Įkraunama...
Įkraunama...

Mitybos racionas žindyvei.

QUOTE(kosmonaute:) @ 2011 02 06, 11:54)
Help! Mano mergytes veiduka isbere spuogeliais, panasiais i inkstirus. Ir viduriukai vel su gleivem pazaliave pasidare.  blink.gif  Geriam Gefilus gerasias bakterijas ir Colinox nuo pilvelio. ar gali buti tai nuo duonos skrudinimui, kurios per diena suvalgau 3, 4 riekeles ir dar 2 riekeles namines keptos bulkos  g.gif ? nes siaip mano racionas tai tik virti grikiai, ar virta mesa. Dar kartais sriuba su ryziais issiverdu...Pieno produktu jau atsisakiau visa savaite.  schmoll.gif Viduriukai jau buvo pasitaise, bet atsirado tas berimas ir vel musu kakutis pablogejo.... verysad.gif

dažnai vaikučiai būna alergiški kviečiams, grikiai irgi viena iš alergiškų kruopų
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2011 02 06, 22:14)
dažnai vaikučiai būna alergiški kviečiams, grikiai irgi viena iš alergiškų kruopų


O gal cia tie spuogeliai vadinamas "miliumas" ? Nes jie tokie balti mazi, ir daugiausia ju ant nosytes, nuo nosytes ant zanduku, ant voku ir kaktyte daugiausia kur tarp antakiu tas plotas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kosmonaute:) @ 2011 02 07, 11:10)
O gal cia tie spuogeliai vadinamas "miliumas" ? Nes jie tokie balti mazi, ir daugiausia ju ant nosytes, nuo nosytes ant zanduku, ant voku ir kaktyte daugiausia kur tarp antakiu tas plotas? g.gif

Nesijaudink, mamyte. Tikrai taip ir yra. Tavo vaikelis gi tik menesio, o tokio amziaus ir mano sunelis ir draugiu vaikuciai ir buvo paberti tais baltais spuogeliais, kurie po keliu savaiciu nunyks 4u.gif
Bet maistuka siulyciau vistiek prisiziureti, nes pati labai cia gyriausi kad valgau viska, o dabar alergija gydomes, nes pasirodo sunelis kazeinui alergiskas, o as tiek varskes sukapojau ji maitindama doh.gif
Atsakyti
QUOTE(linutuks @ 2011 02 07, 13:54)
Nesijaudink, mamyte. Tikrai taip ir yra. Tavo vaikelis gi tik menesio, o tokio amziaus ir mano sunelis ir draugiu vaikuciai ir buvo paberti tais baltais spuogeliais, kurie po keliu savaiciu nunyks 4u.gif
Bet maistuka siulyciau vistiek prisiziureti, nes pati labai cia gyriausi kad valgau viska, o dabar alergija gydomes, nes pasirodo sunelis kazeinui alergiskas, o as tiek varskes sukapojau ji maitindama doh.gif

kas tas kazeinas? blush2.gif
ir jei vaikiukas toks mažas, tada tikrai valosi veidukas, maistiniai bėrimai ne taip visai atrodo...
Atsakyti
QUOTE(kosmonaute:) @ 2011 02 07, 11:10)
O gal cia tie spuogeliai vadinamas "miliumas" ? Nes jie tokie balti mazi, ir daugiausia ju ant nosytes, nuo nosytes ant zanduku, ant voku ir kaktyte daugiausia kur tarp antakiu tas plotas? g.gif

isnyks, abiem maniskiam taip buvo, kazkaip tos riebalines liaukos bresta, valosi.Mazyliui vos ne kaip pulinukai atrode, bet greit nunyko.
Papildyta:
kas del maisto, tai avizu koses galit valgyti, neturetu alergizuoti ir naudinga paciai...Alerginiai berimai dazniau buna raudoni, taskuciais ar plemukais, dazniausiai nuo pieno produktu, citrusiniu vaisiu...Bet ir tai pabandzius to paties maisto veliau jau nebebuna alergijos, kazkaip susipazista organizmas ir ima toleruoti.
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2011 02 07, 16:33)
kas tas kazeinas?  blush2.gif
ir jei vaikiukas toks mažas, tada tikrai valosi veidukas, maistiniai bėrimai ne taip visai atrodo...

Kazeinas - pieno baltymas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(elenuxus @ 2011 02 07, 16:51)
isnyks, abiem maniskiam taip buvo, kazkaip tos riebalines liaukos bresta, valosi.Mazyliui vos ne kaip pulinukai atrode, bet greit nunyko.
Papildyta:
kas del maisto, tai avizu koses galit valgyti, neturetu alergizuoti ir naudinga paciai...Alerginiai berimai dazniau buna raudoni, taskuciais ar plemukais, dazniausiai nuo pieno produktu, citrusiniu vaisiu...Bet ir tai pabandzius to paties maisto veliau jau nebebuna alergijos, kazkaip susipazista organizmas ir ima toleruoti.


Aciu 4u.gif Jau kazkaip nuramino tas berimas, nes cia tikrai ne alergija. Bandau valgyt po biski ivairesni maista. Na, aisku, prisiziuriu...Bet jau vakar ir banana suvalgiau ir biski virtu burokeliu salotu... unsure.gif O, mamytes, per kiek laiko vaikuciui pasireiskia alergija nuo mamos suvalgyto maisto? Jei vakar valgiau kokia 14 val. tam tikra produkta, tai kada turetu isrysketi, ar vaikiukas alergiskas? unsure.gif
Atsakyti
Sveikos nezinau kas mano kleckei yra ji pries gera menesi viduriavo padare koprograma bloga liepe gert bakterijas, geriam jau penkta savaite viduriuot ji nustojo gan greit, bet tustinas su gleivem, per tas penkias savaites darem dar dvi koprogramas - blogos, padariau paseli, nieks neisaugo. Nezinau ar gali cia but nuo mano maisto? Bet per tiek laiko daug ka bandziau ir viska valgiau ir ant kosiu sedejau bet jos iduriai nesikeicia gleives ir viskas
Atsakyti
Kartais alergija maistui pasireiškia ir tik krūtimi maitinamam kūdikiui. Tai būna todėl, kad alergenai per motinos pieną patenka į kūdikio organizmą. Maitinanti mama turi daug dėmesio skirti savo mitybai, vengti dažniausiai alergiją sukeliančių produktų, ypač karvės pieno, kiaušinių, riešutų, šokolado, žuvies, citrusinių vaisių ir visų produktų, kuriems jos pačios alergiškos. Jei kūdikį, maitinamą krūtimi, pradeda berti, mama turėtų atsisakyti karvės pieno ir jo produktų, bet toliau maitinti krūtimi. Mamos pieno baltymas virškinamas geriausiai. Reikėtų stengtis kuo mažiau valgyti produktų su dažikliais, konservantais, kvapais. Geriausiai tinka įvairus, šviežiai pagamintas naminis maistas.
Atsakyti
yra visa tema skirta alergiškiems kūdikiams, ten daug informacijos.
Šiaip dažnai kūdikiai pirmas alergijas išauga, mums taip ir buvo - bėrė nuo baltymų. Bėrė normaliai - visas veidukas, galva, rankytės, kojytės buvo raudonos ir išbertos. Mėnesį laiko laikiausi žiaurios dietos - jokių kviečių ir jų produktų, žuvies, grikių, kiaušinių ir vištienos (žinoma, ir visko to nevalgiau, kame buvo bent vienas ingredientas, pvz, duonos (išskyrus "Rugelis"), kepinių ir t.t.). Dar gėrėm BIFOLAC iki 6-7 mėnesių, ir išaugo mano mažius, dabar valgom viską, nuo nieko neberia (tpfu tpfu tpfu). Beje, po tos dietos jau valgiau (atsargiai) viską, ką norėjau. Su mažiausiu irgi kol kas savęs neriboju, bet stebiu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(~Beauty~ @ 2011 01 19, 20:57)
Manau, juodą ir žalią gerti geriau ryte, nes jos gi (kaip ir kava) tonizuoja, tai vaikutis nemiegos unsure.gif Pernelyg piktnaudžiauti, kiek žinau, nederėtų čiobreliais...
Aš, pvz, geriu pankolių, krapų, kmynų, vaisines arbatas 4u.gif Ryte dažniausiai išgeriu puodelį kavos arba žalios arbatos 4u.gif

Manau, galima visko, tik nepiktnaudžiaujant mirksiukas.gif



o čia irgi kaip kam - mano vaikų nei vieno neveikė išgertas kavos puodas ryte, net kaip tik kažkaip ilgiau miegodavo, nes vakare diegliai kankindavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Baravyke @ 2011 01 31, 19:10)
<...>
I dar..gal zinot, ar nuo mano raciono priklauso vaikucio ismatu skystumas? Labai jau trydalioja..ir istisai kakuose, nespeju dupses valyt..atrodo kiaura jinai biggrin.gif

Maniškei irgi kartais taip būna doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(kosmonaute:) @ 2011 02 01, 18:18)
Ir dar - ar batonas irgi skaitosi kaip pieno produktas?  g.gif nes del tu atsiradusiu gleiviu stengiuosi nevartoti pieno produktu... g.gif

Kaip įdomiai nuskambėjo perskaičius "batonas - pieno produktas" hihihi.gif blink.gif
Aš tai valgau jo žiauriai daug, nes nebevalgau juodos duonos ax.gif

QUOTE(laukianti29 @ 2011 02 23, 17:29)
<...>
o čia irgi kaip kam - mano vaikų nei vieno neveikė išgertas kavos puodas ryte, net kaip tik kažkaip ilgiau miegodavo, nes vakare diegliai kankindavo biggrin.gif

Na, aš irgi nežinau, ar maniškę veikia tai ar ne, parašiau, ką kažkur buvau girdėjusi 4u.gif Ryte kavą gėriau ir viso nėštumo metu, ir dabar tongue.gif
Mūsų dukrytė taip ar taip nemiega beveik dieną doh.gif Kai atsikelia 7 ryto, tai gali iki pat 21 val išbūti nemiegojusi, na, kartkartėmis po kokį pusvalandį nusnūsdama doh.gif Jai reikia žaisti, "šnekėtis", klausytis muzikos, mankštintis, bandyt sėstis ir pan. lotuliukas.gif
Atsakyti
Mamytes turiu klausima, gal kuri susidurete su kokiu internetiniu puslapiuku kur parasytas tikslus meniu zindyvei, labai jau sunkiai sekasi man sureguliuoti savo maista, jau ir pati viduriuoju ir paciai pilva pucia tai ka sneketi apie vaikiuka.
Atsakyti