Įkraunama...
Įkraunama...

Mitybos racionas žindyvei.

mamytes, svarbiausia nusiteikit pozityviai.
tas alergijas sukelia visi tie E!!! paskaitykit galimus E poveikius, beveik visi yra alergiju, astmu ir vezio priezastys... valgykit naturalu maista, tada galit ir grietine, ir sviesta ir kitus mano vardytuvs produktus valgyt,o jei neskaitysit sudeties tai alergija vaikiukui galit uzdirbt kas antram produktui. kiausinius reikia valgyt, o balta sokolada galima smile.gif

pirkit ne grietines ir riebalu misini, o grietine; ne maistiniu riebalu misini, o sviesta (pigiausias ir geriausias maxima favorit); atsisakykit sureliu, suriu su tais E, virkit maista. nebus jokiu alergiju vaikui. na aisku jei nestumo metu nekisot visko is eiles i burna ir jau tada neaugunot jo pilvelyje ant visu tu E. musu karta augo be jokiu alergiju,jei vaikas alergiskas tai tik musu nuopelnas.

vat vakar pasigaminau sau pietus keliom dienom: ekologisku bulviu kose + pirkau mesos kuria sumaliau idejau svoguniuko druskos ir truputi pipiru, apkepiau trumpai mazus kotletus ir troskinau nedideliam puode uzpildama 450ml grietinele riebia 35% (ne grietine!), dar idejau vos apkepta svoguna su morkom. kai paverda, i puoduka 2 saukstai miltu, trecdalis puoduko vandens, truputelis cukraus ir citrinu sulciu paspauskit, viska supilti i skestancius kotletus. ir stai jum virtas skanus maistas su svelniu labai sociu padazu. ryte koses, vakare kiausinis virtas arba sumustinukai, persimonas dar bananas. kivius valgykit po viena. ir gerkit krapu arbata, jau sakiau kazkuriam poste ir gyriau ja.

ir dar jogurtas tik arba dobilas arba bios, o dar geriau kefyras su mociutes uogiene.
skaitykit www.sveikasvaikas.lt ir busit sveiki nealergiski nuo mazumes.
Atsakyti
QUOTE(~Beauty~ @ 2010 12 05, 21:48)
Galbūt taip ir yra, bet iš kitos pusės... Mamytės, prisiskaitę, kad beveik nieko negalima valgyti tiesiog to nevalgo ir net nežino, pūstų vaikiukui pilvą nuo to ar ano, ar ne ax.gif
Aš, pvz, valgau šokoladą, riešutus, geriu kakavą, nuolat "kemšu" saldumynus (sausainius, pyragaičius), tikrai netsisakau sviesto, grietinės ir majonezo........ ax.gif Tik "prisibijau" visokių kopūstų ar obuolių, nes žinau, kad man pačiai nuo jų nekas...
Pienuko turiu daug, o mergytės nekamuoja jokios alergijos... bigsmile.gif

mes irgi alergijos neturėjom iki 3,5 mėn 4u.gif niekada negalit žinoti kas atsitiks vaikiukui ir kada nuo per didelio baltymų kiekio, gliuteno ir pan. Nors aš ir iki šiol neatrandu nuo ko mums alergija, bet vardan vaiko laikausi griežtos dietos ( ne tai kad nevalgau, bet valgau ką medikai rekomenduoja) Ir valio jei nepučia jūsų vaikiukui pilvuko, mum pūtė - sekiau nuo ko ir atsisakiau tų produktų... čia labai individualu, todėl vienus gali alergizuoti, kitus ne, bet kai ateina mamos ir rašo valgykit sviestą, riešutus ir šokoladą, nes GALIMA, o ateis šviežiai iškepta mamytė, paskaitys, privalgys visko nes GALIMA, taip rašė formue ir nežinia kuo tai baigsis... esmė ta, kad noriu pasakyti, jog nereikia visko taikyti kiekvienai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Agatka @ 2010 12 06, 00:30)
mamytes, svarbiausia nusiteikit pozityviai.
tas alergijas sukelia visi tie E!!! paskaitykit galimus E poveikius, beveik visi yra alergiju, astmu ir vezio priezastys... valgykit naturalu maista, tada galit ir grietine, ir sviesta ir kitus mano vardytuvs produktus valgyt,o jei neskaitysit sudeties tai alergija vaikiukui galit uzdirbt kas antram produktui. kiausinius reikia valgyt, o balta sokolada galima smile.gif

pirkit ne grietines ir riebalu misini, o grietine; ne maistiniu riebalu misini, o sviesta (pigiausias ir geriausias maxima favorit); atsisakykit sureliu, suriu su tais E, virkit maista. nebus jokiu alergiju vaikui. na aisku jei nestumo metu nekisot visko is eiles i burna ir jau tada neaugunot jo pilvelyje ant visu tu E. musu karta augo be jokiu alergiju,jei vaikas alergiskas tai tik musu nuopelnas.

vat vakar pasigaminau sau pietus keliom dienom: ekologisku bulviu kose + pirkau mesos kuria sumaliau idejau svoguniuko druskos ir truputi pipiru, apkepiau trumpai mazus kotletus ir troskinau nedideliam puode uzpildama 450ml grietinele riebia 35% (ne grietine!), dar idejau vos apkepta svoguna su morkom. kai paverda, i puoduka 2 saukstai miltu, trecdalis puoduko vandens, truputelis cukraus ir citrinu sulciu paspauskit, viska supilti i skestancius kotletus. ir stai jum virtas skanus maistas su svelniu labai sociu padazu. ryte koses, vakare kiausinis virtas arba sumustinukai, persimonas dar bananas. kivius valgykit po viena. ir gerkit krapu arbata, jau sakiau kazkuriam poste ir gyriau ja.

ir dar jogurtas tik arba dobilas arba bios, o dar geriau kefyras su mociutes uogiene.
skaitykit www.sveikasvaikas.lt ir busit sveiki nealergiski nuo mazumes.

pieną perkam iš giminaitės naminį, pati darau varškę, grietinę, jogurtą ir t.t. suvalgiau jogurto visiškai nedaug ir vaiką išbėrė.... sutinku, kad ir E prisideda, bet seniai žiūriu ką valgau ir kuo šeimyną maitinu, nerasit pas mus jokių vegetų, greit paruošiamų produktų ir pan.... nenoriu plėstis, bet sakau, esmė tame, kad ne visiems vadovėlinės taisyklės galioja 4u.gif
Atsakyti
na mano mazyle beria nuo zemes riesutu. bet neatsisakau keleto migdolu per diena ar graikiniu riesutu, su jais viskas tvrkoj. cia is mano praktikos taip gavos, o veliau ir teko skaityt kad dazniausiai alergija nuo zemes riesutu, arachiso. teorija atitiko praktika.
Atsakyti
Migdolai yra tokie riešutai, kurie tinka ir alergiškiems žmonėms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agatka @ 2010 12 06, 19:18)
na mano mazyle beria nuo zemes riesutu. bet neatsisakau keleto migdolu per diena ar graikiniu riesutu, su jais viskas tvrkoj. cia is mano praktikos taip gavos, o veliau ir teko skaityt kad dazniausiai alergija nuo zemes riesutu, arachiso. teorija atitiko praktika.

O as tai valgau ir zemes riesutu sviesta, ir chalva...mazylis atrodo nealergiskas.Is pradziu buvo baisu bandyti, bet tik taip ir aisku buna ka galima valgyti, o ko ne.Lb gaila, kad nuo pienisku produktu beria klecka... ax.gif
Atsakyti
o klausimas dar butu toks, kada baigsis tie leliuku berimai jie bus nuolat kol maitins mamyte valgydama viska ar po kazkurio men leliukas pripras prie to ar ano produkto kuri valgo mama????
Atsakyti
manau reiktu vengti to produkto nuo kurio mazyli alergizavo g.gif
Atsakyti
na alergijos mes dar nepastebejom..tik nuo pomidoro viena karta spuogas buvo atsirades ant zando,bet kadangi tik vienas tai ir nzn ar siaip jis atsirado ar tikrai sualergizavo. o valgau viska dabar jau. Mum labai pilvuka pucia,tai jau buvau atsisakius maisto teikiamu malonumu..valgiau tik kruopas ant vandenuko virtas,bet pilva lygiai taip pat pute,tai dabar jau valgau viska,tik,pieno produktu atsisakiau.
dar geriu dabar krapu arbata kibirais ir sodinu maze i vibro kedute,issipirsnoja daug lengviau vaikas smile.gif ir su kakojimu problemu nebeturim smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rakste: 23 gruodžio 2010 - 10:21
QUOTE(rakste @ 2010 12 23, 08:20)
na alergijos mes dar nepastebejom..tik nuo pomidoro viena karta spuogas buvo atsirades ant zando,bet kadangi tik vienas tai ir nzn ar siaip jis atsirado ar tikrai sualergizavo. o valgau viska dabar jau. Mum labai pilvuka pucia,tai jau buvau atsisakius maisto teikiamu malonumu..valgiau tik kruopas ant vandenuko virtas,bet pilva lygiai taip pat pute,tai dabar jau valgau viska,tik,pieno produktu atsisakiau.
dar geriu dabar krapu arbata kibirais ir sodinu maze i vibro kedute,issipirsnoja daug lengviau vaikas smile.gif ir su kakojimu problemu nebeturim smile.gif thumbup.gif

sakot vibro kedute padeda tam? g.gif man nepatiktu kai taip krato, tai vaikui nejungiam, nes jis issigandes ziuri, kai pabandem ijungti unsure.gif
Atsakyti
sveikos mergaites, o as nebezinau, nei ka paciai valgyti, ko nevalgyti. Atrodo dvi dienas valgau ta pati maista, bet viena diena leliukui pucia pilvuka, kita - ne.... Be to, viduriukai uzkieteja, gurgia pilvelis, o mazylis labai verkia 2 valandas... schmoll.gif Ne neisivaizduoju kaip maitintis, kad tik jam butu geriau... verysad.gif Labai noreciau suzinoti, gal kas gali pasakyti, ka valgyti, kad mazyliui viduriukai neuzkietetu... Leliukui 3 men., maitinu pati... Aciu uz patarimus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
tiesa, geriu kmynu arbatele, kad butu pienuko man, ir gal vaikuciui kiek papuola per mano pieneli... O ka duoda krapu arbata ir kaip ja pasigaminti? Dekoju 4u.gif
Atsakyti
virgutiene, 4u.gif
Mp maitinami gali nesituštinti iki 10 parų. Normalu.
Mp gaminamas krūtyse, kuomet jos STIMULIUOJAMOS (kai vaikas žinda), o ne skrandyje mirksiukas.gif
Pilvelio bėdų daug kas turi pirmas 100dienų, išauga, tik kantrybės. Ieškokit padėčių, nešiojimų, šildymo, plaukiojimo, masažų- atrasit kas padeda.
Žolinės arbatos turi daug aktyvių medžiagų, kurios veikia motinos ir vaiko organizmą.
Jomis nepatariama piktnaudžiauti.
Maitinančiai mamai rekalinga visavertė mityba. Skysčių- natūraliai, kiek organizmas reikalauja.
Vengti kofeino (aktyvina) ir kakavos (alergenas) turinčių produktų.

Atsakyti