Įkraunama...
Įkraunama...

Mitybos racionas žindyvei.

QUOTE(vyšnelė @ 2010 01 28, 19:32)
Kokių uogų galima mirksiukas.gif ?


NA AS NEVALGAU TOKIU UOGIENIU KURIOS GALI ALERGIZUOT - BRASKIU PVZ NE...
Atsakyti
4u.gif sveikutes.dauguma jusu skundziates, kad vaikiukas pabertas ir sakote, kad alergiskas kazkokiam maistui.nebutinai taip.nors ir musu pediatrai iskart linke alergijas itarinet ir nuo ju gydyt arba kaltint mamas, kad kazka ne taip valgo.mano leliuka mazdaug 2 sav irgi isbere.pediatre is akies,be jokiu tyrimu nustate, kad tai alergija maistui doh.gif .drauge patare nuvesti pas geriasia Kaune dermatologa Grusauska.ir ka gi, dermatologas pasake, kad tai paprasciausi naujagimiu spuogai, kurie gali islikti net iki 3 men ir jokio gydymo nereikia, jie praeina savaime.sake 90 proc naujagimiu budingi tokie spuogai.keista, kad vaiku gydytojai sito nezino ir puola gydyti alergijas arba liepia mamoms vos ne visko atsisakyti is maisto produktu.
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2010 01 29, 02:09)
sveikutės,

na, šnd man gausesni pienuko gamybai ryškiai suveikė avižinių dribsnių košė su razinomis... tik tuos dribsnius reikėtų užsimerkti iš anksto, kad būtų minkštesni, o paksui pavirti- tikrai prisigamino daugiau pienelio, nes aš nusitraukiu ir matau

as rytais visada beveik valgau avizine kose thumbup.gif kartais pasiskaninu su avieciu arba melyniu uogiene. Bet kad pienuko padaugetu tai nepastebejau.

Mamytes, o kaip del dziuveseliu? As juos labai megstu, kiekviena diena juos valgau arba per pietus arba vakarienei...ar nieko tokio?

Kada mazdaug maziams pradeda pusti pilvuka?
Atsakyti
QUOTE(Katuliux @ 2010 01 29, 13:00)
*Mamytes, o kaip del dziuveseliu? As juos labai megstu, kiekviena diena juos valgau arba per pietus arba vakarienei...ar nieko tokio?

**Kada mazdaug maziams pradeda pusti pilvuka?


* jei neberia nuo kvietinių miltų tai galima. maniškiui tai netinka viskas kur balti miltai schmoll.gif
** mums nuo pat pradžių prasidėjo.
Atsakyti
QUOTE(Pumpuryte @ 2010 01 29, 17:05)
* jei neberia nuo kvietinių miltų tai galima. maniškiui tai netinka viskas kur balti miltai  schmoll.gif
** mums nuo pat pradžių prasidėjo.

na lyg ir nepastebejau kokiu tai berimu... ax.gif
Atsakyti
Maniskis buvo pabertas is pradziu, o dabar dingo visi spuogiukai thumbup.gif Ir nekeiciau nei mitybos, nei nieko, savaime dingo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Katuliux @ 2010 01 29, 14:00)
as rytais visada beveik valgau avizine kose  thumbup.gif  kartais pasiskaninu su avieciu arba melyniu uogiene. Bet kad pienuko padaugetu tai nepastebejau.

Kada mazdaug maziams pradeda pusti pilvuka?


tai jei tu kasdien valgai tą košę, tai matyt ir gaminasi pastovus pienelio kiekis... o aš kai pirmą kartą užvalgiau, iškart pajutau pasikeitimą... eisiu šnd vėl virti...

mūsų mažei pilvuką pradėjo pūsti nuo 4-5-os savaitės...

dar sako, jei mamytė užvalgo ką ,,sunkaus", tai leliukai būna neramūs... musm panašu, kad jau taip buvo nuo karštų sumuštinių doh.gif

tai sakot, braškių uogienė netinak? o aš taip mėgstu trintas šaldytas braškes-pilnas šaldiklis jų... o kažin leliukui jos tiks košėms pagardinti nuo 6 men? nors jau bus vasara ir turėsim šviežių.... dar nelabai žinau, kokie vaisiai ir uogos mažiams tinka, kokie ne....
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2010 01 30, 13:43)
.
dar sako, jei mamytė užvalgo ką ,,sunkaus", tai leliukai būna neramūs... musm panašu, kad jau taip buvo nuo karštų sumuštinių doh.gif

neramus tai bendrai ar del pilvuku??? nes as siandien pastebejau kad savaitgali visada ko sunkesnio uzvalgysiu blush2.gif ir pirmadieniais mano mazius neramus ir nesuprasi kas jam yra.. verysad.gif ,
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2010 01 30, 14:43)
tai jei tu kasdien valgai tą košę, tai matyt ir gaminasi pastovus pienelio kiekis... o aš kai pirmą kartą užvalgiau, iškart pajutau pasikeitimą... eisiu šnd vėl virti...

mūsų mažei pilvuką pradėjo pūsti nuo 4-5-os savaitės...

dar sako, jei mamytė užvalgo ką ,,sunkaus", tai leliukai būna neramūs... musm panašu, kad jau taip buvo nuo karštų sumuštinių doh.gif

tai sakot, braškių uogienė netinak? o aš taip mėgstu trintas šaldytas braškes-pilnas šaldiklis jų...  o kažin leliukui jos tiks košėms pagardinti nuo 6 men? nors jau bus vasara ir turėsim šviežių.... dar nelabai žinau, kokie vaisiai ir uogos mažiams tinka, kokie ne....


Kaip as nesuprantu zmoniu , kurie mano esa zinovai ir tvirtina to negalima, ano negalima doh.gif Kaip jus nesuprantat, kad kiekvienas mes esam labai individualus, as pvz, saldytas trintas braskes valgau stiklinemis, ir nieko mano vaikui neatsitinka, bet negaliu gert pieno schmoll.gif
Svarbiausia yra saikas, jei jum kazko labai norisi, tarkim tu paciu braskiu, tai suvalgykir sauksteli ir pasiziurekit ar bus reakcija ar ne, jei ne tai kita diena suvalgykit kelis sauksteliu, ir t.t. mirksiukas.gif
O tai sukuojat visas su vienom sukom nono.gif mum is vis koliku nebuvo, peditre sako, kad mes jas perspejom tongue.gif Nuo pirmu dienu duodavau kasdien Kolinoxo profilaktiskai, sugirdziau kursa Bifolako ir pati geriau krapu ir kmynu arbata (po 2 l/d).
Taigi, nevarzykit saves drasiai, bet su saiku eksperimintuokit, sekmes! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(musik @ 2010 02 02, 02:19)
Kaip as nesuprantu zmoniu , kurie mano esa zinovai ir tvirtina to negalima, ano negalima  doh.gif  Kaip jus nesuprantat, kad kiekvienas mes esam labai individualus, as pvz, saldytas trintas braskes valgau stiklinemis, ir nieko mano vaikui neatsitinka, bet negaliu gert pieno  schmoll.gif
Svarbiausia yra saikas, jei jum kazko labai norisi, tarkim tu paciu braskiu, tai suvalgykir sauksteli ir pasiziurekit ar bus reakcija ar ne, jei ne tai kita diena suvalgykit kelis sauksteliu, ir t.t.  mirksiukas.gif
O tai sukuojat visas su vienom sukom  nono.gif  mum is vis koliku nebuvo, peditre sako, kad mes jas perspejom  tongue.gif  Nuo pirmu dienu duodavau kasdien Kolinoxo profilaktiskai, sugirdziau kursa Bifolako ir pati geriau krapu ir kmynu arbata (po 2 l/d).
Taigi, nevarzykit saves drasiai, bet su saiku eksperimintuokit, sekmes!  4u.gif


Pilnai sutinku mirksiukas.gif as irgi saldytas braskes valgau stiklinems, geriu svieziai spaustus citrusiniu vaisiu sultys, vienu zodziu neriboju saves niekaip schmoll.gif mano mazyles neberia ir seip jokiu pasaliniu reakciju nepastebejau schmoll.gif tik vieno atsisakiau - astraus, suraus ir kitokio specifinio skonio maisto ax.gif
beje, pilvuko mums irgi neskaudejo mirksiukas.gif nereikejo nei lasiuku profilaktiskai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(musik @ 2010 02 02, 02:19)
  mum is vis koliku nebuvo, peditre sako, kad mes jas perspejom  tongue.gif  Nuo pirmu dienu duodavau kasdien Kolinoxo profilaktiskai, sugirdziau kursa Bifolako ir pati geriau krapu ir kmynu arbata (po 2 l/d).

Nelabai suprantu mamu, kurios savo kudikeliams duoda vaistu PROFILAKTISKAI...
Papildyta:
QUOTE(Cziokoladine @ 2010 02 02, 13:47)
beje, pilvuko mums irgi neskaudejo  mirksiukas.gif  nereikejo nei lasiuku profilaktiskai  rolleyes.gif

Labai bijau prisikalbet (nes taip dazniausiai ir buna), bet musu pilvukas ir dar nekankina. Kolkas grieztai riboju maista (gal tas padeda). Siaip sunelis daznai bezda (manau prisirija oro zisdamas). Gal jam oras pasisalina be diegliuku, nzn, bet esu laiminga augindama ramuteli suneli.

Va berimai mane labiau neramina. Bijau alergiju (nes pati esu daug kam alergiska). Bet veju blogas mintis lauk ir ramiai laukiu pirmadieninio vizito pas gydytoja.
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2010 02 03, 17:20)
Nelabai suprantu mamu, kurios savo kudikeliams duoda vaistu PROFILAKTISKAI...
Papildyta:

Labai bijau prisikalbet (nes taip dazniausiai ir buna), bet musu pilvukas ir dar nekankina. Kolkas grieztai riboju maista (gal tas padeda). Siaip sunelis daznai bezda (manau prisirija oro zisdamas). Gal jam oras pasisalina be diegliuku, nzn, bet esu laiminga augindama ramuteli suneli.

Va berimai mane labiau neramina. Bijau alergiju (nes pati esu daug kam alergiska). Bet veju blogas mintis lauk ir ramiai laukiu pirmadieninio vizito pas gydytoja.


1. Vaistas vaistui nelygu! mirksiukas.gif Vienas dalykas gert profilaktiskai antibiotikus pvz., arba Kolinoxa, kuris nera rezorbuojamas is virskinimo trakto ir nepatenk ai kraujotakak, taigi praktiskai nesukelia nepageidaujamu reiskiniu tongue.gif
2. Siuolaikines medicinos sukis: ligu profilaktika ir perspejimas, o ne gydymas jau issivysciusios ligos 4u.gif
Atsakyti