Įkraunama...
Įkraunama...

Mitybos racionas žindyvei.

as kazkaip viska valgiau, tik stengiausi vengti ankstiniu darzoviu, riesutu,astriu patiekalu 4u.gif
Atsakyti
o kokius vaisius gali valgyti žindyvė? Aš tai jau nebežinau ką ir valgyti... sūneliui 3 sav., pilvelį pučia nuo gimimo beveik... ne diegliai, o pučia ir taip visą dieną... atsisakius buvau pieno produktų visiškai, apie aštrius net nekalbu, sūrius, rūkytus patiekalus... daržovių, vaisių žalių jokių nevalgau ir negerėja... tai nusprendžiau, valgysiu tuos pieno produktus po truputį, bent jau linksmesnė būsiu, kad pavalgyti galiu, nes vos ne visur yra kiaušinio, sviesto, pieno tai nebežinojau ką ir valgyti... tai pilvelis jam vis taip pat, bet bent jau aš valgyti galiu, nes nevalgymas niek onekeičia... dar plius organizmas matyt nusilpo, nes šian temp pakilo 38,3... su krūtim viskas ok, nei guzų, nei skauda, nei pritvinkę...
Atsakyti
vixiuke, 4u.gif
ar valgysi, ar nevalgysi- jei pučia- išlaukt reikia,- išaugs mirksiukas.gif
(gal padaryt koprologinį tyrimą?!)
6psl. paskaityk- ten rasi ko nerekomenduojama.
Visavertė mityba- REIKALINGA mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Košė-Malošė @ 2010 08 30, 22:35)
vixiuke, 4u.gif
ar valgysi, ar nevalgysi- jei pučia- išlaukt reikia,- išaugs mirksiukas.gif
(gal padaryt koprologinį tyrimą?!)
6psl. paskaityk- ten rasi ko nerekomenduojama.
Visavertė mityba- REIKALINGA  mirksiukas.gif

tai vat būtent... ar valgau ar ne, situacija ta pati, o kaip kažkurioje temoje skaičiau, tai bent soti mama kantresnė bent smile.gif
ačiū, pasiskaitysiu 6 psl. 4u.gif
Atsakyti
maniskiui irgi kaip pute taip ir toliau pucia pilveli, tik mums ir kakutis kartais zalias budavo, tada visai vaikelis klykdavo, tai as atkasiau, kad jam taip daresi nuo mano isgerto pieno, kurio man ziauriai noredavosi, tai as pieno atsisakiau, vaikas daug ramesnis, kakiukas tik geltonas dabar thumbup.gif jau ikopem i trecia menesi, tai putimas gal tuoj visai pasibaigs lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vikiel @ 2010 08 31, 19:42)
maniskiui irgi kaip pute taip ir toliau pucia pilveli, tik mums ir kakutis kartais zalias budavo, tada visai vaikelis klykdavo, tai as atkasiau, kad jam taip daresi nuo mano isgerto pieno, kurio man ziauriai noredavosi, tai as pieno atsisakiau, vaikas daug ramesnis, kakiukas tik geltonas dabar  thumbup.gif  jau ikopem i trecia menesi, tai putimas gal tuoj visai pasibaigs  lotuliukas.gif

o atsisakėt tik pieno ar visų pieno produktų?
Atsakyti
tik pieno, vakar nusipirkau Mu pieno vieno proc. riebuvo, isgeriau vakar nepilna stikline pabandymui, tai siandien dar tfu tfu tfu zaliojo kakiuko nebuvo, gal ir nebus ir as galesiu bent toki pieneli gerti, nes laabai man jo norisi g.gif
Atsakyti
O mano mazaja nuo pieno produktu berti pradejo. Nes pora dienu valgiau balta suri, tai mano dukrytes veidas ir krutinele isberta spuogiukais. Dar kai ligoninej po gimdymo buvau tai ten atnese balto surio ir as ji suvalgiau, o dukryte iskart isbere, tai gyd. pasake kad nuo pieno produktu. Tai patare ju privenkti... O as taip megsu balta suri...
Atsakyti
QUOTE(Naomyte @ 2010 09 01, 17:24)
O mano mazaja nuo pieno produktu berti pradejo. Nes pora dienu valgiau balta suri, tai mano dukrytes veidas ir krutinele isberta spuogiukais. Dar kai ligoninej po gimdymo buvau tai ten atnese balto surio ir as ji suvalgiau, o dukryte iskart isbere, tai gyd. pasake kad nuo pieno produktu. Tai patare ju privenkti... O as taip megsu balta suri...

Pasirodo, pienas yra labai nesveika...Kaip tik vakar straipsni skaiciau, jog ne viena zinduoliu rusis negeria ir nevartoja kitos rusies zinduolio pieno produktu, tik zmogus...As pati nebezinau ka ir galvot. Matyt kudikiu organizmas nepritaikytas visrkinti ji, net jei pereina per musu piena. Pastebiu, kad mano vaikas rekia nuo varskes, as ja labai megstu, ir galvojau, kad sveika, ir nuo pieno, surio... (daznai nezinau ir nuo ko...) Va cia straipsnis http://www.lrytas.lt...ir-kokakola.htm ir dar radau daug kitu saltiniu. Visas pieno produktu sveikumas atseit gamintoju ir visokiu melzeju ispustas burbulas. Nesvarbu, kad zmones ji vartoja simtus metu. Esme ta, kad kitu gyvunu pienas zmogui netinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nep: 01 rugsėjo 2010 - 18:47
nep, 4u.gif
Teisingos mintys mirksiukas.gif tik kaip atsisakyt taip įprastų pieno produktų g.gif
Bet kai paskaitai http://www.animalrig...pieno-problemos
Belieka prie vegetarinės mitybos pereit, bet lašinukų, kai atvėsta- norisi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Košė-Malošė @ 2010 09 01, 22:14)
nep, 4u.gif
Teisingos mintys  mirksiukas.gif  tik kaip atsisakyt taip įprastų pieno produktų  g.gif
Bet kai paskaitai  http://www.animalrig...pieno-problemos
Belieka prie vegetarinės mitybos pereit, bet lašinukų, kai atvėsta- norisi  g.gif

nebent pakeisti sojos pienu, o karves vartot po labai mazai g.gif pas mus namie siaip jis pagr maistas, varskeciai visokie ir pan. tos teises gyvunu, tai, visada bus, kad mitybos grandines virsuj stoves auksciausia rusis, ir mesos organizmui tikrai reikia... bet pienas kitu rusiu gal gali buti kenksmingas g.gif kiti gyvunai kitu rusiu pieno negeria, jis tik tos rusies vaikam, cia man ir argumentas g.gif , nors kates pvz ir eziai juk irgi piena karves mielai geria g.gif nors jis ir kitos rusies zinduolio g.gif dar pasiskaitymui
http://www.sveikata....azma_ir_diabeta
su siaubu turbut daugelis atsimena kaip mokyklose ir darzeliuose versdavo gerti karves piena su pleve, kai tikrai nuo jo budavo tada bloga...o veliau priprato
Atsakyti
sakykit, ar galima maitinant valgyti grybus? Taip mėgstu ir brolis privežė tiek daug... tik grybai sunkiai virškinasi, tai ir galvoju ar leliui nieko??
Atsakyti