Įkraunama...
Įkraunama...

Mitybos racionas žindyvei.

QUOTE(vixiuke @ 2010 11 04, 10:14)
o ar galiu gerti kokius vitaminus kur plaukam, odai? nes taip plaukai pradėjo slinkti, rankos sausėjo, lūpos... aišku dėl nevisavertės mitybos, bet kad visko negaliu valgyti...

Va va, tas ir blogiausia doh.gif Mano veido oda žiauriai lupasi, lūpos suskilinėję... doh.gif
Nusipirkau "Mollers" Omega 3 žuvų taukų - gal bent šie nėra tokie sintetiniai kaip visi kiti vitaminai g.gif
Atsakyti
QUOTE(elenuxus @ 2010 11 04, 12:02)
o kiviai nesukels alergijos?reiktu pabandyt...tik nesinori kad maziui dar labiau pilvuka pustu...labai del to vargstam  doh.gif

Stebėk mažylį, ir nepamiršk saiko. mirksiukas.gif
Atsakyti
Man gydytoja liepe be visu cia jau minetu produktu (kopustu, pupeliu, zirniu ir t.t.) liepe nebevalgyti ir juodos duonos g.gif O siaip sake stebeti savo organizma: jei man pucia pilva, tai ir maziui pus...Taciau tokiu atveju apskritai nebegaliu valgyti jokiu darzoviu, nes jau nestumo metu man pradejo pusti pilva nuo visu darzoviu. O jei nevalgau darzoviu, tai uzkieteja viduriai, be to dar hemorojus nestumo metu atsirado...Pilvo nepucia tik nuo "uzsienietisku" vaisiu - bananu, ananasu, o nuo sveiku lietuvisku (obuoliu ir t.t.) taipogi pucia pilva...
Atsakyti
QUOTE(Misaki @ 2010 11 04, 15:38)
O siaip sake stebeti savo organizma: jei man pucia pilva, tai ir maziui pus...


Obuoliai pūtimą kelia dėl savo skaidulų, o įrodyta, kad per pieną skaidulos nepraeina mirksiukas.gif Tai nebūtinai pūs vaikui, jei pūs tau. Viską valgau ir džiaugiuosi gyvenimu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(A14 @ 2010 11 11, 13:19)
Obuoliai pūtimą kelia dėl savo skaidulų, o įrodyta, kad per pieną skaidulos nepraeina mirksiukas.gif Tai nebūtinai pūs vaikui, jei pūs tau. Viską valgau ir džiaugiuosi gyvenimu rolleyes.gif


is tikruju, obuoliai ir man labai labai minimaliai pucia smile.gif bet daktare parekomendavo, tai issikepiau, isvis nieko. idealu. o va pieno produktams toks potraukis blush2.gif matyt kalcio truksta, tai ir kapoju.

o kaip su tais saldumynais sakykit - kodel ju negalima? nes pvz. sako pradzioj negalima vynuogiu ir razinu, nes jos ypac saldzios, o mazytis pats nereguliuoja cukraus kiekio organizme. tai kaip su visais kitais saldumynais? del to pacio ar del alergijos ju negalima? nestumo metu ju visai nenorejau, pradzioj net pykindavo nuo ju, o va db grizau prie to, kad labai visokie pyragaiaciai ir zefyriukai vilioja. ir ta pati kakava.. tai jei pvz neberia mazojo, ar galiu valgyt ar cia del to cukraus? neivarysiu vaikui cukraliges ar ko nors, ko isoriskai nesimato?
Atsakyti
Cat&Rat, 4u.gif
Mp- viskas sureguliuota ir subalansuota tavo mažyliui, bet vengti reikėtų kakavos ir kofeino turinčių produktų.
Ir kas tau tokią info suteikė apie razinas ir vynuoges?! blink.gif
Kakavos produktai (šokol. ir t.t.)- alergenas. Palauk bent kai vaikučiui sueis 3mėn., vėliau- po truputį ir stebėk vaiką- odelę. Baltą- gali drąsiai.
Kava- kofeino turi, kuris iš naujagimio organizmo po ~3parų pašalinamas,- geriau be kofeino kava, dar geriau- palauk mėnesiuką kitą. Jei niekaip neištveri- gerk pirmoje dienos pusėje, + stebėk vaiko reakciją.
Kiti saldumynai- kaip ir visoms,- geriausia su saiku mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano vaiko kaktyte beveik visa paraudusi, nesuprantu ar cia alergija kazkam, ar siaip. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Misaki @ 2010 11 04, 15:38)
Man gydytoja liepe be visu cia jau minetu produktu (kopustu, pupeliu, zirniu ir t.t.) liepe nebevalgyti ir juodos duonos g.gif


aga, del juodos duonos ir as pastebejau, kad mergaitei buna nekas... Tai pat manau, kad ir bulves nelabai tinka. Bet cia gal kiekvienam skirtingai
Atsakyti
QUOTE(jurg333 @ 2010 11 25, 14:07)
aga, del juodos duonos ir as pastebejau, kad mergaitei buna nekas... Tai pat manau, kad ir bulves nelabai tinka. Bet cia gal kiekvienam skirtingai

Aha, mums nuo bulviu nekas...tai teko atsisakyti megstamu patiekalu... doh.gif o kodel vynuogiu negalima g.gif man gydytoja sake, kad negalima, bet kadangi ji tik pavaduojanti ir lietuviskai nesnekejo su manim, tai ir nepaklausiau...
O chalva valgot ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elenuxus: 25 lapkričio 2010 - 13:32
su tuo pilvo pūtimu tai pas mane tokia situacija. po gimdymo valgiau viską, nes buvau prisiskaičiusi jog ištikrųjų motinos valgomas maistas taip stipriai neįtakoja vaiko pilvo diegliukų kaip buvo manyta anksčiau. Kai pirmą kart po gimdymo užvalgiau obuolių, ir pačiai pūtė pilvą, mažasis visą kitą rytą purpčiojo verkšlendamas. Galvojau kad nuo obuolių, bet po kelių dienų vėl jų valgiau, o mažajam pilvuko nepūtė. Taigi obuoliai buvo ne prie ko, tai pat bandžiau su kitais maisto produktais.
Draugė buvo tiek įsitikinus, jog nuo jos valgomo maisto vaikui būna diegliukai, kad po gimdymo valgė tik pieniškas dešreles ir sumuštinius su dešra doh.gif o vaikui pilvą vistiek pūtė
Atsakyti
QUOTE(Tutti @ 2010 11 25, 14:35)
su tuo pilvo pūtimu tai pas mane tokia situacija. po gimdymo valgiau viską, nes buvau prisiskaičiusi jog ištikrųjų motinos valgomas maistas taip stipriai neįtakoja vaiko pilvo diegliukų kaip buvo manyta anksčiau. Kai pirmą kart po gimdymo užvalgiau obuolių, ir pačiai pūtė pilvą, mažasis visą kitą rytą purpčiojo verkšlendamas. Galvojau kad nuo obuolių, bet po kelių dienų vėl jų valgiau, o mažajam pilvuko nepūtė. Taigi obuoliai buvo ne prie ko, tai pat bandžiau su kitais maisto produktais.
Draugė buvo tiek įsitikinus, jog nuo jos valgomo maisto vaikui būna diegliukai, kad po gimdymo valgė tik pieniškas dešreles ir sumuštinius su dešra doh.gif o vaikui pilvą vistiek pūtė

Cia kaip apie mane, as taip bijojau pirma men valgyt bet koki maista, kad valgiau tik desreles ir sumustinius su desra doh.gif
veliau pradejau valgyt ir kitus produktus, bet pastebejau kad nuo bulviu, kiausiniu, vynuogiu, sokolado ir pieno produktu mum nekas schmoll.gif
o gal zinot ar galima valgyt pasteta g.gif ?nesciom kaip zinau negalima.
Atsakyti
mielos mamytes, jus cia turbut visos iki 3men akmziaus kudikiu.

manajai panikei jau 5men. pirmus 3.5men buvo diegliuku.
pirmaji menesi labai stengiaus valgyt viska kaip reklomenduojama - virtas kiausinis, kruopos, darzoves, kasdien vaisiai, sriubos... biskiuka pute bet ka jau padarysi gerem espumizana. veliau man praejo tas entuziazmas ir pradejau valgyt daugiau ale ko negalima ir tas pats.. tik pastebejau kad nuo baltos duonos, na nuo tu baltu miltu nekas buvo kirtau tik juoda grudeta duona..

o desreliu isvis negalima, ten tiek daug visokiu E ir pan, dar gal is tikro popierius net biggrin.gif nevalgiau isvis desreliu ir visokiu neaiskiu dalyku.

ir isvis buvau pastebejus kai valgiau parduotuvinius vaisius ir darzoves nekas buvo, o su naminiais isvis ramus vaikas, net obuolio puse galejau valgyt is sodo ir nk nebuvo. kazkaip man atrodo vaikams pucia nuo tu visu pesticidu, nitratu ir visu E kuriu isigeres visas musu maistas.

kazkuri mama uzsimine apie pasteta, ten gausuma E. geriau kepeneles naturalias pasigaminti.

mano patarimas: valgykit viska iskyrus obuolius, vynuoges, balta duona, pupeles.... espumizanas arba arbatyte pankoliu vaikui. ir visada skaitykit produkto sudeti kad ir kaip sunku ja rasti etiketej ar smulki, skaitykit. dar rekomenduoju tinklapi www.sveikasvaikas.lt ten visa info apie E.

P.S pastebejau kad pilvo visiskai nepute kai pradejau gerti arbata zindyvems (ne ganulese o naturalia kur zoleliu rinkinys, lietuvoj nemaciau geriau rusiska) kai nustojau gert arbata tai iskart verksmai ir diegliai... tada atradau nuostabiuosius krapus. patys paprasciausi krapai - ir piena gamina, padeda nuo hemorojaus ir svarbiausia apmazina dieglius iki minimumo. geriau tiki krapus nuo 2men ir nuo diegliu uztekdavo tik masazo.
Atsakyti