Įkraunama...
Įkraunama...

Mitybos racionas žindyvei.

vaikas susipazysta su maisto skoniu per mamos piena,ir interneto platybese radau kad jei mama valgo ivairu maista tiketina kad vaikas maziau bus isrankus maistui ir mazesne alergiju tikimybe
Atsakyti
As skaiciau, kad pienukas putojo ir taip susidaro "oro burbuliukai". Lygiai taip pat raso ant vaistuku, kuriuos duodam, kad vaikas lengviau issiperstu smile.gif
Be to as taip pat manau, kad vaikas per piena pratinasi prie ivairaus maisto, pas ji turi atsirasti tam tinkamu fermentu virskinti iviru maista, tai taip pat daugiau maziau kelia leliukui nepatogumu.
Atsakyti
ar galima arbūzą valgyti?
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2010 07 25, 17:27)
ar galima arbūzą valgyti?


Gal jūs nepatingėkit truputį daugiau temą paskaitinėt, ne tik paskutinį puslapį tongue.gif
Atsakyti
Sveikos, nuo pat gimimo mus uzpuole diegliukai, todel labai ziurejau ka valgyti. Valgydavau daug kosiu- is kuriu maziau kvieciu ir avizu, nes jos pucia, pietums malta troskinta mesa su bulviu kose ir virtom morkom, juoda duona su nedaug varskes ir viska be prieskoniu, tik druska ir kmynai - taip maitinausi beveik menesi laiko - diegliukau niekur nesitrauke. Bandem is vis atsisakyti pieno produktu- galvojom, gal nevirskina karves pieno, bandem visai kviecius isimti is raciono, niekas nesiekeite. Dabar jau beveik savaite valgau viska, na isskyrus citrusinius vaisius, riesutus, sokolada, kazka egzotisko ir astraus. Diegliukai net palengvejo, bet manau, ne del maisto, o del to, kad mazyle pradeda ismokti pati oriukus isleisti thumbup.gif Darom intensyve manksta pries kiekviena maitinima-padeda biggrin.gif Isvada-valgykit viska smile.gif Nebent vaika isbertu.
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2010 07 25, 17:27)
ar galima arbūzą valgyti?



Aš valgau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(klauzada @ 2010 07 26, 16:00)
Sveikos, nuo pat gimimo mus uzpuole diegliukai, todel labai ziurejau ka valgyti. Valgydavau daug kosiu- is kuriu maziau kvieciu ir avizu, nes jos pucia, pietums malta troskinta mesa su bulviu kose ir virtom morkom, juoda duona su nedaug varskes ir viska be prieskoniu, tik druska ir kmynai - taip maitinausi beveik menesi laiko - diegliukau niekur nesitrauke. Bandem is vis atsisakyti pieno produktu- galvojom, gal nevirskina karves pieno, bandem visai kviecius isimti is raciono, niekas nesiekeite. Dabar jau beveik savaite valgau viska, na isskyrus citrusinius vaisius, riesutus, sokolada, kazka egzotisko ir astraus. Diegliukai net palengvejo, bet manau, ne del maisto, o del to, kad mazyle pradeda ismokti pati oriukus isleisti  thumbup.gif  Darom intensyve manksta pries kiekviena maitinima-padeda  biggrin.gif Isvada-valgykit viska smile.gif Nebent vaika isbertu.


thumbup.gif Tokia pat ir mano istorija butu thumbup.gif visokias dietas isbandziau ir galu gale pradejau viska valgyti, ir ka.. aprimo tie diegliukai per laika, kai mazyle ismoko pati oriukus isleisti. As tai ir kava geriu, ir sokolada valgau, ir riesutus.. Viska, ka noriu. Nieko sau nebedraudziu. biggrin.gif O tai per tuos draudimus valgyti, vos nenusilpau doh.gif
Atsakyti
Mamytes, o apie kokia Vitkausko knyga kalbate? mane irgi pasiekia tokie pasisakymai "ar pienuko turi", "gal pienukas baigesi" ir pan.? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(odrikyte @ 2010 07 29, 16:20)
Mamytes, o apie kokia Vitkausko knyga kalbate? mane irgi pasiekia tokie pasisakymai "ar pienuko turi", "gal pienukas baigesi" ir pan.? doh.gif



Apie "Kūdikio žindymas. Nepakeičiamas kaip motinos meilė"
Atsakyti
QUOTE(SauleleRu @ 2010 07 29, 19:59)


Superine kniga thumbup.gif Gailiousi, kad nusipirkau ja, kai jau dvi savaites dukrytei buvo smile.gif Ja turetu reklamuoti nesciuju kursose smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ksesanko: 31 liepos 2010 - 13:05
QUOTE(Ksesanko @ 2010 07 31, 15:04)
Superine kniga  thumbup.gif Gailiousi, kad nusipirkau ja, kai jau dvi savaites dukrytei buvo  smile.gif Ja turetu reklamuoti nesciuju kursose  smile.gif

Kazin ar verta ja pirkti, jei mano dukrytei daugiau kaip 2 men.? Ar rasiu ten ka naujo?
Atsakyti
QUOTE(mergaiciuke29 @ 2010 07 31, 23:17)
Kazin ar verta ja pirkti, jei mano dukrytei daugiau kaip 2 men.? Ar rasiu ten ka naujo?



Aš manau, kad verta. Ją įsigyjau, kai mano trečiąjai buvo 5 mėn smile.gif
Atsakyti