Įkraunama...
Įkraunama...

Mitybos racionas žindyvei.

o kavos galima? g.gif vienąkart dienoj...
Papildyta:
QUOTE(<LIBE> @ 2010 02 08, 16:09)
o as labai noreciau susio, bet bijau del ryziu, sojos padazo, juros dumblio lapo ir sudytos lasisos, kaip ir bijau del viso susio biggrin.gif


ryžius tikrai galima. čia dietinis maisttas...
QUOTE(<LIBE> @ 2010 02 12, 10:53)
mamytes, man laba idomu kieko koks racionas.. smile.gif
1. Darzoves
2. Vaisiai
3. Mesyte
4. Zuvis
5. Miltiniai patiekalai
6. Pieno produktai
7. Duona

As valgau:
1. bulve, morka
2. nieko...bijau
3. jautiena (pagrinde), kiauliena, vistiena(minimaliai)
4. lasisa
5. blynai, varskeciai, koldunai
6. varske(kazka gaminant), naturalus jogurtas, pienas
7. balta skrudinta duona, baronkos

1. Darzoves. beveik visos. nevalgau kopūstų
2. Vaisiai. nemėgstu kivių, tai ir nevalgau. valgiau bananus, obuolius, po nedaug apelsino, vieną kitą mandariną....
3. Mesyte visokią valgau
4. Zuvis taip pat visokią
5. Miltiniai patiekalai. nevalgau, nes nemėgstu...bet šiaip galima
6. Pieno produktai. pieno su saiku, nes gali pūst pilvelį (čia nuo kaimiško pieno). varškę valgau vos ne kasdien, jogurtus mėgstu, lydytą sūrį valgau visokį
7. Duona. visokią....
dar kartais ant duonos medaus užtepu, kai lb valgyt norisi ko saldaus....
šokoladą riboju...
Atsakyti
QUOTE(mamalora @ 2010 02 19, 10:35)
o kavos galima? g.gif vienąkart dienoj...

As pati jos negeriu, nes ir siaip niekad nebuvau megeja. Isgeriu tik kai galva skauda- ji man labai gerai numusa.

O siaip galima. Rekomenduojama jos gerti iskart po maitinimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Katuliux @ 2010 02 18, 17:14)
labai suzavejo tavo valgerastis  mirksiukas.gif noreciau ir as atsisakyti mesos...bet ...eh... doh.gif

Oi, jei mėgsti mėsą, tai kam jos atsisakyti, o kažką kito, gali juk ir sau prisitaikyti mirksiukas.gif iš to valgiaraščio.

Kavos vieną puodelį tikrai gali išgerti.
Atsakyti
Aš stengiuosi valgyti viska kaip ir anksčiau, privengiu tik obuolių ir citrusinių vaisių, nes nuo obuolių man pačiai pilvą pučia, o citrusiniai vaisiai gali alergizuoti. Bet po truputį bandysiu ir juos - žiūrėsiu jeigu nieko mažutei tai į racioną vėl juos įtrauksiu (labai mėgstu apelsinus ir mandarinus blush2.gif ).
Atsakyti
Labutis, sakykit, o kiausini virta ar kepta valgot? As kazkaip galvoju kad nelabai jo galima, bet kiek skaiciau net i zindyves meniu itraukta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksinė @ 2010 02 23, 15:12)
Aš stengiuosi valgyti viska kaip ir anksčiau, privengiu tik obuolių ir citrusinių vaisių, nes nuo obuolių man pačiai pilvą pučia, o citrusiniai vaisiai gali alergizuoti. Bet po truputį bandysiu ir juos - žiūrėsiu jeigu nieko mažutei tai į racioną vėl juos įtrauksiu (labai mėgstu apelsinus ir mandarinus  blush2.gif ).

tik nepamirskite kad obuoliukus reikia nusilupti-butent zievele itakoja viduriu putima!

Kiausiniai yra vieni is galimu alergenu-ju reiktu valgyti atsargiai,stebint vaikeli,kaip ir visus kitus produktus
Atsakyti
QUOTE(oksaliasx @ 2010 02 23, 16:38)
Labutis, sakykit, o kiausini virta ar kepta valgot? As kazkaip galvoju kad nelabai jo galima, bet kiek skaiciau net i zindyves meniu itraukta g.gif

Na kaip jau minejo, kiausinis- alergenas, reikia valgyt stebint. As pati kartais suvalgau. Bet tik virta. (Didziuojuosi savimi, kad jau antras menuo lengvai apsieinu be kepto maisto... blush2.gif ).
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2010 02 23, 19:28)
Na kaip jau minejo, kiausinis- alergenas, reikia valgyt stebint. As pati kartais suvalgau. Bet tik virta. (Didziuojuosi savimi, kad jau antras menuo lengvai apsieinu be kepto maisto...  blush2.gif ).


Ir kaip tau taip pavyksta ax.gif blink.gif As bandau, bet man vistiek norisi kepsniuko ar kodletuko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(oksaliasx @ 2010 02 23, 20:46)
Ir kaip tau taip pavyksta ax.gif  blink.gif As bandau, bet man vistiek norisi kepsniuko ar kodletuko blush2.gif

Ai as prisizadejau sau kelis dalykus, tai ir laikausi. Pagrindinis pazadas- maitinti vaikeli iki kol sukaks 1 metukai.
O del maisto prisizadejau bent iki 3 men valgyti toki maista, kad vaikeliui butu sveikas ir skanus pienelis.
O be to ir svoris krenta blush2.gif Tai irgi skatina biggrin.gif
Atsakyti
O ką merginos valgyti, kad mano panelė dažniau ir skysčiau kakotų? nes dbr kakoja kas 5-6 dienos ir tai, kai įdedu muiliuko gabaliuką, o taip nesinori tų pagalbinių priemonių, kad paskui prie jų nepriprastų....
slyvų kompotą geriu, valgau konservuotus barštelius bei džiovintas slyvas... kas dar tiktų... sako jogurtas padeda, bet mums nelabai, gal per mažai, jei suvalgau tik mažą induką?...
Atsakyti
Sidrulka, taigi normalu, jog krūtimi maitinamas kūdikis gali tuštintis tik kartą į savaitę mirksiukas.gif . MP labai gerai pasisavinamas, todėl taip gali būti. Jei neramu, pasikonsultuok su vaiko gyd. ar žindymo konsultante. Tavo mityba čia nei prie ko, valgyk visavertį maistą ir tiek.
Ir gal nekaišiok to muiliuko blush2.gif - labai nesmagus jausmas, bent aš tai nenorėčiau, kad man taip kas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(spengla @ 2010 02 24, 23:41)
Sidrulka, taigi normalu, jog krūtimi maitinamas kūdikis gali tuštintis tik kartą į savaitę  mirksiukas.gif . MP labai gerai pasisavinamas, todėl taip gali būti. Jei neramu, pasikonsultuok su vaiko gyd. ar žindymo konsultante. Tavo mityba čia nei prie ko, valgyk visavertį maistą ir tiek.
Ir gal nekaišiok to muiliuko  blush2.gif - labai nesmagus jausmas, bent aš tai nenorėčiau, kad man taip kas  blush2.gif


na, aš manau, kad tas muiliukas negerai, bet jis greit išprašo netoliese esantį šūdulį.... dar čia viena draugė daprotino (jei taip sakė daktr), kad jei vaikas kakoja kas 5 para, tai jam mažoka maisto... tai taip ir gali būti... nes aš jau nebenusitraukinėju peinelio ir tikrai jaučiu, kad mažė iš (.) mažiau išvalgo, nei anksčiau iš buteliuko... be to rečiau valgo... bet jei užtenka, jei nerėkia... tiek, kad viduriukams matyt reiškė, toks rėžimo pasikeitimas...
Atsakyti