Įkraunama...
Įkraunama...

Mitybos racionas žindyvei.

as valgau visko po truputy mirksiukas.gif
Atsakyti
As vis daugiau produktu itraukiu i savo mityba.Issiaiskinu ar mazyliui tinka ir tada jau dazniau valgau.Taip ir sokolada pradejau valgyti, ir citrusinius vaisius, nors is pradziu buvo prigrasinta, kad bers, jokiu budu negalima valgyti.Bet bandymo budu ir issiaiskinau ko galima, o ko ne.Va ko tikrai negaliu valgyti - kopustu, net labai labai mazai.Maziui iskart pilvukas pajaucia.
Atsakyti
QUOTE(elenuxus @ 2011 01 03, 11:33)
As vis daugiau produktu itraukiu i savo mityba.Issiaiskinu ar mazyliui tinka ir tada jau dazniau valgau.Taip ir sokolada pradejau valgyti, ir citrusinius vaisius, nors is pradziu buvo prigrasinta, kad bers, jokiu budu negalima valgyti.Bet bandymo budu ir issiaiskinau ko galima, o ko ne.Va ko tikrai negaliu valgyti - kopustu, net labai labai mazai.Maziui iskart pilvukas pajaucia.

sokolado suritinu po plytele ar net dvi per diena, reta diena kad nei gabalelio nesuvalgyciau - nieko ner. Vakar keleta gabaleliu suvalgiau sviezio ananaso - kolkas nieko. nuo konservuoto irgi nieko nebuvo, smile.gif
Atsakyti
Niekada savęs neribojau vien dėl to, kad maitinu ax.gif Dar gimdymo namuose valgiau šokolado su riešutais, jau nekalbant apie normalų maistą (mėsą, daržoves, pieno gaminius ir t.t.) Manau, kad jei mama viską valgė nėštumo metu, tai nereik kažko keisti ir gimus vaikui ax.gif
Atsakyti
su pirma nuo pirmųjų dienų valgiau laaaabai atsargiai, po truputį įvesdama vis "rizikingesnį" maistą. problemų nebuvo. su antra gimdymo namuose prisivalgiau naminių persikų kompoto ir iškart gydytojai pasakė, kad alergija jai prasidėjo nuo to g.gif
Atsakyti
QUOTE(virgutiene @ 2010 12 29, 17:18)
tiesa, geriu kmynu arbatele, kad butu pienuko man, ir gal vaikuciui kiek papuola per mano pieneli... O ka duoda krapu arbata ir kaip ja pasigaminti? Dekoju  4u.gif

Kmynų arbata kietina vidurius. Krapų arbatą pirkau vaistinėje (na, tiksliau ten "krapų vaisiai" vadinasi) 4u.gif

Aj, aš jau kuo toliau, tuo labiau viską valgau mirksiukas.gif Beje, niekada neribojau kakavos, šokolado ax.gif Mano mergytei per beveik 4 mėn nei karto nebuvo bėdų su pilvuku (tfu tfu tfu) bigsmile.gif (na, bent jau nepastebėjom)

Nevalgiau/nevalgau tik citrusinių vaisių, kopūstų, pupelių, apskrudusio/kepto/riebaus maisto ir pan., nuo kurio pačiai nekas būtų blush2.gif 4u.gif Pieno produktų niekada gyvenime nevalgiau (neskaitant sviesto ir grietinės) 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Beauty~: 14 sausio 2011 - 22:46
QUOTE(~Beauty~ @ 2011 01 14, 20:44)
Aj, aš jau kuo toliau, tuo labiau viską valgau mirksiukas.gif Beje, niekada neribojau kakavos, šokolado ax.gif Mano mergytei per beveik 4 mėn nei karto nebuvo bėdų su pilvuku (tfu tfu tfu) bigsmile.gif (na, bent jau nepastebėjom)

Nevalgiau/nevalgau tik citrusinių vaisių, kopūstų, pupelių, apskrudusio/kepto/riebaus maisto ir pan., nuo kurio pačiai nekas būtų blush2.gif  4u.gif Pieno produktų niekada gyvenime nevalgiau (neskaitant sviesto ir grietinės) 4u.gif

As lygiai taip pat thumbup.gif

As nuo 3men pradejau valgyti apskrudusi/kepta/riebu maista, bet ziuriu,kad skrandis atprato nuo tokio maisto doh.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif noreciau patarimo ax.gif mano maze pradejo kakoti su gleivemis o tai kiek zinau rodo kazkoki zarnyno uzdegima, pradejau galvoti ir supratau kad turbut jos organizmas netoleruoja mano suvalgomu pieno produktu??? nes kasdien suvalgau fermentinio surio pusryciams kartais ir vakarienei? ar gali taip buti nuo jo? maitinu mp
Atsakyti
Sakykit,o kokias arbatas galima gerti žindant.Pvz.,juodą,žalią,vaisines,žolelių...
Atsakyti
QUOTE(swarcas @ 2011 01 19, 18:53)
Sakykit,o kokias arbatas galima gerti žindant.Pvz.,juodą,žalią,vaisines,žolelių...

Manau, juodą ir žalią gerti geriau ryte, nes jos gi (kaip ir kava) tonizuoja, tai vaikutis nemiegos unsure.gif Pernelyg piktnaudžiauti, kiek žinau, nederėtų čiobreliais...
Aš, pvz, geriu pankolių, krapų, kmynų, vaisines arbatas 4u.gif Ryte dažniausiai išgeriu puodelį kavos arba žalios arbatos 4u.gif

Manau, galima visko, tik nepiktnaudžiaujant mirksiukas.gif
Atsakyti
nezinau kaip yra del kakojimo zaliomis gleivemis.
Kas liecia pacius pieno produktus tai jei bandysit riboti ju skaiciu, tai tik zinau, kad fermentinis suris yra tas pieno produktas, kuris labiausiai pieniskas smile.gif Ta prasme galetumete bandyti pakeisti i neriebia varske, jogurta kazkoki be priedu ir dietini.
Bet cia as is tikruju nezinau ar jum taip yra nuo pieno produktu...
Pasikonsultuoti gal su gydytoja verta ka galvoja.


Atsakyti
Nu ir as pastoviai fermentini suri valgau ir pas mano mazyle siandien buvo ismatose zalsvu gleiviu g.gif o vakar vakare pilvuka turbut skaudejo...rytoj gydytoja ateis, reiks pasiklausti g.gif
Atsakyti