Įkraunama...
Įkraunama...

Mitybos racionas žindyvei.

QUOTE(vixiuke @ 2010 09 08, 23:01)
sakykit, ar galima maitinant valgyti grybus? Taip mėgstu ir brolis privežė tiek daug... tik grybai sunkiai virškinasi, tai ir galvoju ar leliui nieko??

As valgiau grybu, saikingai zinoma, ir nieko lelytei nebuvo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2010 09 08, 22:01)
sakykit, ar galima maitinant valgyti grybus? Taip mėgstu ir brolis privežė tiek daug... tik grybai sunkiai virškinasi, tai ir galvoju ar leliui nieko??



vixiuke, siulau truputi pabandyt, ar nieko, bet siaip valgyk viska. Kaip pati ir sakei, jokio skirtumo, ka valgai, jei pucia, tai ir pus. Maniskiui tuoj bus 6 menesiai, tai as isbandziau viska, jokio super pagerejimo ar pablogejimo nuo tam tikro produkto nepastebejau. Tik paciai sunku buvo kazko atsisakyt smile.gif)) svarbiausia nesinervuok, laikyk savo maziuka kiek imanoma daugiau nuoga, glausk prie saves, guldyk ant pilvuko (tai padeda iseiti dujoms). As buvau netgi isigudrinus paryciais savo mazyli ant pilvo apverst miegant, tai iskart nusiramindavo, matyt prisipausdavo pilvelis ir ne taip vaika dirgindavo. na bet tai dariau tik nuo 2-3 menesio, kai jau vaikas stipresnis, galvyte gali pasukt guledamas. Sekmes, nepabijok SabSimplex lasiuku duot smile.gif)) irgi padeda. Bent jau mamai psichologiskai smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(eglutesss @ 2010 09 13, 13:03)
vixiuke, siulau truputi pabandyt, ar nieko, bet siaip valgyk viska. Kaip pati ir sakei, jokio skirtumo, ka valgai, jei pucia, tai ir pus. Maniskiui tuoj bus 6 menesiai, tai as isbandziau viska, jokio super pagerejimo ar pablogejimo nuo tam tikro produkto nepastebejau. Tik paciai sunku buvo kazko atsisakyt smile.gif)) svarbiausia nesinervuok, laikyk savo maziuka kiek imanoma daugiau nuoga, glausk prie saves, guldyk ant  pilvuko (tai padeda iseiti dujoms). As buvau netgi isigudrinus paryciais savo mazyli ant pilvo apverst miegant, tai iskart nusiramindavo, matyt prisipausdavo pilvelis ir ne taip vaika dirgindavo. na bet tai dariau tik nuo 2-3 menesio, kai jau vaikas stipresnis, galvyte gali pasukt guledamas. Sekmes, nepabijok SabSimplex lasiuku duot smile.gif)) irgi padeda. Bent jau mamai psichologiskai smile.gif))

ačiū labai už patarimus 4u.gif

valgiau žinokit tų grybų ir nieko... ir kitą dieną vėl valgiau. išvis mano vaikiukas trečia diena ramesnis žymiai, gal nuo grybų biggrin.gif o jei rimtai, tai gal jau sakau įsivažiuosim į ritmą. Lašiukus šiuos geriam, masažuojamės, mankštinamės... na pralauksim tuospūtimus kaipnors.
Atsakyti
Sveikos, esu tikra, kad vakuciams pilva pucia ne nuo mamos mitybos. Valgiau viska nuo pat pradziu, bet diegliu isvengem, netgi 2 menesi agurko rauginto po truputi pradejau valgyt, o siaip nieko atsisakyt negalejau. 4u.gif aisku, vistiek stengiaus valgyt sveikiau, bet norejosi picos valgiau ja, norejosi rukytos desros valgiau ja, matyt cia nuo kudikio organizmo tie diegliai priklauso 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(vikiel @ 2010 08 31, 20:42)
maniskiui irgi kaip pute taip ir toliau pucia pilveli, tik mums ir kakutis kartais zalias budavo, tada visai vaikelis klykdavo, tai as atkasiau, kad jam taip daresi nuo mano isgerto pieno, kurio man ziauriai noredavosi, tai as pieno atsisakiau, vaikas daug ramesnis, kakiukas tik geltonas dabar  thumbup.gif  jau ikopem i trecia menesi, tai putimas gal tuoj visai pasibaigs  lotuliukas.gif

Mano vaikelis viduriavo, tai gydytoja patare visai pieno atsisakyt, nors as jo ir nemegstu, bet i kava laseli pildavaus, tai atsisakius pieno susitvarke vaiko viduriai. Ir is zaliu tapo geltoni, o as jo minimaliai vartojau, tad kas turit bedu venkit pieno produktu, o pypac pacio pieno.
Atsakyti
norejau pasiklaust jusu patarimo(sorry,jeigu apie tai jau snekejot)-ar neskaudes vaikui pilvuko,jei issispausiu moliugo sulciu?
Atsakyti
inguliukas56, 4u.gif
Neskaudės.
gali maišyti su kitomis mirksiukas.gif
Tik napamiršk saiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lionesss @ 2010 09 14, 10:57)
Sveikos, esu tikra, kad vakuciams pilva pucia ne nuo mamos mitybos. Valgiau viska nuo pat pradziu, bet diegliu isvengem, netgi 2 menesi agurko rauginto po truputi pradejau valgyt, o siaip nieko atsisakyt negalejau.  4u.gif  aisku, vistiek stengiaus valgyt sveikiau, bet norejosi picos valgiau ja, norejosi rukytos desros valgiau ja, matyt cia nuo kudikio organizmo tie diegliai priklauso  4u.gif
Papildyta:

Mano vaikelis viduriavo, tai gydytoja patare visai pieno atsisakyt, nors as jo ir nemegstu, bet i kava laseli pildavaus, tai atsisakius pieno susitvarke vaiko viduriai. Ir is zaliu tapo geltoni, o as jo minimaliai vartojau, tad kas turit bedu venkit pieno produktu, o pypac pacio pieno.

sakykite, o pieno produktu ar tik pieno, ta prasme sviesto, grietines. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Košė-Malošė @ 2010 09 15, 18:42)
inguliukas56,  4u.gif
Neskaudės.
gali maišyti su kitomis  mirksiukas.gif
Tik napamiršk saiko  4u.gif

aciu oro_buckis.gif
Atsakyti
o kaip su zalia arbata?su saiku aisku?
Atsakyti
QUOTE(js. @ 2010 09 16, 13:10)
o kaip su zalia arbata?su saiku aisku?


Manau, kad kaip ir su kava. Nes žalia dar labiau tonizuojanti nei kava 4u.gif
Gal kas dar išsakys savo nuomonę.
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2010 09 15, 20:03)
sakykite, o pieno produktu ar tik pieno, ta prasme sviesto, grietines.  g.gif

alergizuoja ir pučia pilvuką visi pieno produktai
Atsakyti
Idomiai cia... Vienom nuo nieko vaikiukai kencia, kitos viskas valgo ir nieko...
Atsakyti