Įkraunama...
Įkraunama...

Mitybos racionas žindyvei.

QUOTE(rasabraske @ 2011 01 16, 11:53)
Sveikutes 4u.gif  noreciau patarimo ax.gif  mano maze pradejo kakoti su gleivemis o tai kiek zinau rodo kazkoki zarnyno uzdegima, pradejau galvoti ir supratau kad turbut jos organizmas netoleruoja mano suvalgomu pieno produktu??? nes kasdien suvalgau fermentinio surio pusryciams kartais ir vakarienei? ar gali taip buti nuo jo? maitinu mp

Man buvo lygiai tas pats, dukrytė tuštindavosi su gleivėmis, su krauju, viduriavo. Nustojau valgyti fermentinį sūrį ir kitus pieno produktus ir dukrytei pilvelis susitvarkė. Paskui po truputį vėl pradėjau valgyti pieno produktus ir dabar jau viskas tvarkoje, galiu valgyti viską.
Pabandyk ir Tu nevalgyti pieno produktų. Maždaug per savaitę (5 dienas) alergenai pasišalina iš kūdikio organizmo. Kai viduriukai susitvarkys, po truputį bandyk vėl valgyti pieno produktus ir stebėk.
Atsakyti
QUOTE(kosmonaute:) @ 2011 01 30, 15:15)
Nu ir as pastoviai fermentini suri valgau ir pas mano mazyle siandien buvo ismatose zalsvu gleiviu  g.gif  o vakar vakare pilvuka turbut skaudejo...rytoj gydytoja ateis, reiks pasiklausti  g.gif


Idomu ka pasakys gyd del tu gleiviu? Mano mazyle kartais pasitustina su gleivem (salotinem ar garstyciu spalvos)..
..ar tiesa ka zurnale raso - kad gleives kartais yra normalu ir dazniausiai atsiranda vaikuciam kurie nuryja daug seiliu..maniske kaip tik seiliuze ..balionus is seiles pucia biggrin.gif
Papildyta:
I dar..gal zinot, ar nuo mano raciono priklauso vaikucio ismatu skystumas? Labai jau trydalioja..ir istisai kakuose, nespeju dupses valyt..atrodo kiaura jinai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baravyke: 31 sausio 2011 - 19:08
QUOTE(-Neužmirštuolė- @ 2011 01 30, 19:58)
Man buvo lygiai tas pats, dukrytė tuštindavosi su gleivėmis, su krauju, viduriavo. Nustojau valgyti fermentinį sūrį ir kitus pieno produktus ir dukrytei pilvelis susitvarkė. Paskui po truputį vėl pradėjau valgyti pieno produktus ir dabar jau viskas tvarkoje, galiu valgyti viską.
Pabandyk ir Tu nevalgyti pieno produktų. Maždaug per savaitę (5 dienas) alergenai pasišalina iš kūdikio organizmo. Kai viduriukai susitvarkys, po truputį bandyk vėl valgyti pieno produktus ir stebėk.

Aciu taip ir darau nebevalgau pieno produktu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
[quote=Baravyke,2011 01 31, 20:10]
Idomu ka pasakys gyd del tu gleiviu? Mano mazyle kartais pasitustina su gleivem (salotinem ar garstyciu spalvos)..
..ar tiesa ka zurnale raso - kad gleives kartais yra normalu ir dazniausiai atsiranda vaikuciam kurie nuryja daug seiliu..maniske kaip tik seiliuze ..balionus is seiles pucia biggrin.gif

tai va, buvo atejus gydytoja, pasakiau, apie tas gleives. Na, sako gali taip buti. Ir labai laiku maniske "pavare" i pampersa. Tai gydytoja pasiziurejo ir sako "nelabai man patinka" ir israse geruju bakteriju Gefilus. Tai dbr ziuresim kaip bus. O jus man pasakykit, ar kisielius "nepavojingas" vaikuciui. Galima ji zindanciai mamai gerti? g.gif
Atsakyti
Ir dar - ar batonas irgi skaitosi kaip pieno produktas? g.gif nes del tu atsiradusiu gleiviu stengiuosi nevartoti pieno produktu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(kosmonaute:) @ 2011 02 01, 18:18)
Ir dar - ar batonas irgi skaitosi kaip pieno produktas?  g.gif nes del tu atsiradusiu gleiviu stengiuosi nevartoti pieno produktu... g.gif

na, manau, į batoną kaži ar pieno pila, teiktų sudėtį skaityti... visokių jų yra. bet nuo kvietinių produktų vaikučiui gali pūsti pilvuvą, berti.
Atsakyti
Sveikos mamytes.
Na o as jau baigiu isproteti. Mano suneli taip beria, kad jau net nebezinau ka valgyti verysad.gif. Labiausiai isbertas veidukas ir kakliukas (atrodo kaip nuplikytas) ir labai kasosi (o niezejimas itin suaktyveja nakti), odele pleiskanoja. Bet ir visas kunelis pabertas, siurkstus toks. Maitinus mp.

Jau tyremes kokiems maisto produktams gali buti elergiskas, bet tyrimai parode, kad niekam nera elergijos. Bandziau ir misinuka duoti (visi cia ant manes puola, kad kankinu ir vaika ir save), bet misinuko nevalgo (kuo, giliai sirdyje, labai dziaugiuosi blush2.gif ).

Gydytojai buvo israse ir hormonini tepala, kuriuo netepiau. Taip pat gerem ir hormoninius vaistus, tai tada berimas praejo, bet tik nustojus vartoti vaistus, vel viskas is naujo schmoll.gif

Kiausinio skoni jau esu pamirsusi, visus citrusinius vaisius taip pat. Nevalgau ir visko, kas turi rausvesne spalva. O kas liecia apie kokius desertus, tai is vis pamirsus juos esu.

Gal kas turejote tokia situacija ir gali man patarti kaip elgtis. Ka galiu valgyti, o ko ne?

Jau baigiu akis isverkti, nes niekaip negaliu padeti savo maziukui.

Labai laukiu patarimu ir pamastymu. Busiu labai dekinga smile.gif
Atsakyti
Jolanciki, 4u.gif
Kiek per parą suvartoji pieno produktų???
Ar kviečius vartoji???
Atsakyti
QUOTE(Jolanciki @ 2011 02 03, 16:41)
Sveikos mamytes.
Na o as jau baigiu isproteti. Mano suneli taip beria, kad jau net nebezinau ka valgyti verysad.gif. Labiausiai isbertas veidukas ir kakliukas (atrodo kaip nuplikytas) ir labai kasosi (o niezejimas itin suaktyveja nakti), odele pleiskanoja. Bet ir visas kunelis pabertas, siurkstus toks. Maitinus mp.

Jau tyremes kokiems maisto produktams gali buti elergiskas, bet tyrimai parode, kad niekam nera elergijos. Bandziau ir misinuka duoti (visi cia ant manes puola, kad kankinu ir vaika ir save), bet misinuko nevalgo (kuo, giliai sirdyje, labai dziaugiuosi blush2.gif ).

Gydytojai buvo israse ir hormonini tepala, kuriuo netepiau. Taip pat gerem ir hormoninius vaistus, tai tada berimas praejo, bet tik nustojus vartoti vaistus, vel viskas is naujo schmoll.gif

Kiausinio skoni jau esu pamirsusi, visus citrusinius vaisius taip pat. Nevalgau ir visko, kas turi rausvesne spalva. O kas liecia apie kokius desertus, tai is vis pamirsus juos esu.

Gal kas turejote tokia situacija ir gali man patarti kaip elgtis. Ka galiu valgyti, o ko ne?

Jau baigiu akis isverkti, nes niekaip negaliu padeti savo maziukui.

Labai laukiu patarimu ir pamastymu. Busiu labai dekinga smile.gif

negali Jums būti seborėjinis dermatitas? Odelė labai pleiskanoja? Kaip galvytė, antakiai, ausytės?
Atsakyti
QUOTE(Jolanciki @ 2011 02 03, 17:41)
Sveikos mamytes.
Na o as jau baigiu isproteti. Mano suneli taip beria, kad jau net nebezinau ka valgyti verysad.gif. Labiausiai isbertas veidukas ir kakliukas (atrodo kaip nuplikytas) ir labai kasosi (o niezejimas itin suaktyveja nakti), odele pleiskanoja. Bet ir visas kunelis pabertas, siurkstus toks. Maitinus mp.

Jau tyremes kokiems maisto produktams gali buti elergiskas, bet tyrimai parode, kad niekam nera elergijos. Bandziau ir misinuka duoti (visi cia ant manes puola, kad kankinu ir vaika ir save), bet misinuko nevalgo (kuo, giliai sirdyje, labai dziaugiuosi blush2.gif ).

Gydytojai buvo israse ir hormonini tepala, kuriuo netepiau. Taip pat gerem ir hormoninius vaistus, tai tada berimas praejo, bet tik nustojus vartoti vaistus, vel viskas is naujo schmoll.gif

Kiausinio skoni jau esu pamirsusi, visus citrusinius vaisius taip pat. Nevalgau ir visko, kas turi rausvesne spalva. O kas liecia apie kokius desertus, tai is vis pamirsus juos esu.

Gal kas turejote tokia situacija ir gali man patarti kaip elgtis. Ka galiu valgyti, o ko ne?

Jau baigiu akis isverkti, nes niekaip negaliu padeti savo maziukui.

Labai laukiu patarimu ir pamastymu. Busiu labai dekinga smile.gif

nieko nevalgykit kas turi baltimu, negalima per daug zuvies o ypac riesutu...viska rasykites i sasiuvini ka valget o paskui stebekit ir atgaminsit nuo ko leliui alergija. o be maisto dar gali nuo skalbimo milteliu ar minkstiklio but.
Atsakyti
Help! Mano mergytes veiduka isbere spuogeliais, panasiais i inkstirus. Ir viduriukai vel su gleivem pazaliave pasidare. blink.gif Geriam Gefilus gerasias bakterijas ir Colinox nuo pilvelio. ar gali buti tai nuo duonos skrudinimui, kurios per diena suvalgau 3, 4 riekeles ir dar 2 riekeles namines keptos bulkos g.gif ? nes siaip mano racionas tai tik virti grikiai, ar virta mesa. Dar kartais sriuba su ryziais issiverdu...Pieno produktu jau atsisakiau visa savaite. schmoll.gif Viduriukai jau buvo pasitaise, bet atsirado tas berimas ir vel musu kakutis pablogejo.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolanciki @ 2011 02 03, 17:41)
Sveikos mamytes.
Na o as jau baigiu isproteti. Mano suneli taip beria, kad jau net nebezinau ka valgyti verysad.gif. Labiausiai isbertas veidukas ir kakliukas (atrodo kaip nuplikytas) ir labai kasosi (o niezejimas itin suaktyveja nakti), odele pleiskanoja. Bet ir visas kunelis pabertas, siurkstus toks. Maitinus mp.

Jau tyremes kokiems maisto produktams gali buti elergiskas, bet tyrimai parode, kad niekam nera elergijos. Bandziau ir misinuka duoti (visi cia ant manes puola, kad kankinu ir vaika ir save), bet misinuko nevalgo (kuo, giliai sirdyje, labai dziaugiuosi blush2.gif ).

Gydytojai buvo israse ir hormonini tepala, kuriuo netepiau. Taip pat gerem ir hormoninius vaistus, tai tada berimas praejo, bet tik nustojus vartoti vaistus, vel viskas is naujo schmoll.gif

Kiausinio skoni jau esu pamirsusi, visus citrusinius vaisius taip pat. Nevalgau ir visko, kas turi rausvesne spalva. O kas liecia apie kokius desertus, tai is vis pamirsus juos esu.

Gal kas turejote tokia situacija ir gali man patarti kaip elgtis. Ka galiu valgyti, o ko ne?

Jau baigiu akis isverkti, nes niekaip negaliu padeti savo maziukui.

Labai laukiu patarimu ir pamastymu. Busiu labai dekinga smile.gif


leliukas per mažas, kad alergenų tyrimai rodytų kam jis alergiškas. beje jei bėrimai prasideda nuo skruostų, smakro, tai greičiausiai alergija maistui (t.y. kažkam ką valgote jūs), o ne skalbikliams. negalima jokių vaisių (nebent orkaitėje keptas nuluptas obuolys), daržovių, saldumynų (net kramtomoji guma).
Atsakyti