Įkraunama...
Įkraunama...

Mitybos racionas žindyvei.

QUOTE(Reduke27 @ 2010 02 27, 14:49)
Mamytes, o ar galima valgyti grybus?  doh.gif



Nelabai, nes jie sunkiai virskinami.

O siaip tai, jei vaikiukas jau ne visai mazas ir nera pas ji jautrus zarnynas, galima valgyti beveik viska. Jei vaikiukui pucia pilva, tai reikai laaabai ziureti maista, bet vistiek tai padeda tik is dalies.
Atsakyti
QUOTE(Luttuke @ 2010 02 27, 15:00)
Nelabai, nes jie sunkiai virskinami.

O siaip tai, jei vaikiukas jau ne visai mazas ir nera pas ji jautrus zarnynas, galima valgyti beveik viska. Jei vaikiukui pucia pilva, tai reikai laaabai ziureti maista, bet vistiek tai padeda tik is dalies.


As valgiau, mano vaikui nieko nebuvo smile.gif nors tai negrantuoja, kad ir kitam nieko nebus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dresin @ 2010 02 26, 23:35)
as pirmiausia isimciau pieno produktus, vaisius ir zalias darzoves.
Isbandyk tokia dieta:
pusryciai: pvz kukuruzu kose be pieno su sauksteliu alyvuogiu aliejaus ir kokia laktacine arbata
pietus: kalakutiena pamarinuota su druska ir aliejumi, kepta orkaiteje rankoveje su bulvem, morkom, moliugu, cukinija.
vakariene: grikiu kose ant vandens su aliejuku.
pauzkandiavimui siulau issikepti naturaliu aviziniu sausainiu. bet cia irgi atsargiai - gali pusti nuo gliuteno, kurio avizose yra. gali bandyti paprastus diuveselius pagrauzt. Su arbatom nepiktnaudiauk - geriau grynas vanduo.
O pucia nuo milijono preizasciu - nurimk, daugiau guldyk ant pilvuko. Pastebek kaip elgiasi Jokubas kai jam blogai - ar riecia kojas, ar pats rieciasi i tilteli, ar nori but stacias, nesiojamas. Prisimink nuo ko tau paciai pucia pilvuka. patikek, per diena nepasitaisys situacija, o kartais ir per savaite ar menesi.... man labiausiai padejo gimnastikos kamuolys ir tv - atsisedi ir supuoji...

SEKMES!

Aciu uz patarimus 4u.gif panasios dietos ir laikausi smile.gif
beveik per kiekviena valgi duodu Espumizana, tai rodos truputi padeda..
Atsakyti
mamytes, o kaip su medumi, ash visad jo dedavausi i arbata (puse shaukshtelio) o ar nieko mazhiukui? g.gif
Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2010 03 01, 13:40)
mamytes, o kaip su medumi, ash visad jo dedavausi i arbata (puse shaukshtelio) o ar nieko mazhiukui? g.gif

Medus yra alergenas. Rekomenduojama nepadaugint. Jei maziukui nuo jo neatsirado alergija, vadonasi viskas ok.
Atsakyti
Mano suneli pirmomis savaitemis isbere nuo medaus verysad.gif
Atsakyti
Gal galite pasakyti, ar pucia nuo kiviu ir virtu burokeliu vaikui pilvuka?
Aciu 4u.gif
Atsakyti
na nuo kiviu tai nezinau, bet nuo burokeliu tai mano lelyte pradejo viduriuoti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kris*** @ 2010 03 01, 18:47)
Gal galite pasakyti, ar pucia nuo kiviu ir virtu burokeliu vaikui pilvuka?
Aciu  4u.gif

As saikinai ir tai ir tai valgau, mano vaikeliui nieko... Tai gal ir tu pamegink mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano kudykiui jau 11 men bus, maitinu mp. Esam prasirge pries kelis menesiukus vejaraupiais smulkiai ir daug. Siuo metu matosi paraudimai kai maudosi isryskeja ir nesuprantu, ar nuo prakaitavimo paraudusi, nuo maisto ar vejaraupiu buvusiu (gal neisbalo taip greit). Rankytes, kojytes, pilvukas, nugaryte. Ar tai elergija i kazka, nes beveik visada taip yra. Ar kas ka buvot pastebeje, ka daret, keitet?
Atsakyti
QUOTE(gintare*27 @ 2009 11 28, 21:49)
Sveikos mamytes,
pasiskaitinejau Jusu tema ir nustebau kaip vargstate su mazyliais ir maistu. Mano maziukui trys men ir 10dienu. Valgau viska ! smile.gif Zinoma Jusu isvardytus kopustus,pupeles ir pan...riboju bet valgau ir neturime bedu...tfu tfu... Zinoma pirma menesiuka ir as bijojau, prisilaikiau siek tiek ir pilvuk maziukui labai pute, bet tai tik pirma menesi atvargome, gerem espumizana kas diena beveik ir baigesi bedos. Vaikelis ramus ir laimingas smile.gif. Valgau tikrai nemazai sokolado, bulkos ir riesutu...zodziu itariu kad cia kiekvienam labai individualus reikalas... Niekada nesureiksminau labai maisto,nei nescia budama turbut vaikiukas ir uzsigrudines del to smile.gif... Tiesa tik pirma menesi itariu kad pabertas mazius nuo BRASKIU uogienes buvo,tai jos iki siol nebevalgau,tik jos vieninteles esu visikai atsisakiusi. Tai tiek is musu patirimo. Sekmes Jums visoms!



Ir as taip pat esu nustebus....nuo maziaus gimimo , o ir per visa nestuma, valgiau viska- ir kopustus, ir pupeles ir sokoladus ir tuna ir daug citrinu ir kiausiniu ir viska viska....na kai mazyliui buvo 2 menesiai buvom susidure su pilvelio putimu- bet kai pabandziau apriboti savo raciona- niekas nepadejo...jis tiesiog is tu pilvo diegliu isaugo...truko gal 2-3 savaites ir pasibaige...taip kad nuspredziau kad cia tiesiog jo skrandukas vystos nepriklausomai nuo mano raciono...
Ka stengiuos daryti tai ziureti produktu kokybe- jei yra ekologisku darzovi pirkt (gyven uzsieny, taip kad negaliu pirkti is kaimo bobuciu Lietuvoj verysad.gif ) ir pan...tik kad labai jau brangu, tai retai gaunas ju nusipirkti.....Bet siaip kaip sakiau valgau viska- o vaikas irgi turi priprast prie skirtingu skoniu...
Atsakyti
As irgi pastebejau, kad maisto ribojimas nuo pilvuko putimo nepadeda schmoll.gif
10 dienu valgiau tik virta mesa, morkas, bulves bei kruopas virtas ant vandens, bet vaikas vstiek kiekviena diena po kelis kartus raitosi nuo pilvuko skausmu.. verysad.gif
reikia kazkaip tai pragyventi ir tiketis, kad greitai viskas baigsis.. 4u.gif
Atsakyti