Įkraunama...
Įkraunama...

Mitybos racionas žindyvei.

Be to tokie maziukai labai greit ipranta prie pagalbos pasitustinti ir paskui jau patys nebemoka... As taip nerizikuociau tikrai. Pasitarkite su gydytojais, nejuokas cia tokie dalykai...
Atsakyti
Man va idomu, kiek gramu gatavos mesos per diena reiktu suvalgyt? Kakur esu skaicius, kad jei amma nevartoja pieno produktu, tai mesos apie 200 g.....

Gal galetumete pasidalinti savo meniu?pvz.
musu pusryciai:
pakelis grudetos varskes arba kokia nors kose (dazniausiai grikiu arba kukuruzu)
priespieciai:
obuolys/bananas/jogurto maas indelis
pietus:
retkarciais sriuba (trinta moliugu, vistienos sultinys, darzoviu (nevalgau tik burokeliu, saltibarsciu, ir raugintu kopustu sriubu)
viena vistienos krutinele/kalakutienos filyte arba file kepta orkaiteje rankoveje su bulvem arba kuskusu ir troskintom morkom, cukinija, moliugu. dar esu atradus konservuotas kukuruzu burbuoles - niam niam...

pavakariai:
arbata su aviziniais sausainiais, meduoliukais
vakariene:
varskes apkepas, eziukai, kazkas is makaronu, cirviniai blynai, kose (jei nevalgiau pusrycimas)

naktipieciai:
kazkas lengvo, pvz. pieniska mauju makaroniuku sriubyte arba is vis nieko...
Atsakyti
Merginos, primiršau doh.gif , kokį poveikį turi ryžiai? kietina ar skystina vidurius?
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2010 02 23, 23:14)
Ai as prisizadejau sau kelis dalykus, tai ir laikausi. Pagrindinis pazadas- maitinti vaikeli iki kol sukaks 1 metukai.
O del maisto prisizadejau bent iki 3 men valgyti toki maista, kad vaikeliui butu sveikas ir skanus pienelis.
O be to ir svoris krenta  blush2.gif  Tai irgi skatina biggrin.gif

kiek jau numetei ax.gif 4u.gif ?

As labai megau kalakutienos kepeneles virtas...nu ir ka...vaikui pilviuka paleido verysad.gif Norejau ir salotas ivesti i raciona...deja verysad.gif vaikas visas isbertas,,, verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2010 02 25, 19:57)
Merginos, primiršau doh.gif , kokį poveikį turi ryžiai? kietina ar skystina vidurius?

Kietina.
Slyvos- pučia.
Kivi- liuosina.
Nežaisk su muilais ir klizmom.
MP maitinami vaikai gali nesituštint iki 10 parų. Tai NORMALU.
Atsakyti
QUOTE(Katuliux @ 2010 02 25, 19:15)
kiek jau numetei  ax.gif  4u.gif ?

Neskaitant ligonineje paliktu 7 kg, 10 kg blush2.gif (priaugau 25 doh.gif ).
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2010 02 25, 20:49)
Neskaitant ligonineje paliktu 7 kg, 10 kg  blush2.gif (priaugau 25  doh.gif  ).

as priaugau 20 kg. numeciau 13 kg. ir psio..sustojo kritimas svorio...nors visur raso, kad maitinant svoris krenta...ne velnio jis nekrenta schmoll.gif verysad.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytės 4u.gif
Esu nauja maitinanti mamytė, tad man kol kas sunkoka sužiūrėti ką galiu valgyti, o ko ne. Noriu paklausti jūsų keletą klausimėlių:
1. Kokie patys pagrindiniai produktai, nuo kurių vaikeliui gali pūsti pilvuką?
2. Ar galima valgyti kruopas, tokias kaip: miusliai su džiovintais vaisiais, perlines, miežines, kvietines, grikius, ryžius, kukurūzų, sorų kruopas?
kaip supratau iš jūsų pasisakymų, negalima valgyti kepto maisto? Kodėl?
3. Ar galima vartoti pieno produktus - jogurtą, varškę, pieną, sūrį?
4. Iš vaisių, negalima citrusinių vaisių, obuolių? (kažkuri rašėte, kad galima nusilupti skūrelę, bet rizikuoti nenoriu)
5. Ar galima valgyti saldainius, meduolius?
6. Šokoladas, riešutai kaip supratau įeina į tą "netinkantį" sąrašą?
7. O mėsa, miltiniai patiekalai (pvz; makaronai) valgyti galimi?

Ačiū už jūsų atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Prasau patarkite ka valgyti, jeigu maziukui labai pucia pilvuka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kris*** @ 2010 02 26, 17:43)
Prasau patarkite ka valgyti, jeigu maziukui labai pucia pilvuka  4u.gif

Atsakyti
QUOTE(kris*** @ 2010 02 26, 18:43)
Prasau patarkite ka valgyti, jeigu maziukui labai pucia pilvuka  4u.gif

as pirmiausia isimciau pieno produktus, vaisius ir zalias darzoves.
Isbandyk tokia dieta:
pusryciai: pvz kukuruzu kose be pieno su sauksteliu alyvuogiu aliejaus ir kokia laktacine arbata
pietus: kalakutiena pamarinuota su druska ir aliejumi, kepta orkaiteje rankoveje su bulvem, morkom, moliugu, cukinija.
vakariene: grikiu kose ant vandens su aliejuku.
pauzkandiavimui siulau issikepti naturaliu aviziniu sausainiu. bet cia irgi atsargiai - gali pusti nuo gliuteno, kurio avizose yra. gali bandyti paprastus diuveselius pagrauzt. Su arbatom nepiktnaudiauk - geriau grynas vanduo.
O pucia nuo milijono preizasciu - nurimk, daugiau guldyk ant pilvuko. Pastebek kaip elgiasi Jokubas kai jam blogai - ar riecia kojas, ar pats rieciasi i tilteli, ar nori but stacias, nesiojamas. Prisimink nuo ko tau paciai pucia pilvuka. patikek, per diena nepasitaisys situacija, o kartais ir per savaite ar menesi.... man labiausiai padejo gimnastikos kamuolys ir tv - atsisedi ir supuoji...

SEKMES!
Atsakyti
Mamytes, o ar galima valgyti grybus? doh.gif
Atsakyti