Įkraunama...
Įkraunama...

Mitybos racionas žindyvei.

iskiloklausimas...
o galima valgyti tuos avizinius dribsinius (su pienu ar vandeniu kur reikai uzpilti)?
ar galima javainiu batonelius valgyti...? ax.gif
Atsakyti
Galima valgyti viską smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SauleleRu @ 2010 07 04, 20:02)
Galima valgyti viską smile.gif



nu kur jau ten viska, kai paskaitai, tai beveik nieko 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(astulka1 @ 2010 07 04, 21:06)
nu kur jau ten viska, kai paskaitai, tai beveik nieko 4u.gif  ax.gif

značit skaitot ne tai, ką reikia smile.gif
valgot viską ir stebit mažiaus reakciją 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astulka1 @ 2010 07 04, 21:06)
nu kur jau ten viska, kai paskaitai, tai beveik nieko 4u.gif  ax.gif


O kur jūs čia taip skaitote ? smile.gif Aš tai va paskaičiau labai protingą knygą, tai dabar taip tamu dūšioj dėl maitinimo 4u.gif Ji tik būtų ta knyga buvus prieš 6 metus -kai pirmagymio susilaikiau... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(oge @ 2010 07 04, 23:18)
značit skaitot ne tai, ką reikia smile.gif
valgot viską ir stebit mažiaus reakciją  4u.gif


Aš beveik kasdien vis po naują produktą išbandau ir stebiu ar nealergizuoja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(astulka1 @ 2010 07 04, 21:06)
nu kur jau ten viska, kai paskaitai, tai beveik nieko 4u.gif  ax.gif

Tai mažiau reikia skaityti ir labiau vaiką savo stebėti mirksiukas.gif Su saiku galima VISKO, tik atsargiau reiktų žiūrėti valgant stipresnius alergenus turinčius produktus: citrusinius vaisius, braškes, šokolodą ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Čeruti @ 2010 07 02, 11:38)
Tai jau dabar BEVEIK valgau viska ko noriu,sakau beveik, nes žiaurei noriu kokio aštraus kinetiško maisto ax.gif  bet dar bijau jo ragauti... Gal po keliu menesiu...
Manyčiau,mamytes, kurios turit dar visai mažiukus turekit kantrybes, mylekit savo mažučius, nors jie ir rektu ištisą parą. Viskas laikina, TIKRAI visi nemalonumai baigsis. O išskyrus JUS ir jusu PIENUKA mažyliai nieko per visą gyvenimą vertingesnio neturės thumbup.gif

4u.gif dziaugiames su Jumis 4u.gif graziai cia pasakyta wub.gif
o del visko valgymo tai cia galima ir pasigincyti, vienos gali kirsti ka tinkamos ir nieko, o vat kitu leliukai jautresni ir viskas, nepavalgysi. As irgi bandziau kasdien valgyti po biski ir ziureti kaip reaguoja, tai pasigailejau doh.gif nes lelyte po maitinimo taip reke, klyke, tie prakeikti spazmai, nei espumizanai nieks nepadeda, o suvalgiau tik puse samtuko saltibarsciu ir tai be svogunu be krapu tik kefyras ir barstukai buvo doh.gif vakar suvalgiau kelias uogas agrastu raudonu, saldus, tai vel vakare 4valandas reke doh.gif todel db nusprendziau nebebandysiu,nes per tokius bandymus mano lelia kencia, as istversiu nevalgius ko noriu, svarbu tik lelyte bus rami blush2.gif
Atsakyti
tai kad visur tos info tiek, kad jau sukasi galva, visko bijau valgyti, pusryciams valgau dribsnius, pietumska nors truputeli mesisko, vakarienei jogurtas, ar salotos be majonezo ir giretines irka... ir visviena mano leliaus veidukas ibertas, kunelis ne, i rputimai yra.... tai ka as valgau ne taip g.gif
vikso po biski stengiuosi nepersistengti... unsure.gif
nu parasykit pvz., kuri nors koks jusu dienos meniu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(astulka1 @ 2010 07 05, 16:01)
tai kad visur  tos info tiek, kad jau sukasi galva, visko bijau valgyti, pusryciams valgau dribsnius, pietumska nors truputeli mesisko, vakarienei jogurtas, ar salotos be majonezo ir giretines irka... ir visviena mano leliaus veidukas ibertas, kunelis ne, i rputimai yra.... tai ka as valgau ne taip  g.gif
vikso po biski stengiuosi nepersistengti...  unsure.gif
nu parasykit pvz., kuri nors koks jusu dienos meniu  ax.gif

Meniu nerašysiu 4u.gif , bet patarsiu paskaityti knygą - " Kūdikio žindymas" K. Vitkausko. Bent jau aš ten radau VISUS atsakymus į klausimus, kurie man nedavė ramybės 4u.gif Arba užsukit į www.zindyk.lt O aš tikrai valgau VISKĄ, na tik žemuogių negalėjau sau leist - mažę išbėrė. O dėl pilvuko diegliukų, tai čia tik mano ASMENINĖ nuomonė, bet nelabai tikiu, kad nuo suvalgyto maisto vaikui pilvuką pučią. Žodžiu - paskaitinėkit geriau knygutę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(astulka1 @ 2010 07 05, 16:01)
tai kad visur  tos info tiek, kad jau sukasi galva, visko bijau valgyti, pusryciams valgau dribsnius, pietumska nors truputeli mesisko, vakarienei jogurtas, ar salotos be majonezo ir giretines irka... ir visviena mano leliaus veidukas ibertas, kunelis ne, i rputimai yra.... tai ka as valgau ne taip  g.gif
vikso po biski stengiuosi nepersistengti...  unsure.gif
nu parasykit pvz., kuri nors koks jusu dienos meniu  ax.gif

Tai kas tinka vienai, nebutinai tiks tau, todel turi ziureti i save ir savo leliu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laūra @ 2010 07 05, 18:40)
Tai kas tinka vienai, nebutinai tiks tau, todel turi ziureti i save ir savo leliu mirksiukas.gif



tai ir sakau,tosk jausmas,kad nieko negaliu valgyti, nes atsisakiau visko, kad man buvo "miela" - irkiausiniens su kumpiu rytais, ir desru rukytu mylimiausiu, ir kepsniu ant groteliu - kai uzuodziu kepant kaimynus saslus - net silpna darosi- ir riebaus maisto.... ir visviena lelius kencia... verysad.gif
Atsakyti