Įkraunama...
Įkraunama...

Mitybos racionas žindyvei.

Mes iki 3-io men turėjome bėdų su pilveliu. Tai stengiausi riboti kopūstus, pupeles, žirnius ir pan. Na viską, nuo ko gali pilvuką papūsti. Bet nuo 3- io mėn valgau be išimties viską. Ir dukrytė viską gerai toleruoja thumbup.gif
Atsakyti
Man gydytoja sake nevalgyt pieno produktu, zaliu darzoviu, saldumynu, riebaus, astraus kepto maisto. Galima koses, virta mesa, virtas morkas. Tai sakau gerai, pasilaikysiu dietos, grazesne busiu. Sako, ne, dietos nereikia, gali koses valgyti, netgi su sviestuku biggrin.gif
Valgiau koses, virta mesyte, skysta sriubyte. Eme mazet pienuko smarkiai. Tada pradejau valgyt viska, dabar siaubingai norisi pieno produktu ir saldumynu. Pieno pradejo daugeti, pastebejau kad nuo mano pieno viduriukai geresni, nepucia, nekieteja. Tenka visgi primaitinti, tai kai tik daugiau misinuko, tai ir problema. Bet vaikutis pabertas. Ir nezinau nuo mp ar misineliu ir kuo gi man maitintis kad nebertu, bet ir pieno butu?
Atsakyti
QUOTE(butybe @ 2010 04 04, 18:46)
Man gydytoja sake nevalgyt pieno produktu, zaliu darzoviu, saldumynu, riebaus, astraus kepto maisto. Galima koses, virta mesa, virtas morkas. Tai sakau gerai, pasilaikysiu dietos, grazesne busiu. Sako, ne, dietos nereikia, gali koses valgyti, netgi su sviestuku  biggrin.gif
Valgiau koses, virta mesyte, skysta sriubyte. Eme mazet pienuko smarkiai. Tada pradejau valgyt viska, dabar siaubingai norisi pieno produktu ir saldumynu. Pieno pradejo daugeti, pastebejau kad nuo mano pieno viduriukai geresni, nepucia, nekieteja. Tenka visgi primaitinti, tai kai tik daugiau misinuko, tai ir problema. Bet vaikutis pabertas. Ir nezinau nuo mp ar misineliu ir kuo gi man maitintis kad nebertu, bet ir pieno butu?

O kodel perejot prie misinuku? Berti gali ir nuo ju... Kai maitinate tik mp, reikia po viena produkta itraukineti ir stebeti ar neberia. Taip issiaiskinsite kam vaikutis alergiskas.
Siaip nuo maisto produktu pienelio nemazeja. Kad ir vien koses valgytumet... Gal per mazai valgydavot?
Sakote pienelio daugeja. Tai gal jau galite atsisakyti misinuko? Jei ne, tai glauskit dazniau prie kruties ir galesit atsisakyt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Košė-Malošė @ 2010 01 26, 22:40)
Alergiškų ir viduriuojančių kūdikių motinos turėtų vengti žuvies, pieno, miltinių produktų.

Smalsu, o pieno produktus galima, jei vaiko žandai raudoni, ant rankyčių yra sausų plėmų? Pvz sūris, grūdėta varškė kaip? Pieno negeriu visai...
Kaži ar morkos tinka (lyg alergenas, bet ar tik žalios, ar ir virtos?)
Miltiniai suprast iš kvietinių miltų? Ech, vadinasi teks visų kepinių ir kramtukų nevalgyt...

QUOTE(Esha @ 2010 02 23, 19:28)
Na kaip jau minejo, kiausinis- alergenas, reikia valgyt stebint. As pati kartais suvalgau. Bet tik virta. (Didziuojuosi savimi, kad jau antras menuo lengvai apsieinu be kepto maisto...  blush2.gif ).

Hmm, kaip tik dabar odelė daug negražesnė. Niekad šiaip kiaušinių nevalgiau vienų, o per velykas kelis sukimšau. unsure.gif
Atsakyti
O mums visu tu zirniu, pupeliu, kopustu ir t.t. ne ne ne kol maitinsim, ar nuo 3 men galima po truputi?
Atsakyti
Norejau jusu paklausti kodel pastoviai skaitau kad vaikai beriami alergiskai g.gif ? Kas jums ivertina berima kaip alergine reakcija ir butent i maista? Ar jus tiriates kazkaip tuos dalykus nes juk naujagimio berimai buna labai ivairus ir daugelis is ju paaiskinami toli grazu ne alergija, kai kurie net yra visai norma tam tikrame amziuje. Cia skaitau apie siurkscia skruostu odele ir kitus veido berimus kuriu turejo kiekviena mano panike ir niekada gydytoja ju neakcentavo kaip alergiju, tiesiog kudikiams buna reakcija i oro salygas arba naturaliu procesu pasekme (pvz. naujagimiu spuogai kurie niekaip negydomi tiesiog isaugami, o jie gali buti oi kokie negrazus ir dideli). Mano nuomone net jei kudikis ir truputi alergizuotas i kazkoki maista nereikia jo absoliuciai vengti o tiesiog ivedineti ta maista labai mazais kiekiais, nes juk visa gyvenima vaiko po "slojiku" nelaikysite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(butybe @ 2010 04 04, 18:46)
Man gydytoja sake nevalgyt pieno produktu, zaliu darzoviu, saldumynu, riebaus, astraus kepto maisto. Galima koses, virta mesa, virtas morkas. Tai sakau gerai, pasilaikysiu dietos, grazesne busiu. Sako, ne, dietos nereikia, gali koses valgyti, netgi su sviestuku  biggrin.gif
Valgiau koses, virta mesyte, skysta sriubyte. Eme mazet pienuko smarkiai. Tada pradejau valgyt viska, dabar siaubingai norisi pieno produktu ir saldumynu. Pieno pradejo daugeti, pastebejau kad nuo mano pieno viduriukai geresni, nepucia, nekieteja. Tenka visgi primaitinti, tai kai tik daugiau misinuko, tai ir problema. Bet vaikutis pabertas. Ir nezinau nuo mp ar misineliu ir kuo gi man maitintis kad nebertu, bet ir pieno butu?


na ash tik toki chia pamineta maista valgiau 1.5 men ir pienas per krashtus begdavo, taip kad nemanau kad chia nuo to pieno sumazheja, gal yra kita priezhastis, gal skysciu truksta. nes pvz ash nemegeja pastoviai gert vandens ar vartot daug skyschiu net neshtumo metu sunkiai prisiverzdavau ishgert reikiama kieki, tachiau maitinant mane tiesiog troshkina, geriu pastoviai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2010 04 06, 15:37)
Norejau jusu paklausti kodel pastoviai skaitau kad vaikai beriami alergiskai  g.gif ?


Mano vaikui gydytojas nustatė atopinį dermatitą. Gali būt ir nemaistinė alergija, bet kol MP gauna, noriu ir alergizuojančių produktų atsisakyti, tik va nerandu jų pilno sąrašo. unsure.gif
Atsakyti
Merginos o mesa, vistiena, morkas, ziedinius kopustus galima garpuodyje garinti ir valgyti zindant?
Atsakyti
QUOTE(Emanuel @ 2010 04 09, 16:56)
Merginos o mesa, vistiena, morkas, ziedinius kopustus galima garpuodyje garinti ir valgyti zindant?

Drasiai smile.gif Tavo dukryte dar tokia mazyte wub.gif Nuo 3 sav maziukams gali prasideti diegliukai, tai paziurek ar kopustines ir ankstines darzoves neblogins situacijos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2010 04 09, 16:45)
Drasiai smile.gif Tavo dukryte dar tokia mazyte  wub.gif  Nuo 3 sav maziukams gali prasideti diegliukai, tai paziurek ar kopustines ir ankstines darzoves neblogins situacijos  mirksiukas.gif



maziuke jau dabar nekakoja, tik stena, pukina...jau 3 dienas nekakojo...gal ne ta ka valgau... doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Emanuel @ 2010 04 09, 20:05)
maziuke jau dabar nekakoja, tik stena, pukina...jau 3 dienas nekakojo...gal ne ta ka valgau... doh.gif  doh.gif

paprastai iki 3 sav maziukus nuo livuko skausmu apsaugo mamos hormionai. Aisku buna isimciu. MP maitinami kudikeliai gali nesitustint iki 10 paru mirksiukas.gif
Bet tavo nerima puikiai suprantu... Pati neseniai ta isgyvenau smile.gif
Sekmes jums augant 4u.gif
Atsakyti