienuko skonis nuo svogūno? bijau, kad paskui lelius nevalgys  g.gif


Troskinta, kepta svoguna valgau nuo pat pirmuju dukrytes dienu, jokiu problemu mums del to nekilo mirksiukas.gif o vyras gamindamas pietus i koki troskini patikek deda svoguno ne mazai tongue.gif zalio - nebandziau, kazkaip teko girdeti gali nelabai patikti vaikiukui smile.gif tai taip ir nedristu isbandyti deti i kokias salotas zalio svoguno g.gif
Atsakyti