Įkraunama...
Įkraunama...

Mitybos racionas žindyvei.

QUOTE(SauleleRu @ 2010 08 01, 09:47)
Aš manau, kad verta. Ją įsigyjau, kai mano trečiąjai buvo 5 mėn smile.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaiciuke29 @ 2010 07 31, 23:17)
Kazin ar verta ja pirkti, jei mano dukrytei daugiau kaip 2 men.? Ar rasiu ten ka naujo?


Naujo tikrai rasite smile.gif Internete yra turinys. Is tiesu, sioje knygoje daug terminijos, todel manau si knyga patiks ne kiekvienai, nes reiketu prisiminti chemijos ir biologijos pamokas smile.gif Bet uztat daug naudingos ir idomios informacijos. Perskaiciau ja per trys dienas.
Atsakyti
QUOTE(SauleleRu @ 2010 07 17, 12:34)
doh.gif  Matyt ta jūsų gydytoja dar kokia sovietine tvarka vadovaujas, reikėtų naujesnės literatūros pasiskaitinėti, naujausiais MOKSLINIAIS tyrimais ir FAKTAIS pasidomėti, o ne vadovautis per amžių amžius nusitovėjusia tvarka  4u.gif Man gydytoja irgi daug ką sako, bet aš ne visad jos klausau- juk ir pati galiu paieškoti daugiau info. O kodėl gi tų daržovių negalima - juk tai NATŪRALŪS vitaminai. Tai gal tada geriau gert surogatą cheminį kokį> smile.gif

Tai kad Vingro knygoje Jauniems tevams irgi net raso, kad reikia maitinanciai valgyti daug darzoviu ri vaisiu biggrin.gif Net nustebau, kai perskaiciau...
As antra kudikel maitnu, su pirmuoju valgiau viska, ir dabar taip pat valgau viska.Aisku, astriai ne ir kopustu bei slyvu ne... Gal kai bus svieziu sode, tai pora paragausiu.
Manau visko reikia ragauti, tik saikingai ax.gif
Atsakyti
O as esu saldumynu megeja smile.gif Bet supratau, kad kaip tik nuo ju vaikuciuj pilvuka pucia. Per diena leidziu sau suvalgyti pora paparastu baltu zefiru ir dar koki sviestini sausaini ar bandele. Suvalgiau maziuka kasneli naminio torto su maskarpones suriu (tik biskvitas, grietinele ir maskarpone) ir plikita pirageli (irgi namini su varskes kremu) ir kita diena dukrytei pilvuka pute sad.gif knygoje taip pat parasyta, kad pirminis pienas turi daug laktozes ir jei mama padaugina saldumynu, tai laktozes gali buti per daug ir nuo jos pus pilvuka sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ksesanko @ 2010 07 31, 13:04)
Superine kniga  thumbup.gif Gailiousi, kad nusipirkau ja, kai jau dvi savaites dukrytei buvo  smile.gif Ja turetu reklamuoti nesciuju kursose  smile.gif

Pritariu. Būsimos mamos "biblija". Ir apskritai visiems, neturintiems suvokimo apie žindymą, rekomenduoju skaityti (kad nevarytų streso žalioms mamytėms, kaip kad man su sūnumi buvo doh.gif ). Todėl ir žindyti nepavyko verysad.gif . Gaila, kad knygą tik prieš metelius išleido doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(Ksesanko @ 2010 07 31, 14:04)
Superine kniga  thumbup.gif Gailiousi, kad nusipirkau ja, kai jau dvi savaites dukrytei buvo  smile.gif Ja turetu reklamuoti nesciuju kursose  smile.gif


Kaune Mažylio gimd. namu kursuose ja ir rekomenduoja 4u.gif
Bet man uzteko ir kursu, kad galeciau sekmingai zindyti smile.gif
Atsakyti
[quote=js.,2010 07 25, 00:30]
vaikas susipazysta su maisto skoniu per mamos piena,ir interneto platybese radau kad jei mama valgo ivairu maista tiketina kad vaikas maziau bus isrankus maistui ir mazesne alergiju tikimyb


mano merginai menuco o as tegaliu valgyt virta mesa su ubulvem ir makaronus nes nuo visko pucia pilva unsure.gif unsure.gif bandziau agurko ir nuo to raites visa vakar a... tai mamai reikia rinktis arba vaiko klykimas arba isrankumas maistui verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
[quote=lunatikas,2010 08 18, 11:07]
[quote=js.,2010 07 25, 00:30]
vaikas susipazysta su maisto skoniu per mamos piena,ir interneto platybese radau kad jei mama valgo ivairu maista tiketina kad vaikas maziau bus isrankus maistui ir mazesne alergiju tikimyb
mano merginai menuco o as tegaliu valgyt virta mesa su ubulvem ir makaronus nes nuo visko pucia pilva unsure.gif unsure.gif bandziau agurko ir nuo to raites visa vakar a... tai mamai reikia rinktis arba vaiko klykimas arba isrankumas maistui verysad.gif verysad.gif verysad.gif
[/quote]
dar nera nustatyta nuo vaikui pucia pilva. verkia tiek misinuku maitinami vaikai tiek mp. gali buti dar kita priezastis, mamos nervine bukle glaudziai susijusi su vaiko virskinimo sistema. labiau kazkodel neramus del pilvo buna berniukai...nevalgyk nieko, vaikas vistiek raitysis ir jam pilva pus.
Atsakyti
Sveikos mamytes,
as is pradziu vos ne pusbadziu gyvenau, bet...kai dukryte paaugo pradejau valgyti viska, iskyrus pupeles ir kopustus smile.gif Aisku visko su saiku. Ir pilvuko nepucia, o prisiminus pirma menesi doh.gif
Atsakyti
o as isbandziau visas dietas, vaistukus, masaza ir kaip pute taip ir pucia mums pilvuka. matyt reikia perlaukti ta laika g.gif
Atsakyti
QUOTE(garra @ 2010 08 23, 16:48)
o as isbandziau visas dietas, vaistukus, masaza ir kaip pute taip ir pucia mums pilvuka. matyt reikia perlaukti ta laika  g.gif

laikas geriausias vaistas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2010 08 18, 20:19)
dar nera nustatyta nuo vaikui pucia pilva. verkia tiek misinuku maitinami vaikai tiek mp. gali buti dar kita priezastis, mamos nervine bukle glaudziai susijusi su vaiko virskinimo sistema. labiau kazkodel neramus del pilvo buna berniukai...nevalgyk nieko, vaikas vistiek raitysis ir jam pilva pus.

pilnai sutinku, kuo mama ramesnė tuo ir vaikas ramesnis. Maniškiui jau dumėnesiukai ir jau baigiam išaugti diegliukus. Pradžioj pati labai nervuota buvau tai mažiuks raitės kiekvieną vakara, o dabar kai pati įsivažiavau į vėžias, apsiraminau ir mažiuks ramiau miega biggrin.gif
Atsakyti