Įkraunama...
Įkraunama...

Mitybos racionas žindyvei.

Sveikos!

Mano suneliui 3 su puse menesiuko. kazkaip iki 3 menesiu nebuvo mums berimu, ir valgiau as daug ka...
O dabar tai vienu tai kitu spuogiuku atsiranda.. Ar gali buti kad alergija ar nuo prakaito? Nes mes klimata pakeiteme, karstame dabar esame.. Maista stebiu daugiau net negu anksciau..
Ar gali berti nuo vitamino D, ar Espumisano tarkim?
Atsakyti
mano mažei atisrado ant žandukų tokie nemaži šiurkštūs plėmukai, tai dermatologė tokią dietą sustatė, kad likau tik su avižiniais dribsniais, kukurūzų koše ir sojos pienu... na, valgau dar daugiua šį tą, bet jokių grikių, jokios vištienos... tačiau tei plėmukai greičiau apmažėjo ne nuo mano dietos, o nuo tepaliuko, tačiau visai dar neišnyko... čia sako gali būti netgi saulės trūkumas (vitamino D) arba dėl to, kad mano mažė retai kakoja, tai visi ,,blogumai" šalinasi per odytę... tai va, sunku sugaudyti kas nuo ko... o beje pienelio jau nebedaug turiu... bet vis dar stengiuos išsaugoti kiek įmanoma tą gėrį biggrin.gif

na, Palmadi, nžn ką patarti... man atrodo jums bus greičiausiai nuo klimato kaitos... bet tai, negarantuoju... mums vat irgi atsirado iš niekur nieko...
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2010 04 09, 22:26)
mano mažei atisrado ant žandukų tokie nemaži šiurkštūs plėmukai, tai dermatologė tokią dietą sustatė, kad likau tik su avižiniais dribsniais, kukurūzų koše ir sojos pienu... na, valgau dar daugiua šį tą, bet jokių grikių, jokios vištienos... tačiau tei plėmukai greičiau apmažėjo ne nuo mano dietos, o nuo tepaliuko, tačiau visai dar neišnyko... čia sako gali būti netgi saulės trūkumas (vitamino D) arba dėl to, kad mano mažė retai kakoja, tai visi ,,blogumai" šalinasi per odytę... tai va, sunku sugaudyti kas nuo ko... o beje pienelio jau nebedaug turiu... bet vis dar stengiuos išsaugoti kiek įmanoma tą gėrį biggrin.gif

na, Palmadi, nžn ką patarti... man atrodo jums bus greičiausiai nuo klimato kaitos... bet tai, negarantuoju...  mums vat irgi atsirado iš niekur nieko...


Na maniskis irgi retai kakoja g.gif
Jei nuo prakaito tai nezinau kaip apsaugoti.. vandenuku pravalau gan daznai veiduka... unsure.gif
Atsakyti
Prakaitiniai spuogeliai buna tokie astrus. Lyg adatelem subadyta.
Atsakyti
pas mano maziuke buvo prakaitiniai spuogeliai...tokie spuogiukai vandeniniai, lyg po oda vandens prisikaupe...bet jie dingsta greitai, kai kambary klimatas pagereja...is karto isigandau, kad suvalgiau ne ta kazka, bet poto prisiminiau, kad pas mane taip pat buna vasara, kai sauleje nugara sudegini, o po isprakaituoji gerai, tai tokie patys spuogiukai atsiranda, prie jo prisilieti ir jis istyska...ar jie nieko blogo nedaro? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emanuel: 10 balandžio 2010 - 10:17
Paneles, ar galima maitiancioms mamoms uogenes? Neisivaizduoju jau su kuo arbata daryti. Kiek supratau juoda - nelabai gerai, sultys irgi, tiesiog vandeni gerti nesinori schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(sweety123 @ 2010 04 16, 09:35)
Paneles, ar galima maitiancioms mamoms uogenes? Neisivaizduoju jau su kuo arbata daryti. Kiek supratau juoda - nelabai gerai, sultys irgi, tiesiog vandeni gerti nesinori schmoll.gif


as tai valgau uogiene.. mes nereaguojam kazkaip. Dar galima is dziovintu vaisiu kompota issivirti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sweety123 @ 2010 04 16, 08:35)
Paneles, ar galima maitiancioms mamoms uogenes? Neisivaizduoju jau su kuo arbata daryti. Kiek supratau juoda - nelabai gerai, sultys irgi, tiesiog vandeni gerti nesinori schmoll.gif

o kuo bloga uogiene? as valgau kadien po kelis kartus, jeigu visko taip bijosite tai turesite ir alegija viskam. As jau ir zuvi vagau ir net pupeliu sriuba, nors kai vaikui buvo 1 men nuo zuvies stipriai isbere, o vat jau dabar po pertraukos ir nuo mazo kiekio neberia. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sweety123 @ 2010 04 16, 09:35)
Paneles, ar galima maitiancioms mamoms uogenes? Neisivaizduoju jau su kuo arbata daryti. Kiek supratau juoda - nelabai gerai, sultys irgi, tiesiog vandeni gerti nesinori schmoll.gif


geriu as ir juoda arbata (plikoma) ir kava su pienu, o kad vandens gryno negerti tai skiedziu naturaliu sulciu be cukraus sirupu

uogienes su skrudinta duona taip pat nesibaidau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaida83: 16 balandžio 2010 - 19:27
Svekos,mamuliukai 4u.gif ,
Gal žinot,gal galit patart ką valgyt man maitinančiai,jei nukrenta mažylio hemoglobinas g.gif ?Kas kelia geležies kiekį kraujyje?
Atsakyti
QUOTE(nuliaX @ 2010 04 16, 19:18)
o kuo bloga uogiene? as valgau kadien po kelis kartus, jeigu visko taip bijosite tai turesite ir alegija viskam. As jau ir zuvi vagau ir net pupeliu sriuba, nors kai vaikui buvo 1 men nuo zuvies stipriai isbere, o vat jau dabar po pertraukos ir nuo mazo kiekio neberia. mirksiukas.gif


na nezinau ar bloga, del to ir klausiu. smile.gif tiesiog mums dar tik 10 dienu, o jau prasidejo pilvuko skausmai, nesinori eksperementuoti su vaiko asarom.
tiesa teko pasinervinti pries pora dienu, tai gal del to..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sweety123: 17 balandžio 2010 - 08:07
vyšnelė,
Nuo 3mėn. iki 5 metų 110hmg reikia pap.tyrimo, kuris nustato gel.atsargas kraujyje (feritino tyrimas, jį atlieka priv.labaratorijos)
Kofeinas ir taninas (arbata turi) mažina organizmo gebėjimą pasisavinti geležį. Nepiktnaudžiauk kava ir arbata. (rinkis raudonąją arbatą, kavą be kofeino)
MP turi laktoferino, kuris "suriša" geležį mirksiukas.gif Baltymo laktoferino, kuris perneša geležį, esančią piene, į kraują ir padeda ją pasisavinti. Dėl šio baltymo kūdikio organizmas pasisavina 50 proc. geležies, esančios motinos piene. Laktoferinas slopina ir kenksmingų bakterijų bei grybelių rūšies Candida dauginimąsi žarnyne (šis grybelis sukelia pienligę).
maisto sąr. atsišsiu į až
Atsakyti