Įkraunama...
Įkraunama...

Mitybos racionas žindyvei.

QUOTE(kliovaja @ 2011 02 26, 12:54)
Mamytes turiu klausima, gal kuri susidurete su kokiu internetiniu puslapiuku kur parasytas tikslus meniu zindyvei, labai jau sunkiai sekasi man sureguliuoti savo maista, jau ir pati viduriuoju ir paciai pilva pucia tai ka sneketi apie vaikiuka.

google visagalis 4u.gif
http://www.google.lt...e3b6dbd07dcf3b2
Papildyta:
QUOTE(~Beauty~ @ 2011 02 25, 08:33)
Maniškei irgi kartais taip būna doh.gif  lotuliukas.gif
Kaip įdomiai nuskambėjo perskaičius "batonas - pieno produktas" hihihi.gif blink.gif
Aš tai valgau jo žiauriai daug, nes nebevalgau juodos duonos ax.gif
Na, aš irgi nežinau, ar maniškę veikia tai ar ne, parašiau, ką kažkur buvau girdėjusi 4u.gif Ryte kavą gėriau ir viso nėštumo metu, ir dabar tongue.gif
Mūsų dukrytė taip ar taip nemiega beveik dieną doh.gif Kai atsikelia 7 ryto, tai gali iki pat 21 val išbūti nemiegojusi, na, kartkartėmis po kokį pusvalandį nusnūsdama doh.gif Jai reikia žaisti, "šnekėtis", klausytis muzikos, mankštintis, bandyt sėstis ir pan. lotuliukas.gif


jei bėdos su pilvuku reikia vengti miltinių produktų, batonų ypač, nes kviečiuose yra glitimo, kuris pučia pilvuką, sukelia skausmus... o vat vienintelę juodą duoną valgyti galima, pas jus viskas atvirkščiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2011 02 26, 16:48)
jei bėdos su pilvuku reikia vengti miltinių produktų, batonų ypač, nes kviečiuose yra glitimo, kuris pučia pilvuką, sukelia skausmus... o vat vienintelę juodą duoną valgyti galima, pas jus viskas atvirkščiai smile.gif

Tai kad mums nėra bėdų su pilvuku g.gif tongue.gif Kaip tik parašiau, kad galiu valgyti beveik viską, nes dukrytė nereaguoja 4u.gif
O aš kaip tik skaičiau, kad juodos ruginės duonos geriau nevalgyti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Beauty~: 15 kovo 2011 - 21:44
Sveikos mamytes,

As cia gal biski ne i tema, bet nezinau kur paklaust, o jus cia matau labai daug apie alergijas snekat tai gal zinosit.
Zodziu isbere mano maziukui visa nugara ir veideli tokiais mazais raudonais spuogeliais ant kuriu veliau atsiranda baltos virsuneles. Galvojau kad alergija pradejau ziuret ka as cia valgau, bet parodzius vaika akuserei ji pradejo sakyt kad cia greiciausiai hormoninis ar prakaitinis berimas. Apie jokias alergijas net neuzsimine. Sake nieko nedaryt stebet berima ar nedideja. Tai taip ir isbertas pas mane vaikas jau pora savaitciu. Nieks nesikeicia.
Ar gali but cia hormonai ar vis del to i alergija panasu? Kaip tie alerginiai berimai atrodo?
Atsakyti
QUOTE(nefriukas @ 2011 03 21, 11:55)
Sveikos mamytes,

As cia gal biski ne i tema, bet nezinau kur paklaust, o jus cia matau labai daug apie alergijas snekat tai gal zinosit.
Zodziu isbere mano maziukui visa nugara ir veideli tokiais mazais raudonais spuogeliais ant kuriu veliau atsiranda baltos virsuneles. Galvojau kad alergija pradejau ziuret ka as cia valgau, bet parodzius vaika akuserei ji pradejo sakyt kad cia greiciausiai hormoninis ar prakaitinis berimas. Apie jokias alergijas net neuzsimine. Sake nieko nedaryt stebet berima ar nedideja. Tai taip ir isbertas pas mane vaikas jau pora savaitciu. Nieks nesikeicia.
Ar gali but cia hormonai ar vis del to i alergija panasu? Kaip tie alerginiai berimai atrodo?


Pas mus irgi prasidėjo nuo spuogelių veide su baltom viršūnėlėm,po to atsirado paraudimas,kuris išplito į pilvuką,kojytes.Galvojom,kad hormoninis,bet,kai nedingo per mėnesį-nuėjom pas alergologę.Ji patvirtino,kad alergija maistui,kurį aš valgau...Taigi, laikausi dabar hipoalerginės dietos,tepam kūnelį ir po 2 sav.laukia pakartotinas vizitas pas alergologę.
Atsakyti
QUOTE(swarcas @ 2011 03 21, 13:31)
Pas mus irgi prasidėjo nuo spuogelių veide su baltom viršūnėlėm,po to atsirado paraudimas,kuris išplito į pilvuką,kojytes.Galvojom,kad hormoninis,bet,kai nedingo per mėnesį-nuėjom pas alergologę.Ji patvirtino,kad alergija maistui,kurį aš valgau...Taigi, laikausi dabar hipoalerginės dietos,tepam kūnelį ir po 2 sav.laukia pakartotinas vizitas pas alergologę.


oho, varysiu tada ir as pas gydytoja. O kas per hipoalergine dieta? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nefriukas @ 2011 03 21, 16:51)
oho, varysiu tada ir as pas gydytoja. O kas per hipoalergine dieta? blush2.gif


Nueikit i ligu skyreli apie atopini dermatita. Ten, pirmame puslapyje, rasit hipoalergine dieta. Tik labai jau neskanu jos laikytis smile.gif
Atsakyti
aciu linutuks uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nefriukas @ 2011 03 22, 11:11)
aciu linutuks uz pagalba 4u.gif


Ner uz ka 4u.gif daug cia musu su tom vaikuciu alergijom vargstam. Tik dar galiu prideti: Mano vaikelis alergiskas pieno baltymui. Menesi laikiausi tos hipoalergines dietos, negerejo ne trupucio. Tada is leidziamu valgyti toj dietoj produktu isbraukiau sviesta (pakeiciau ji lydytu) ir kondensuota piena. Jogurta be priedu ir rugpieni mes galim valgyti Rezultatas pasimate jau po keliu dienu, siandien dziaugiames visai nebloga odele. Taip kad prie tos dietos dar irgi reikia pavargti, ne viskas tinka , kas ten surasyta.
Atsakyti
QUOTE(linutuks @ 2011 03 22, 09:22)


Na, as jau pradejau dietintis, bet vis dar tikiuosi kad cia ne alergija... kita sav pas gydytoja, ziuresim ka pasakys. O dieta ne is lengvuju doh.gif
Atsakyti
nefriukas, o kiek jums laiko?
Šiaip pagal aprašymą tikrai panašu į hormoninį bėrimą smile.gif Mano vidurinėliui buvo alerginis, o mažėlis turi hormoninį, tai akivaizdus skirtumas - pvz, mažėliui yra tik spuogeliai, kurie išnyksta, kitoje vietoje atsiranda,bet pats veidukas normalus, neniežti oda, neparaudus. O kai alerginis, visa oda kur bėrimai negražiai atrodo dažniausiai. 4u.gif
Atsakyti
sveikutės,

jau ruošiuos antram vaikeliui, kuris neužilgo pasibels.... su dukra turėjau visokiuasių problemėlių, tai dbr noriu labiau pasiruošti...


sakykit kokios grūdinės košės nekenksmingiausios, na , ta prasme nekelinčios jokių alergijų, nepučiančios pivuko, maitinančiai mamytei?
nes dukrą maitindama labai mėgau grikius, bet alergologė uždraudė dėl baltymų...


ir dar iš kokių daržovių virti sriubytę sau? kad žirnių , pupų, kopūsto negalima tai žinau...
tai kas belieka: bulvė, morka (???), kas dar?

kokiomis uogomis galėsiu mėgautis per vasarą?

atrodo vasarą tiek daug vitaminų, bet kad jie dauguma ,,pavojingi" mamytei ir leliukui doh.gif



dėkoju 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 24 kovo 2011 - 12:52
QUOTE(sidrulka @ 2011 03 24, 12:51)
jau ruošiuos antram vaikeliui, kuris neužilgo pasibels.... su dukra turėjau visokiuasių problemėlių, tai dbr noriu labiau pasiruošti...
sakykit kokios grūdinės košės nekenksmingiausios, na , ta prasme nekelinčios jokių alergijų, nepučiančios pivuko, maitinančiai mamytei?
nes dukrą maitindama labai mėgau grikius, bet alergologė uždraudė dėl baltymų...
ir dar iš kokių daržovių virti sriubytę sau?  kad žirnių , pupų, kopūsto negalima tai žinau...
tai kas belieka: bulvė, morka (???), kas dar?

kokiomis uogomis galėsiu mėgautis per vasarą?

atrodo vasarą tiek daug vitaminų, bet kad jie dauguma ,,pavojingi" mamytei ir leliukui doh.gif
dėkoju  4u.gif

Aš grikius valgiau ir nėštumo metu, ir dabar, maitindama 4u.gif niekur negirdėjau, kad juos reiktų riboti... taip pat valgau kvietines, perlines kruopas, ryžius...

Taip, belieka bulvė ir morka + dar burokas smile.gif

Sriubytę verdu pačią paprasčiausią - vištienos sultinuką su morkytėmis, bulvytėmis, krapais, petražolėmis, įberiu makaroniukų ar ryžių saujelę arba burokėlių sriubą (taip pat su morkytėmis, bulvytėmis, perlinėmis kruopomis) 4u.gif
Taip, žirniai, kopūstai, pupelės tikrai, manau, gali pūsti pilvuką...

Iš daržovių, kiek žinau, nerekomenduojami pomidorai ir agurkai (nors šiaip, manau galima visko, tik po nedaug)... Vaisių nerekomenduojama citrusinių...
Aš (kadangi pirmieji maitinimo mėnesiai buvo rudenį-žiemą) valgiau bulves, morkas, burokėlius (visos šios daržovės savos, iš kaimo) , pirktines cukinijas...

Beje, šokoladą, kurį taip visi draudžia, valgiau ir valgau kasdien bent po truputį... Taip pat rytais geriu kavą, kartais kakavą...
Negeriu tik pirktinių sulčių (gerai, kad savų daug prisispaudėm vasarą) ir gazuotų gėrimų...
Uogų taip pat turėjau nemažai prisišaldžiusi...
Pusryčiams kasdien valgau bananus 4u.gif

- - -

Tfu tfu tfu, bet su dukryte nei karto per 6 mėn neturėjome jokių bėdų nei su pilvuku, nei su alergijom 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Beauty~: 25 kovo 2011 - 12:57