Įkraunama...
Įkraunama...

Mitybos racionas žindyvei.

nuir va suprask ko gali ko ne, va vienam straipsini raso: "Pagrindinė kūdikių, maitinamų motinos pienu, alergijos priežastis yra vartojimas produktų, turinčių daug karvės pieno baltymo (varškė, sūris, jogurtas)." o atrodo varske ir jogurtas tokei"sveiki" produktai... ax.gif kitur skaiciau kad ir bandleiu negaliam... ech.... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(astulka1 @ 2010 07 06, 19:57)
nuir va suprask ko gali ko ne, va vienam straipsini raso: "Pagrindinė kūdikių, maitinamų motinos pienu,  alergijos priežastis yra vartojimas produktų, turinčių daug karvės pieno baltymo (varškė, sūris, jogurtas)." o atrodo varske ir jogurtas tokei"sveiki" produktai... ax.gif  kitur skaiciau kad ir bandleiu negaliam... ech....  blink.gif

Tie pieno produktai, kurie rauginti ar rauginti su bakterijos - jogurtas, kefyras- yra tinkami smile.gif O pats pienas gali labai alergizuoti :0 O bandelės netinkamos nebent mamytei, kad lašinukų neaugintų biggrin.gif
Atsakyti

QUOTE(SauleleRu @ 2010 07 06, 16:18)
Beje, kiek teko skaityti , tai moksliškai nėra  įrodyta, kad vaikui pučia pilvuką nuo mamos suvalgyto maisto - retais atvejais nebent nuo kopūstų ar ankštinių daržovių ž žirnių/pupelių  smile.gif

As irgi jau prieinu tos isvados kad net nuo kruopu tipo jai pilvuka diegia, paprasciausiai jautresnis zarnynas pas vaikiuka delto ir pucia, o cia gali ir nieko nevalgyti vistiek jiems skaudes doh.gif praeis tie menesiukai ir viskas susitvarkys thumbup.gif

QUOTE(zivily @ 2010 07 06, 16:29)
Man laktacija skatina nealkoholinis alus bigsmile.gif  Kai pirma karta isgirdau toki dalyka, nepatikejau. Bet buvo toks momentas, kai pienuko buvo mazoka, tai ir ryzausi isbandyti. Ir tikrai, net jauciu, kaip tvinksta krutys. O vakar prie saslyku uzsimirsusi isgeriau visa skardine sio alaus, tai siandien jau teko nustraukti pieneli, nes mano lelyte nepajege tiek jo isvalgyti mirksiukas.gif

Bet va cia tai TIESA, as irgi isgeriau visa buteli to bealkoholinio alaus tai taip pritvinko krutys, fontanais bego lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laūra @ 2010 07 07, 16:02)
As irgi jau prieinu tos isvados kad net nuo kruopu tipo jai pilvuka diegia, paprasciausiai jautresnis zarnynas pas vaikiuka delto ir pucia, o cia gali ir nieko nevalgyti vistiek jiems skaudes doh.gif praeis tie menesiukai ir viskas susitvarkys thumbup.gif
Bet va cia tai TIESA, as irgi isgeriau visa buteli to bealkoholinio alaus tai taip pritvinko krutys, fontanais bego lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif
Aš irgi priėjau tokios išvados...vargom visus tris mėnesius( su pirmagimiu tas past buvo) verysad.gif kažkiek padėdavo sab simplex...jokios dietos nepadėdavo..galėjau vien vandenį kelias dienas gert ..jokio efekto...paskui iš liūdesio ir nebežinojimo ką daryti su maistu pabaliavojau per uošvio gimtadienį ir priragavau visko ...ir koks pasityčiojimas iš visų dietų- vaikas dvi paras buvo ramut ramutėlis biggrin.gif nuo to karto supratau, kad maistas ne prie ko, o kai nevalgau, tai dar ir pieno mažiau turiu doh.gif
Tada pradėjau valgyti viską protingais , aišku, kiekiais, na , maždaug ko nori širdis ax.gif ir ką gi..nei dažnesni, nei retesni tie pilvuko skausmai, nei sėdint ant dietų doh.gif Dabar jau baigiam pamiršti tuos skausmelius thumbup.gif
O dėl alaus čia geras thumbup.gif žinosiu..nors dabar , kai viską valgau , pienelio ir taip daugiau negu reikia 4u.gif
Papildyta:
Tiesa, dėl alergijos pieno ar kviečių baltymui manau atskira šneka...jei toks dalykas yra ir pastebite kad nuo tų produktų blogai mažiukui, tai tokių produktų matyt verta atsisakyti g.gif
Atsakyti
Mums irgi nepadejo jokios dietos, jokie vaistukai verysad.gif Nevalgiau nieko, nuo ko galejo pusti pilva. Beveik jokiu darzoviu: puse agurko ar pomidoro per diena
Bet labai nenorejau maitinti misinukais, istveriau tuos pirmus menesius, o po to jau nezinojau, kaip uzbaigt thumbup.gif Visas koses viriau su savo pienu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žaislų Karalienė: 07 liepos 2010 - 16:46
Man įdomu pasidarė - kodėl mamos galvoja, kad su valgyto maisto kiekis daro įtaką pienuko kiekiui?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(SauleleRu @ 2010 07 08, 08:51)
Man įdomu pasidarė - kodėl mamos galvoja, kad su valgyto maisto kiekis daro įtaką pienuko kiekiui??  g.gif

nemanau kad maisto kiekis turi itakos, svarbu tik kokybiskai maitintis, pailseti, nestresuoti ir zindyti, tada pienelio tikrai netruks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laūra @ 2010 07 08, 17:49)
nemanau kad maisto kiekis turi itakos, svarbu tik kokybiskai maitintis, pailseti, nestresuoti ir zindyti, tada pienelio tikrai netruks thumbup.gif

thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(SauleleRu @ 2010 07 08, 08:51)
Man įdomu pasidarė - kodėl mamos galvoja, kad su valgyto maisto kiekis daro įtaką pienuko kiekiui??  g.gif

Remiuosi tik asmenine patirtimi ax.gif
Ypatingai gerai "veikia" sriubos ax.gif
Atsakyti
aha istikro idomu, juk tai visai nepriklauso nuo suvalgyto kiekio, kiek ir ar yra to pienuko ax.gif tik va kas dar padeda jam daugiau gamintis tai kmynu arbata su pienu, alus nealkoholinis, pomidorai thumbup.gif
Atsakyti
Pienukui gamintis padeda kūdikis, o ne kažkoks maistas smile.gif Ir mamos nusiteikimas, žinoma. smile.gif
Atsakyti
Na nezinau, kaip is tiesu, bet pastebejau, kad jei maziau pavalgau, pienelio maziau buna verysad.gif
O kaip mamytes elgtis per tokius karscius? Man pvz. visai valgyti nesinori? Tik kokiu saltibarsciu, geriu daug skysciu ir siaip uzkandu per diena si bei ta blush2.gif Bijau, kad nepradetu mazet pienuko unsure.gif
Atsakyti