Įkraunama...
Įkraunama...

Mitybos racionas žindyvei.

Krista J., 4u.gif
Stiprybės 4u.gif
Išaugsit. Žarnyną geriausia brandima- mp. Maistas- ne ką įtakoja (+ individualu) bet jei turit "džiaugsmą" tai ar valgai, ar nevalgai- "koncertai" ištisi.
Pilvukas- apie 3mėn. pabaigą jau mažiau vargins. O tuomet kitas etapas- dantys mirksiukas.gif
Dar, sako, nadymas padeda, plukdymas. Tik jį įvaldyt reikia- kad kas pamokytų.
Atsakyti
AČIŪ uz palaikyma 4u.gif 4u.gif
bandysiu pradet normaliai maitintis, apsisarvuosim kantrybe ir bandysim isgyvent iki tu 4 men unsure.gif kas belieka...
Atsakyti
QUOTE(Krista J. @ 2011 04 01, 12:40)
<...> per diena isgeriu kelis puodelius arbatos su bandele arba isimetu i burna pora keptu bulvyciu is vyresneles lekstes. daugiau nevalgau nieko. <...> vyras sako mest maitinima krutimi ir duot misinuku, nes nusibodo 2 men nemiegot naktim. atseit bus ramiau. bet as manau, kad mamos pienas vistik nepakeiciamas. gal galit patarti kaip man elgtis, ar pradet valgyt, atsistot stipriai ant koju ir kantriai islaukt tu 3 men (jeigu duok die praeis iki to laiko), ar tikrai mest zindyt?

Vyrą mesk iš lovos ir vyk į kitą kambarį, o o ne maitinimą doh.gif (aišku, su sarkastiškai parašiau, bet tokia pirma mintis šovė, perskaičius komentarą) verysad.gif
Per dieną suvalgydama bandelę ir kelias keptas bulves tikrai nedarote gerai doh.gif negi negalite normaliai pavalgyti? g.gif Juk tiek visur rašyta, tiek sakyta, kad keptas maistas maitinančioms nerekomenduojamas, miltiniai patiekalai (o ypač bandelės ir kiti kepiniai) - juolab 4u.gif
Žinoma, ne visų vaikučių pilvukai raguoja į mamytės maitinimosi ypatumus, bet bent jau dėl pačios savęs pradėkit normaliai maitintis, nes kaip galite neišsekti fiziškai ir morališkai, jei per dieną net reikiamo kalorijų kiekio negaunate? ax.gif 4u.gif

Būkit stipri ir nepasiduokit vyro "sakymams" doh.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~Beauty~ @ 2011 04 03, 11:06)
Vyrą mesk iš lovos ir vyk į kitą kambarį, o o ne maitinimą doh.gif (aišku, su sarkastiškai parašiau, bet tokia pirma mintis šovė, perskaičius komentarą) verysad.gif
Per dieną suvalgydama bandelę ir kelias keptas bulves tikrai nedarote gerai doh.gif negi negalite normaliai pavalgyti? g.gif Juk tiek visur rašyta, tiek sakyta, kad keptas maistas maitinančioms nerekomenduojamas, miltiniai patiekalai (o ypač bandelės ir kiti kepiniai) - juolab 4u.gif
Žinoma, ne visų vaikučių pilvukai raguoja į mamytės maitinimosi ypatumus, bet bent jau dėl pačios savęs pradėkit normaliai maitintis, nes kaip galite neišsekti fiziškai ir morališkai, jei per dieną net reikiamo kalorijų kiekio negaunate? ax.gif  4u.gif

Būkit stipri ir nepasiduokit vyro "sakymams" doh.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif


zinau pati, kad negalima valgyti keptu, aisku as ir neprideginu, bulvytes gaunasi a le troskintos, o kad bandeles su varske valgyti negalima tikrai nezinojau. maniau duona ir pan produktai nekenkia g.gif nors ir tai tas valgymas toks tik del vaizdo atrodo buvo, kad nenumirciau smile.gif db pradejau normaliai maitintis. netgi sumustini su rukyta desra suvalgiau biggrin.gif ir jau dvi paros kaip leliukas ramus smile.gif o mums, manau, padejo Sab Simplex lasiukai clap.gif thumbup.gif db nebebijau valgytio nieko, isskyrus aisku darzoves ir kitus nesamoningus roduktus biggrin.gif

ir beje, dekui visoms uz patarimus 4u.gif tikrai nemazai informacijos suzinojau pasiskaicius sia tema.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krista J.: 03 balandžio 2011 - 14:30
Mums espumizanas nepadeda, sab simplex lyg ir padeda nuo pilvo, bet skrandukui netinka..išvemia verysad.gif nupirko vyras colinox..tai atrodo, kad nuo tu vaistų mažiukas pradeda klykti.. g.gif o šiaip geriam pankolių arbatytę po kelis šaukštelius, kad būtų lengviau ir laukiam kol išaugsim.. beje valgau beveik viską..išskyrus rūkytus produktus ir kitą nesveiką maistą. Bandžiau vienu meu valgyti košes ir virtą vištieną, bet skirtumo nepajutau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zivile.simona: 03 balandžio 2011 - 20:54
darzoves valgyti irgi reikia smile.gif Zodziu, neprisikurkit mitu 4u.gif
Atsakyti
Nu mamos, aš tai dėsiu: maitinu antrą vaiką, taigi jau ketvirti metai wink.gif seniai valgau ir geriu viską ir nesuku galvos. Ir kavą, ir šokoladą, jei to reikia gerai mano savijautai. O šiaip tai tiesiog įvairų maistą, su saiku, klausydama savo organizmo ir man regis tai svarbiausia. Niekas nesukelia vaikui tiek alergijų ir pilvų pūtimų, mano giliu įsitikinimu, kaip mamos nerimas ir įtampa. Ji gi turi ir energijos turėt kalnus, ir sveikata trykšt, kaip to pasiekti viską sau draudžiant? Nenuostabu, kad ilgai su maitinimu tada ir nepatempiam, kad dingsta pienai (pasąmonė gal tiesiog priešinasi tiems suvaržymams ir nebenorim maitint net pačios nesuvokdamos). Šitokie pasikeitimai gyvenime ir kūne jau ir taip, kam dar jį varginti dietos pasikeitimais smile.gif
Mėgaukimės motinyste!
Atsakyti
Kiek skirtingu istoriju, na pasisakysiu ir as biggrin.gif
Musu mazyle pilvo skausmai kankino baisiai iki 4men ir isgelbejo mus tik homeopatiniai lasiukai, kuriuos reikia uzsisakyti vaistinese, kad atsiust smile.gif
Dabar ji jau 7men, bet uztenka man paleisti nors kiek vadzias ir iskart pradeda vaikui pusti pilvuka doh.gif nors daugumas mano draugiu valgo viska ir tiesiog vaikams duoda lasiuku nuo pilvo putimo, as esu linkusi susilaikyti rolleyes.gif
Mano racionas pakankamai platus, tik visiskai nevalgau sokolado ir jo produktu, taip pat kopusto, pupeliu ir rukytu gaminiu, geriau renkuosi vytinta desra, bandeles valgau labai retai, geriau issikepu naminio pyrago be kepimo milteliu, obuoli pasikepu mikrobangeje, citrusinius vaisius vartoju labai retai ir po truputi, nes pati esu jiems alergiska. Tokius apribojimus susigalvojau ne siaip sau, tiesiog stebejau ivairiu produktu poveiki dukrytei, nes kiekvienas vaikas yra individualus mirksiukas.gif
Atsakyti
Persiskaiciau ivairiu nuomoniu - nuo to, kad valgyt viska iki to, kad nevalgyt nieko. Man rodos, kad kai kuriems kudikiams veikia mamos maistas, o daliai ju - jei jau rekia, tai reks nuo bet ko irnesakyk.gif
Maniskei tikrai netiko kopustai ir salotos doh.gif Matyt po mano tokio maisto jai skyresi dujos pilvuke, nes raitydavosi pana ir rekdavo unsure.gif na beveik 3 menesius atsisakiau kopustu, poru, salotu - nebuvo bedu su pilvuku. Citrusu privengiu, bet kartais suvalgau, o pries savaite vel nedrasiai isbandziau kopusteli ax.gif ir nieko, tiko thumbup.gif tai dabar maistas galima sakyt niekuo nesiskiriantis nuo seimos stalo.
Manyciau reikia vaikiuka stebeti, o ne aklai viska is meniu ismesti, apie, tai, kad stengtis kuo maziau cheminiu priedu maiste naudot - cia jau kitas reikalas, tai ne vien zindanciai reiketu pasistengti nenaudot, o visiems seimos nariams tai tik i nauda butu...
Atsakyti
QUOTE(agluce @ 2011 04 09, 19:11)
Nu mamos, aš tai dėsiu: maitinu antrą vaiką, taigi jau ketvirti metai wink.gif seniai valgau ir geriu viską ir nesuku galvos. Ir kavą, ir šokoladą, jei to reikia gerai mano savijautai. O šiaip tai tiesiog įvairų maistą, su saiku, klausydama savo organizmo ir man regis tai svarbiausia. Niekas nesukelia vaikui tiek alergijų ir pilvų pūtimų, mano giliu įsitikinimu, kaip mamos nerimas ir įtampa. Ji gi turi ir energijos turėt kalnus, ir sveikata trykšt, kaip to pasiekti viską sau draudžiant? Nenuostabu, kad ilgai su maitinimu tada ir nepatempiam, kad dingsta pienai (pasąmonė gal tiesiog priešinasi tiems suvaržymams ir nebenorim maitint net pačios nesuvokdamos). Šitokie pasikeitimai gyvenime ir kūne jau ir taip, kam dar jį varginti dietos pasikeitimais smile.gif
Mėgaukimės motinyste!

Va čia tai mamytė šaunuolė, gerai, kad perskaičiau, bučiau tą patį parašius smile.gif Aš ir antrą auginu ir viskas mum ok. Galima ir reikia visko, tik su saiku. Sėkmės visoms žindančiom 4u.gif
Atsakyti
Tiesiog, matyt, saugau savo psichiką jau dabar turėdama šiokios tokios patirties. Nes labai lengva įsisukti į tą užburtą ratą, kai dėl visų vaiko problemų, tame tarpe ir sveikatos, imi kaltinti save. Be abejo, esame glaudžiai susiję ir vos ne vienas kūnas tuos pirmuosius mėnesius, metus ir stipriai veikiam savo atžalų būsenas, tačiau nereikia pamiršti kad ir to fakto, jog pvz., virškinimo sistemos ypatumus vaikas gali būti paveldėjęs ir iš tėčio ar senelių. Neagituoju atkakliai valgyti to, kas akivaizdžiai sukelia diskomfortą jums abiems, bet truputis atsipalaidavimo dar niekam nepakenkė. Nėra "blogų" produktų, vaistą nuo nuodo, kaip sako liaudies išmintis, skiria tik jų kiekis. Skanaus!
Atsakyti
Paskaiciau ivairius patarimus ka galima valgyti ir ko negalima maitinanciai mamai ir man durnai liko neaisku kodel negalima valgyti kepto maisto?
Atsakyti