Įkraunama...
Įkraunama...

Mitybos racionas žindyvei.

QUOTE(astulka1 @ 2010 06 20, 16:50)
tikrai, nestumo metu ir as kiwiais mitau, kaiuzkietejo viduriai ir labai padejo  thumbup.gif

O kazin maziukui nepus pilvelio nuo ju? Nes dabar, atrodo, bezda ir raitosi net nuo mano isgerto vandens doh.gif
Atsakyti
QUOTE(oge @ 2010 06 19, 23:45)
Kiviai labai gerai padeda. Valgau po porą ryte ir vakare ir jokių bėdų  4u.gif

Man dar kefyras padedavo ryte ant tuscio skrandzio, bet as kol kas dar nebandziau nes jauciu dukrytei nepatiks.
Atsakyti
QUOTE(sija8 @ 2010 06 20, 18:16)
O kazin maziukui nepus pilvelio nuo ju? Nes dabar, atrodo, bezda ir raitosi net nuo mano isgerto vandens  doh.gif


Tai, kad dėl mamos maisto įtakos vaikučio pilveliui nėra vieningos nuomonės. Šiaip maistinės skaidulos per pieną gi nepersiduoda, todėl kaip ir nelabai turėtų įtakoti pilvelio būklės. Nebent kažkam vaikas alergiškas. Mano mažei, kiek pastebėjau, nuo mano maisto pilvelio būklė nepriklauso, arba aš tos priklausomybės nepastebėjau, nes kitą kartą galiu būti visko priragavus ir jai nieko, o kitą dieną, kaip sakėt, atrodo nuo mano vandens pilvą jai skauda.. Todėl manau reikia ragaut visko po truputį ir žiūrėt kaip vaikas reaguoja
Atsakyti
QUOTE(oge @ 2010 06 20, 22:03)
Tai, kad dėl mamos maisto įtakos vaikučio pilveliui nėra vieningos nuomonės. Šiaip maistinės skaidulos per pieną gi nepersiduoda, todėl kaip ir nelabai turėtų įtakoti pilvelio būklės. Nebent kažkam vaikas alergiškas. Mano mažei, kiek pastebėjau, nuo mano maisto pilvelio būklė nepriklauso, arba aš tos priklausomybės nepastebėjau, nes kitą kartą galiu būti visko priragavus ir jai nieko, o kitą dieną, kaip sakėt, atrodo nuo mano vandens pilvą jai skauda.. Todėl manau reikia ragaut visko po truputį ir žiūrėt kaip vaikas reaguoja

Aciu, mergaites, uz patarimus. Bandysiu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sija8 @ 2010 06 20, 19:16)
O kazin maziukui nepus pilvelio nuo ju? Nes dabar, atrodo, bezda ir raitosi net nuo mano isgerto vandens  doh.gif


ir maniskis raitosi kai nori "isleisti pukeli" ar kakoja... bet gydytoja sake, cia normalu... ax.gif
Atsakyti
Rašau viena ranka, nes kita mažiu laikau. Šiaip netaip pavyko užsupti ,nori vaikas miego, o negali užmigti. Raitesi,klyke kaip niekad... doh.gif verysad.gif O viskas todel kad aš vakar neatsilaikiau ir taip skanei mamos sodo braškiu pavalgiau...Visa nakti ir ryta ta Sab siplex girdžiau,matyt jokio poveikio.Jaučiu "linksmas" vakaras dar laukia doh.gif Daugiau nebevalgysiu, nes tas pats buvo kai pora šaukstu salotu iš šviežiu žoliu-agurku suvalgiau.Vargšas kudikelis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Čeruti @ 2010 06 21, 15:32)
Rašau viena ranka, nes kita mažiu laikau. Šiaip netaip pavyko užsupti ,nori vaikas miego, o negali užmigti. Raitesi,klyke kaip niekad... doh.gif  verysad.gif O viskas todel kad aš vakar neatsilaikiau ir taip skanei mamos sodo braškiu pavalgiau...Visa nakti ir ryta ta Sab siplex girdžiau,matyt jokio poveikio.Jaučiu "linksmas" vakaras dar laukia doh.gif Daugiau nebevalgysiu, nes tas pats buvo kai pora šaukstu salotu iš šviežiu žoliu-agurku suvalgiau.Vargšas kudikelis verysad.gif



uzuojauta blink.gif , o ci atas Sab siplex cia kazkas panasaus i espumisana?
Atsakyti
QUOTE(astulka1 @ 2010 06 21, 14:38)
uzuojauta  blink.gif , o ci atas Sab siplex cia kazkas panasaus i espumisana?

taip
Atsakyti
na dar galima duoti kolinoksa, bet ne visose vaistinese ji galima rasti, na zinoma ir kaina truputi didesne tiek uz sab simpleks tiek uz espumizana, beje paskutinieji tokios pat sudeties. na o kolinoksas daugumai mamyciu padeda kai maziukui skauda pilveli. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dusiab @ 2010 06 21, 17:50)
na dar galima duoti kolinoksa, bet ne visose vaistinese ji galima rasti, na zinoma ir kaina truputi didesne tiek uz sab simpleks tiek uz espumizana, beje paskutinieji tokios pat sudeties. na o kolinoksas daugumai mamyciu padeda kai maziukui skauda pilveli. rolleyes.gif


tai taip iseina, kad tas espumisanas labiau isreklamuotas, o ne tiek veiksmingas kaip kiti du jusu isvardinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(dusiab @ 2010 06 21, 17:50)
na dar galima duoti kolinoksa, bet ne visose vaistinese ji galima rasti, na zinoma ir kaina truputi didesne tiek uz sab simpleks tiek uz espumizana, beje paskutinieji tokios pat sudeties. na o kolinoksas daugumai mamyciu padeda kai maziukui skauda pilveli. rolleyes.gif

Jau nusipirkau ir sugirdžiau 4u.gif Bet jau vaikas prasikakojo blush2.gif prasipurpino ax.gif ir bent šiuo momentu yra aprimes. Žiuresim kaip seksis nakčiai užsimigdyti.
Papildyta:
QUOTE(astulka1 @ 2010 06 21, 19:14)
tai taip iseina, kad tas espumisanas labiau isreklamuotas, o ne tiek veiksmingas kaip kiti du jusu isvardinti  g.gif

Espumizano ir Sab Simplex veiklioji medžiaga yra simetikonas. Pavadinimas tik skiriasi nes skirtingi gamintojai. Colinox yra tas pats simetikonas tik dar plius laktobakteriju sporos, užtat gal jis ir geresnis (ir brangesnis)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Čeruti: 21 birželio 2010 - 20:51
O mums sab simplex labiausiai padeda. O nuo colinox baisiai raukosi. Neskanu.
Atsakyti