Įkraunama...
Įkraunama...

Mitybos racionas žindyvei.

QUOTE(Esha @ 2010 02 03, 17:20)
Siaip sunelis daznai bezda (manau prisirija oro zisdamas). Gal jam oras pasisalina be diegliuku, nzn, bet esu laiminga augindama ramuteli suneli.


Musiske irgi daznai bezdalioja biggrin.gif kartais netgi suabejoju - tevelis ar mazyle cia pavaro lotuliukas.gif
Atsakyti
Nezinau, kaip maitinasi kitos zindancios, taciau as nuo pat pradzios valgau viska. Tai yra ir zuvis, ir grybai. Neatsisakau kavos, arbatos, aisku, nepadauginu, kavos geriu nedaugiau kaip 1 puodeli per diena. Per sventes esu isgerusi ir taure vyno, taciau dazniausiai tik 1 ir maza.
Labai dziaugiuosi, kad vaikelis auga sauniai, jokiu alerginiu reakciju nepastebejau, tad dziaugiuosi, kad nereikia laikytis jokiu dietu.
Atsakyti
QUOTE(lyrute @ 2010 02 04, 05:28)
Nezinau, kaip maitinasi kitos zindancios, taciau as nuo pat pradzios valgau viska. Tai yra ir zuvis, ir grybai. Neatsisakau kavos, arbatos, aisku, nepadauginu, kavos geriu nedaugiau kaip 1 puodeli per diena. Per sventes esu isgerusi ir taure vyno, taciau dazniausiai tik 1 ir maza.
Labai dziaugiuosi, kad vaikelis auga sauniai, jokiu alerginiu reakciju nepastebejau, tad dziaugiuosi, kad nereikia laikytis jokiu dietu.

Man lygiai taip pat thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lyrute @ 2010 02 04, 15:28)
Nezinau, kaip maitinasi kitos zindancios, taciau as nuo pat pradzios valgau viska. Tai yra ir zuvis, ir grybai. Neatsisakau kavos, arbatos, aisku, nepadauginu, kavos geriu nedaugiau kaip 1 puodeli per diena. Per sventes esu isgerusi ir taure vyno, taciau dazniausiai tik 1 ir maza.
Labai dziaugiuosi, kad vaikelis auga sauniai, jokiu alerginiu reakciju nepastebejau, tad dziaugiuosi, kad nereikia laikytis jokiu dietu.


Galeciau ta pati pasakyti ir apie save tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(musik @ 2010 02 02, 01:19)
sugirdziau kursa Bifolako

Gal galėtum konkrečiau: kiek laiko, kokiom dozėm ir kaip girdei? Nes maniškiui bėdos su pilvuku, visi colinox'ai ne kažin padeda, sakau gal nepakenktų bakterijos g.gif O jei aš gersiu- vaikučiui padės ar šitos nepersiduoda?
Atsakyti
As Bifolaco miltelius girdziau 5 dienas. Nes turejo bedu du viduriukais (kakindavo zaliai). Rezultatas puikus ir gerdavo labai skaniai (maisydavau su pieneliu).
Pati mama ir gali gerti sias bakterijas- ju kazkiek su pieneliu gauna ir kudikelis.
Atsakyti
skaiciau, kad galima gerti ir kaikurios geria magni, diasparoli.jis tikrai zalos nedaro?nes man koja vel tirpsta.per nestuma taip buvo, tai jis puikiai padejo ir dar vidurius patvarkydavo.net nebuciau pagalvojus, akd ji galima maitinant.
jei turit kokios patirties, galima, negalima, parasykit. 4u.gif

o as tik pagimdzius valgau absoliuciai viska.tik sulciu nebegeriu, nes per gimdyma visai negalejau gerti, tai po visko kai po ranka pasitaike sulciu keli pakeliai, juos istustinau..paskui buvo su pilvu problemu.o siaip valgau ir virta ir kepta (tik mes visada kepdavom be riebalu), ir viska ka valgiau anksciau.sokolada labai, nes siaubingai jo noriu, nors anksciau as isvis jo negalejau valgyti.nevalgau tik obuoliu, kuriuos kirtau per enstuma kilogramais, ir darzoviu kurios gali pusti vidurius.(nors as ju ir anksciau nelabai valgiau).
Dar ligonineje visos sesutes ir gydytojos pabrezdavo, kad iskart pradeciau valgyti viska, bus maziau problemu veliau.
Atsakyti
Mamytes turiu klausimeli 4u.gif

Mano mazylis, kai valgo tai tokius garsus leidzia...net nemoku nupasakoti...ar cia normalu? ar vertetu sunerimti, nes dar ir sloga prisidejo verysad.gif naktimis pastoviai traukiu geltonus skystus snargliukus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Katuliux @ 2010 02 07, 16:21)
Mamytes turiu klausimeli  4u.gif

Mano mazylis, kai valgo tai tokius garsus leidzia...net nemoku nupasakoti...ar cia normalu? ar vertetu sunerimti, nes dar ir sloga prisidejo  verysad.gif  naktimis pastoviai traukiu geltonus skystus snargliukus  unsure.gif

Garsus leidzia ir maniskis (ir dauguma kitu kudikiu).
O sloga BUTINA gydyti. Tokiems maziukams greitai sloga gali pereiti i rimtesne liga. Kreipkites i gydytoja.
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2010 02 07, 18:54)
Garsus leidzia ir maniskis (ir dauguma kitu kudikiu).
O sloga BUTINA gydyti. Tokiems maziukams greitai sloga gali pereiti i rimtesne liga. Kreipkites i gydytoja.


taip taip i gydytoja
Atsakyti
Kokias darzoves valgote? as apart bulviu ir morku daugiau nelabai sugalvoju kas cia dar tiktu? Ka galetumete patarti g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Katuliux @ 2010 02 08, 13:43)
Kokias darzoves valgote? as apart bulviu ir morku daugiau nelabai sugalvoju kas cia dar tiktu? Ka galetumete patarti  g.gif ?


As valgau ir pomidorus, agurkus, nes ju man dave netgi ligoninej po gimdymo. Jeidarausi salotas, tai su aliejum, bet nededu svoguno biggrin.gif
Atsakyti