Įkraunama...
Įkraunama...

Mitybos racionas žindyvei.

Kad turi maistas itakos vaiko pilveliui g.gif gydytoja po gimdymo neleido valgyt 2 savaites jokiu darzoviu ir vaisiu, po to po koki agurkeli nusilupti..
Atsakyti
QUOTE(vikiel @ 2010 07 17, 13:24)
Kad turi maistas itakos vaiko pilveliui  g.gif  gydytoja po gimdymo neleido valgyt 2 savaites jokiu darzoviu ir vaisiu, po to po koki agurkeli nusilupti..


doh.gif Matyt ta jūsų gydytoja dar kokia sovietine tvarka vadovaujas, reikėtų naujesnės literatūros pasiskaitinėti, naujausiais MOKSLINIAIS tyrimais ir FAKTAIS pasidomėti, o ne vadovautis per amžių amžius nusitovėjusia tvarka 4u.gif Man gydytoja irgi daug ką sako, bet aš ne visad jos klausau- juk ir pati galiu paieškoti daugiau info. O kodėl gi tų daržovių negalima - juk tai NATŪRALŪS vitaminai. Tai gal tada geriau gert surogatą cheminį kokį> smile.gif
Atsakyti
Tie gydytojų patarimai "galima/negalima" tai jau buvo užknisę mane dar ligoninėj doh.gif Vaisius pamatė - NEGALIMA, riešutus valgau - vėl NEGALIMA ir taip ištisai. O pietums, prašom, KOPŪSTŲ sriuba - maitinančiai mamai blink.gif doh.gif lotuliukas.gif Nu vienu žodžiu be žodžių lotuliukas.gif
Valgau aš viską, saikingai, ir nesuku galvos smile.gif Maitinau dukrą iki 1 m. 3 mėn., o kiek sūnų maitinsiu pamatysiu wub.gif
Atsakyti
O as gailedama savo sunelio pirmas dvi savaites ir nevalgiau jokiu darzoviu ir vaisiu, o juk dabar vasara ir ju tiek daug! o as ir pripratus lengva maista valgyt, tai man zinokit kaip sutriko paciai medziagu apykaita ir toks sunkumas nuo nesveiko maisto, kuri teko valgyti ( cia as apie bulkas, duonas ir kitoki slamsta kuriuo malsindavau alki, "negaledama" valgyti jokiu salotu, vaisiu, riesutu ir kitu sveiku produktu) doh.gif mat su berniukais taip jau yra, pucia jiems pilveli pirmais menesiais, aisku ne visiems, todel mamytei reikia pasireguliuot maista..

o su ligonines laistu tai cia tikrai nesamoningai, bent jau kmuk, mes dabar gulim su vaikeliu, nes apsirgo, tai dar per 5 dienas negavau darzoves kuria galeciau valgyt, kasdien zirneliai, arba svieziu kopustu salotos biggrin.gif o patys aiskina, kad negalima valgyt grieztai... bando uzkisti cia mus mano jau minetom bulkom, duonom ir zemiausios kokybes desrelem sad.gif
Atsakyti
QUOTE(vikiel @ 2010 07 17, 14:01)
O as gailedama savo sunelio pirmas dvi savaites ir nevalgiau jokiu darzoviu ir vaisiu, o juk dabar vasara ir ju tiek daug! o as ir pripratus lengva maista valgyt, tai man zinokit kaip sutriko paciai medziagu apykaita ir toks sunkumas nuo nesveiko maisto, kuri teko valgyti ( cia as apie bulkas, duonas ir kitoki slamsta kuriuo malsindavau alki, "negaledama" valgyti jokiu salotu, vaisiu, riesutu ir kitu sveiku produktu) doh.gif  mat su berniukais taip jau yra, pucia jiems pilveli pirmais menesiais, aisku ne visiems, todel mamytei reikia pasireguliuot maista..

o su ligonines laistu tai cia tikrai nesamoningai, bent jau kmuk, mes dabar gulim su vaikeliu, nes apsirgo, tai dar per 5 dienas negavau darzoves kuria galeciau valgyt, kasdien zirneliai, arba svieziu kopustu salotos  biggrin.gif  o patys aiskina, kad negalima valgyt grieztai... bando uzkisti cia mus mano jau minetom bulkom, duonom ir zemiausios kokybes desrelem sad.gif



Pasikartosiu - pilvuką vaikučiui pučia NE nuo mamos suvalgyto maisto smile.gif
Atsakyti
nu as nesakyciau taip kategoriskai mirksiukas.gif jus ka kopustus ir pupeles valgete maitindama kudyki?
Atsakyti
QUOTE(vikiel @ 2010 07 17, 16:03)
nu as nesakyciau taip kategoriskai   mirksiukas.gif jus ka kopustus ir pupeles valgete maitindama kudyki?


Tikrai taip - ir pupeles, ir kopūstus - aš valgau ir VISKĄ smile.gif Tik žemuogių negalėjau - nes mažiukę bėrė.
Juk į pieną patenka maistas suskaidytas į kitas medžiagas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SauleleRu: 17 liepos 2010 - 15:25
Sveikutes 4u.gif
Ar galima valgyti svieziai raugintu agurku, mano leliukui 1,5 men.?
Atsakyti
QUOTE(kolege @ 2010 07 18, 12:46)
Sveikutes  4u.gif
Ar galima valgyti svieziai raugintu agurku, mano leliukui 1,5 men.?


Galima VISKĄ, tik su saiku ir stebėkit ar vaikučio neberia.
Papildyta:
Siūlau plačiau apie mitybą paskaityti čia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SauleleRu @ 2010 07 17, 14:03)
Pasikartosiu - pilvuką vaikučiui pučia NE nuo mamos suvalgyto maisto  smile.gif

O nuo ko tada vaikuciui pilvuka pucia? smile.gif Nuo pririto oro?
Atsakyti
QUOTE(Ksesanko @ 2010 07 22, 18:47)
O nuo ko tada vaikuciui pilvuka pucia? smile.gif Nuo pririto oro?


Kazkurioje temoje, jei neklystu apie pilvuko skausmus, buvo rasoma del ko pucia pilvuka. Del to, kad kudikio zarnynas turi priprasti prie kitu bakteriju. Vieni kudikiai jautresni, kiti ne tokie jautrus. Vieni greiciau pripranta, kiti sunkiau. As taip pat bandziau viska: ir nevalgiau, ir valgiau, ir derinau.. ir galu gale nusprendziau, kad vaikas turi isaugti ir viska pradejau valgyti, ir kopustus, ir pupeles ir vaisius. Ir nieko. Mazylei jau 2men ir jai jau tik retkarciais paskausta pilvuka, kai anksciau (kai gyvenau ant kruopu) riesdavosi is skausmo.
Taip kad pilnai pritariu pasakymui, kad pilvuka pucia tikrai ne nuo mamos maisto. Vaikas paprasciausiai tai turi isaugti.
Atsakyti
Vaikiukui pilvuką pučia, nes jis nėra pratęs valgyti - pilvuke gaudavo maistą per placentą, tiesiai į savo kraujotaką, todėl gimus vaiko žarnynui reik pratintis virškinti. Taip pat ir dėl pagauto oro.
Atsakyti