Įkraunama...
Įkraunama...

Mitybos racionas žindyvei.

Pieno kiekis nepriklauso nuo maisto !!! Moteris - juk ne karvė (kurią reik gerai šerti, kad daug pieno būtų lotuliukas.gif ) Ir ką jūs laikote tuo "mažiau " pienelio?? Pieno gamyba atitinka pasiūlos - paklausos procesą. Kūdikis žįsdamas pats "prisišaukia" pienuko tiek, kiek jam reik, tiek jo ir pasigamina. Tai hormonų valdomi procesai. 4u.gif (Jūs geriau paskaitinėkit www.zindyk.lt arba Dr. K. Vitkausko knygoj - "Kūdikio žindymas") 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SauleleRu @ 2010 07 13, 08:41)
Pieno kiekis nepriklauso nuo maisto !!!  Moteris - juk ne karvė (kurią reik gerai šerti, kad daug pieno būtų  lotuliukas.gif ) Ir ką jūs laikote tuo "mažiau " pienelio??  Pieno gamyba atitinka pasiūlos - paklausos procesą. Kūdikis žįsdamas pats "prisišaukia" pienuko tiek, kiek jam reik, tiek jo  ir pasigamina. Tai hormonų valdomi procesai.  4u.gif (Jūs geriau paskaitinėkit www.zindyk.lt arba Dr. K. Vitkausko knygoj - "Kūdikio žindymas")  4u.gif


Kad ir kas tose knygose rasoma, man maistas bei suvartoti skysciai labai turi itakos pienelio kiekiui. Pamirsus pavalgyt vakariene iskart jauciasi, kad pieneli maziau.

Nesincykim tik smile.gif as puikiai zinau, kad mazoji pati "uzsisako" pieneli kitai dienai, ale maistas irgi prideda savo tongue.gif
Atsakyti
4u.gif Nesiginčykim, bet tai labiau saviįtaiga smile.gif Ir jei taip padeda, tai thumbup.gif
Atsakyti
Ai rimtai, atsibodo ivairus klausimai, tai nusipirkau knyga Vitkausko smile.gif
Siandien jau pristate i namus thumbup.gif Paskaitinejau jau, tai sakyciau super, beveik viskas vienoj vietoj thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Reduke27 @ 2010 07 13, 23:37)
Ai rimtai, atsibodo ivairus klausimai, tai nusipirkau knyga Vitkausko  smile.gif
Siandien jau pristate i namus  thumbup.gif Paskaitinejau jau, tai sakyciau super, beveik viskas vienoj vietoj  thumbup.gif

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Reduke27 @ 2010 07 13, 23:37)
Ai rimtai, atsibodo ivairus klausimai, tai nusipirkau knyga Vitkausko  smile.gif
Siandien jau pristate i namus  thumbup.gif Paskaitinejau jau, tai sakyciau super, beveik viskas vienoj vietoj  thumbup.gif

Taip, man šita knyga irgi į daug klausimų atsakė. Pritariu - thumbup.gif
Atsakyti
O kas man labiausiai patiko, tai kad savo mamai ir močiutei galėjau po nosim pakišti RAŠYTINĮ DAKTARO įrodymą lotuliukas.gif kad viską darau gerai. (Nors jau ir 3 vaikutį auginu, vis negalėjau jų "patarimų" ir nurodymų atsigint. O dar kai užsivesdavo - to negalima, ano negalima.... NEVALGYK daržovių ir pan... doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(SauleleRu @ 2010 07 15, 08:30)
O kas man labiausiai patiko, tai kad savo mamai ir močiutei galėjau po nosim pakišti RAŠYTINĮ DAKTARO įrodymą  lotuliukas.gif kad viską darau gerai. (Nors jau ir 3 vaikutį auginu, vis negalėjau jų "patarimų" ir nurodymų atsigint. O dar kai užsivesdavo - to negalima, ano negalima.... NEVALGYK daržovių ir pan...  doh.gif )


taip taip doh.gif o dar kai augimo šuoliuko metu mažė imdavo valgyti kas valandą arba tiesiog nuolat, komentarai "tai gal pieniuko neturi" būtų išvis išmušę iš pusiausvyros, jei ne ši knyga.
Atsakyti
Mane irgi erzina klausimai "ar turi dar pieno?" ir visokie siulymai vaikuciui duoti ko nors pavalgyt ar atsigert papildomai doh.gif
Nors pieno mano vyrukui tikrai uztenka, net per daug gal g.gif Mums 6 men. beveik jau, o sveria bernas 11 kg. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Reduke27 @ 2010 07 16, 20:08)
Mane irgi erzina klausimai "ar turi dar pieno?" ir visokie siulymai vaikuciui duoti ko nors pavalgyt ar atsigert papildomai  doh.gif
Nors pieno mano vyrukui tikrai uztenka, net per daug gal  g.gif Mums 6 men. beveik jau, o sveria bernas 11 kg.  doh.gif



OHO bernelis auga thumbup.gif Na mums ir tuoj tuoj 6 mėn, sveriam apie 8 kg smile.gif Ir pieno turiu ohohoho, dar vieną vaikutį išmaitinčiau laisvai smile.gif O kai per karščius mažė daugiau krūties prašo atsigerti, tai atsiranda "patarėjų"... Pakišau knygą po nosim - sakiau paskaitysit, tada diskutuosim thumbup.gif Nes jau rimtai kartais kantrybė trūksta kai pradeda - valgyk daaaaaug, pienas dings ir tt. O aš ir taip jau savo apvalumais nesiskundžiu ax.gif
Atsakyti
Pasakykit mergaites, ar galima mums valgyti meliona ir nektarinus? ar pucia nuo tokiu vaisiu pilveli?
Atsakyti
QUOTE(vikiel @ 2010 07 17, 11:27)
Pasakykit mergaites, ar galima mums valgyti meliona ir nektarinus? ar pucia nuo tokiu vaisiu pilveli?


GALIMA VISKĄ - ir vaikučiui pilvelio apskritai nuo jūsų suvalgyto maisto nepučia (šita teorija jau seniai atgyvenusi ir moksliškai net neįrodyta, na nebent yra tikimybė nuo kopūstų ir ankštinių daržovių. Bet ir tai TIK tikimybė. Arba suvalgysit 1 kg lotuliukas.gif ) Tik stebėkit ar neberia ir , žinoma, su saiku valgykit, ypač tokią egzotiką. Juk db lietuviškų vaisių , uogų yra. Aš joms ir teikiu pirmenybę 4u.gif
Atsakyti