Įkraunama...
Įkraunama...

Mitybos racionas žindyvei.

QUOTE(~Beauty~ @ 2010 10 08, 14:10)
Ačiū mirksiukas.gif 4u.gif

Bet visgi norėčiau, kad kas parašytų - kokius vaisius/daržoves šiuo metu geriausia valgyti? g.gif
Nuo kopūstinių pučia pilvuką, pomidorų valgyt negaliu (skrandis nepriima)... Kalbant apie vaisius - porą dieną suvalgiau po persiką, tragedija pilvūzui doh.gif  verysad.gif Jau nekalbant apie obuolius ar kriaušes...


As siuo metu siuos vaisius valgau: granato (ne daugiau nei puse per diena), banana, kartais obuoli (viena nedideli, ir ne kasdien). Sulciu negeriu jokiu. Apskritai geriu tik vandeni, zindyviu arbata (Fito Lacto - lietuviska, o sudetis beveik kaip hipp), tik ryte silpnos kavos su pienu puodeli "sugriesiju". Ir darzoviu beveik nevalgau, tik virta burokeli, salotas (lapus), valgiau augurkus, kol buvo trumpavaisiu.

O del persiku, tai jie, kaip ir nektarinai is slyvu gimines - taigi nerekomenduojami. As ju burnoj neturejau nuo to laiko kai pagimdziau.

Del pieno produktu as irgi ju vengiu. Suvalgau nebent surio.

Siaip nepastebejau, kad mano kleckui butu kas nors sualergizave, todel kartais suvalgau ir sokolado ir riesutu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Geliu feja @ 2010 10 27, 12:46)
As siuo metu siuos vaisius valgau: granato (ne daugiau nei puse per diena), banana, kartais obuoli (viena nedideli, ir ne kasdien). Sulciu negeriu jokiu. Apskritai geriu tik vandeni, zindyviu arbata (Fito Lacto - lietuviska, o sudetis beveik kaip hipp), tik ryte silpnos kavos su pienu puodeli "sugriesiju". Ir darzoviu beveik nevalgau, tik virta burokeli, salotas (lapus), valgiau augurkus, kol buvo trumpavaisiu.

O del persiku, tai jie, kaip ir nektarinai is slyvu gimines - taigi nerekomenduojami. As ju burnoj neturejau nuo to laiko kai pagimdziau.

Del pieno produktu as irgi ju vengiu. Suvalgau nebent surio.

Siaip nepastebejau, kad mano kleckui butu kas nors sualergizave, todel kartais suvalgau ir sokolado ir riesutu  bigsmile.gif

Ačiū bigsmile.gif drinks_cheers.gif
Na, aš irgi bandymų keliais atradau, ką maždaug galiu valgyti...
Iš vaisių valgau bananus ir persimonus 4u.gif Kartais džiovintų (išmirkytų) vaisių 'pagraužiu'...
Iš daržovių - bulves, morkas (dažniausiai troškinu su mėsyte), kartais virtų burokėlių salotų, "Iceberg" salotų 4u.gif Kartais pievagrybių ax.gif
Iš mėsiškų patiekalų tik kalakutieną/vištieną ar veršieną valgome, dažniausiai troškintą 4u.gif Kartais žuvytės pasikepu 4u.gif
Geriu vandenį ir arbatas (pankolių, melisų, kmynų, žalią), kartais labai silpnos kavos rytais 4u.gif Kartais "Kubus" sulčių (morkų/obuolių...), tik nežinau, ar gerai jos g.gif
Dar valgau ledus iš sulčių - manau, kad geriau negu kokie pyragaičiai, a? g.gif
Pieno produktų nemėgstu ir niekada nemėgau, na, aišku, grietinę ir sviestą vartoju 4u.gif
Saldumynams tik potraukis nežmoniškas - kaip jį sumažinti??? doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Beauty~: 27 spalio 2010 - 13:36
As kiekviena diena suvalgau po banana (kartais net kelis). Taip pat valgau melionus smile.gif Labai noriu obuoliuku, bet kazkaip prisibijau dar... tad dar luktersiu, arba kuria dienele juos iskepsiu.

Darzoves: virtos arba galintos morkos, bulves, cukinija, moliugas ir pomidorai (garinti puode arba kepti orkaiteje).

Mesyte valgau tiek jautiena, tiek vistiena, tiek kiauliena, bet viskas virta arba kepta orkaiteje.

Taip pat mano racione yra makaronai (labai megstu), kuskusas, avizines kruopos (kose su bananu).

As taip pat be galo noriu visokiu "duoniuku", javainiuku, barankyciu ir kt. gerybiu... Juos ir valgau, ko nedariau per nestuma 4u.gif

Vietoj rytines kavos geriu kakava su trupuciu pienuko ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lelina: 27 spalio 2010 - 17:51
As taip pat sau leidziu viena puodeli kavos per diena.
O siaip valgau viska isskyrus citrusinius vaisius, pupeles, zirnius ir kopustus. Ir kefyro vengiu, nes nuo jo ir leliukui ir man pilve siaucia uraganas ax.gif
Atsakyti
o kaip del zaliu morku?? noreciau prisitarkuot ir su siek tiek cukraus valgyt.. nepus pilvuko? nes mum jau nei espumizanas nei sab simplex nebepadeda manau sad.gif pamiega valanda ir bunda pabezdet su riksmais sad.gif
pati jau kelinta para "sedziu ant" kruopu, kakavos ir pankoliu arbatos. net nenumanau kas gali pust pilvuka... gal naturalus jogurtas negerai? nes jo suvalgau dar g.gif
Papildyta:
QUOTE(Vigilyte @ 2009 11 08, 20:53)
aciu 4u.gif
gal dar kas turi kokios patirties ir noretu pasidalinti 4u.gif

man ta pati beda.. atrodo nieko nevalgau kas galetu kimst zarnyna, ale kai reik nuwit i wc , atrodo akys is orbitu issoks doh.gif mazyles viduriukai irgi geri, o va mano .....
verduos dabar burokus, tai pasidarysiu su alyvuogiu aliejum , dar morku sulciu issispausiu su aliejum irgi, maciau cia rase kazkuri blush2.gif bandysiu gelbet save, bo baisiai bijau "rojaus" blush2.gif
Atsakyti
Man gyd. uždraudė gerti kakavą. Sakė geriau vienas puodelis kavos (ypač jei mama nėštumo metu ją gėrė), nei kakavos. Tai vienas iš stipresnių alergenų, netinkančių ir taip nesubrendusiam mažylio žarnynui. Su užkietėjusiais viduriais ir aš turiu bėdų. Mažiukas mano pastoviai viduriavo, o va aš galuodavausi tualete doh.gif . Aš rytais išgeriu linų sėmenų užplikytų iš vakaro. Kuriam laikui būna geriau. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rabelkyte @ 2010 10 29, 09:56)
o kaip del zaliu morku?? noreciau prisitarkuot ir su siek tiek cukraus valgyt.. nepus pilvuko? nes mum jau nei espumizanas nei sab simplex nebepadeda manau sad.gif pamiega valanda ir bunda pabezdet su riksmais sad.gif
pati jau kelinta para "sedziu ant" kruopu, kakavos ir pankoliu arbatos. net nenumanau kas gali pust pilvuka... gal naturalus jogurtas negerai? nes jo suvalgau dar  g.gif
Papildyta:

man ta pati beda.. atrodo nieko nevalgau kas galetu kimst zarnyna, ale kai reik nuwit i wc , atrodo akys is orbitu issoks  doh.gif  mazyles viduriukai irgi geri, o va mano .....
verduos dabar burokus, tai pasidarysiu su alyvuogiu aliejum , dar morku sulciu issispausiu su aliejum irgi, maciau cia rase kazkuri  blush2.gif  bandysiu gelbet save, bo baisiai bijau "rojaus"  blush2.gif

manau kakava alergizuoja, pučia pilvuką, pabandykit jos atsisakyti... ir jogurto. Vištienos kokios išsivirkit, košes su sultiniu aš dariausi. Dabar valgau daug ką, tik nevalgau rūkytų, aštrių, ankštinių produktų, kopūstų visos giminės, apskritai labai mažai daržovių, bei labai minimaliai pieno produktų
Atsakyti
Mano atveju, tai vaikeli isberia nuo pieno produktu... doh.gif Nestumo metu kaiptik labai daug ju valgiau, o i mesa ziuret nenorejau! doh.gif
Atsakyti
Aš valgau viską išskyrus obuolius, pupas, žirnius, kopustus irsvogūnus. dabar net truputį porų isidedu į salotas ax.gif Reikia gi pagaliau pratinti mažių prie įvairaus maisto. Iš gėrimų geriu arba vandenį arba kompotus verdu iš džiovintų vaisių.
Atsakyti
sija8, 4u.gif rabelkyte, 4u.gif
Viduriams pagelbės kivi- ryte.
Kakavos produktai- alergenas. Atsargiai. Vėliau- gelėsite mėgautis 4u.gif
Gal pasitarkit su gydytoja dėl savęs- gerųjų bakterijų kurso?!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Košė-Malošė: 31 spalio 2010 - 20:12
Teko visai atsisakyti pieno ir jo produktu.vaikuti pradejo berti nuo ju, o man tai bent jau nestumo metu jie padedavo su wc reikalais, ypac jogurtas.valgydavau kasdien...o dabar iskart man pablogejo blink.gif , mazyliui pageejo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Košė-Malošė @ 2010 10 31, 21:04)
sija8,  4u.gif  rabelkyte,  4u.gif
Viduriams pagelbės kivi- ryte.
Kakavos produktai- alergenas. Atsargiai. Vėliau- gelėsite mėgautis  4u.gif
Gal pasitarkit su gydytoja dėl savęs- gerųjų bakterijų kurso?!

o kiviai nesukels alergijos?reiktu pabandyt...tik nesinori kad maziui dar labiau pilvuka pustu...labai del to vargstam doh.gif
Atsakyti
o ar galiu gerti kokius vitaminus kur plaukam, odai? nes taip plaukai pradėjo slinkti, rankos sausėjo, lūpos... aišku dėl nevisavertės mitybos, bet kad visko negaliu valgyti...
Atsakyti