Įkraunama...
Įkraunama...

Mitybos racionas žindyvei.

QUOTE(Katuliux @ 2010 02 08, 12:43)
Kokias darzoves valgote? as apart bulviu ir morku daugiau nelabai sugalvoju kas cia dar tiktu? Ka galetumete patarti  g.gif ?

Garnyrui visada burokus valgau smile.gif Anksciau ju nemegau, bet dabar kai labai ribotas meniu, issiverdu pati juos, susitarkuoju, ziupsneli druskos ir alyvuogiu aliejaus imaisau. Kaip man skanu biggrin.gif
Atsakyti
geriu kava (po dideli puodeli ryte) nup gimdymo dienos .Gydytojai GN netgi akcentavo kad negalima tokio produkto iskart atsisakyti,nes neiko ner blogiau maitinanciai mamytei kaip stresas....
Valgau viska kaip iki gimdymo,iskyrus kopustus ir kefyra.Niekad nevartojau sulciu is pakuciu-taigi ir dabar negeriu ju.geriu ir kakava ir daug pieno ,jogurto su savo susisaldytom braskem
Beje pastebejau (veliau ir perskaiciau) kad saldumynai turi ytakos pilvuko diegliukams-taigi ,mergaites ,stebekite saldumynu suvartojimo kiekius ir maziau save ribokite ir nervuokites .
man baisu skaiyt kad kazkuri maitinasi tik virta mesa ir virtom morkom!!! Vaikas is jusu gaus visus vitaminus ,o stai jus neteksite paskutiniu ir gali buti ,kad bloga nuotaika ir jegu neturejimas ytakos pienelio kieki.


Linkiu mums visoms kuo ilgiau maitinti savo maziukus thumbup.gif
Atsakyti
o as labai noreciau susio, bet bijau del ryziu, sojos padazo, juros dumblio lapo ir sudytos lasisos, kaip ir bijau del viso susio biggrin.gif
Atsakyti
Nori,tai ir suvalgyk.Tik siulyciau ne su lasisa o su tunu ar kita zuvimi. Buk atsargi su sojos padazu
Negi manai, kad japonijoje maitinancios mamytes sushi nevalgo? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nom @ 2010 02 08, 15:39)
Valgau viska kaip iki gimdymo,iskyrus kopustus ir kefyra.


O kefyro negalima gerti?
Ir idomu dar, turbut silke irgi nelabai gerai butu valgyt, ar ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Herrera @ 2010 02 08, 16:38)
O kefyro negalima gerti?
Ir idomu dar, turbut silke irgi nelabai gerai butu valgyt, ar ne? g.gif

Kefyras pucia vidurius, o silke labai suri. O drusku maitinancioms siuloma labai riboti...
Atsakyti
taip,silke labai suri,kaip beje ir sojos padazas, o druska sulaiko skyscius organizme-taigi, jei suvalgai suriai, reiks bent puslitri papildomo skyscio isgert...
Atsakyti
QUOTE(Herrera @ 2010 02 08, 17:38)
O kefyro negalima gerti?
Ir idomu dar, turbut silke irgi nelabai gerai butu valgyt, ar ne? g.gif

Greiciausiai silke pirksi parduotuveje na ta jau paruosta pokeliuose...o ji tikras blogis nes mirkyta velnias zino kokiuose tirpaluose...siulyciau vengti tokio maistuko mirksiukas.gif
Mamytes...nu as vel ne i tema ir su kvailu klausimu blush2.gif o kaip del masazu g.gif Arteja Valentinas, planuoju sau ir MB padovanoti masaziukus, ir dabar galvoju jeigu koki pasiimsiu aromaterapini...ar paskui po masazu gryzusi problemikiu neturesiu? Na visviena tie aliejai juk isigeria...juk gali vaikas atsisakyti ir kruti zysti (ta prasme del kvapo) kaip jus manote g.gif ?
Atsakyti
Siaip raso knygelese, kad lelyte gali atsisakyti pienuko, netgi jei pasikvepinai naujais kvepalais...bet manau priklauso kokie kvapai naudojami masazams,jei naturalus,galima pasiklausti masazo salone gal jie turi tokiu, kurie kudikiams patiktu smile.gif nu ka gali zinot...
Atsakyti
mamytes, man laba idomu kieko koks racionas.. smile.gif
1. Darzoves
2. Vaisiai
3. Mesyte
4. Zuvis
5. Miltiniai patiekalai
6. Pieno produktai
7. Duona

As valgau:
1. bulve, morka
2. nieko...bijau
3. jautiena (pagrinde), kiauliena, vistiena(minimaliai)
4. lasisa
5. blynai, varskeciai, koldunai
6. varske(kazka gaminant), naturalus jogurtas, pienas
7. balta skrudinta duona, baronkos
Atsakyti
QUOTE(<LIBE> @ 2010 02 12, 10:53)
mamytes, man laba idomu kieko koks racionas.. smile.gif
1. Darzoves
2. Vaisiai
3. Mesyte
4. Zuvis
5. Miltiniai patiekalai
6. Pieno produktai
7. Duona


1. Bulves, morkos, burokeliai
2. Bananai
3. jautiena, kaiuliena
4. nevalgau
5. makaronai
6. nevalgau
7. juoda duona.

Mano meniu toks skystas, nes mazius alergiskas kazkam. Dabar pora savaiciu valgau taip skystai (veidelis grazeja!!!), o paskui itraukinesiu daugiau maisto produktu ir seksiu kam alergiskas.
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2010 02 12, 12:16)
Mano meniu toks skystas, nes mazius alergiskas kazkam. Dabar pora savaiciu valgau taip skystai (veidelis grazeja!!!), o paskui itraukinesiu daugiau maisto produktu ir seksiu kam alergiskas.


Mano maziuka irgi paberia tokiais smulkiais raudonais spuogeliais, bet gydytoja man sake, kad nereikia labai kreipt demesio, nes tokie paberimai buna kudikiams iki triju men. Ir tikrai, valgau viska ta pati ir jie patys savaime praeina. smile.gif
Atsakyti