QUOTE(Patr @ 2009 11 23, 23:16)
Doxorubicin tai toji bjaurioji raudonoji chemija. Mamytė negalės žiūrėti net į ryškią raudoną spalvą. Paprastai šį vaistą skiria su Taxoteru, gal mamytei kitaip. Beje, kokius tyrimus padarė, kad galėjo pasakyti, jog chemija nepadėjo????
QUOTE(labins @ 2009 11 23, 23:27)
o mums Doxorubicin buvo vienas
nu tikrai daugiau nieko neraso - kiqp įdomu
Chemoterapijų būna labai įvairių: monoterapija (naudojamas vienas medikamentas), sudėtinė terapija ( du - trys). Doksorubicinas viena iš seniausių chemoterapijų. Naudojamas gydymui tiek vienas, tiek kompozicijose su kitais chemoterapiniais vaistais ir gydymo spektras platus: krūtų vėžys, plaučių, kepenų vėžiai, leukozės, limfomos, sarkomos, šlapimo pūslės vėžys ir kt. Žmonės vadina ją raudona, dėl gydymui naudojamo tirpalo spalvos ir dėl šalutinių poveikių. Tai gana efektyvus chemoterapinis vaistas, tačiau turintis gana nemažai nemalonių šalutinių poveikių. Doksorubicinas veikia širdį, čia didžiausias jo trūkumas ir poveikis būna dažnai negrįžtamas. Poveikis gali būti iškart, gydymo metu, arba gydymą baigus, arba net pasireikšti po kelių metų, baigus gydymą. Paprastai prieš gydymą įvertinama širdies būklė, atliekama širdies echoskopija, užrašoma kardiograma. Kardiotoksiškumui mažinti gali būti skiriami vaistai, po chemoterapijos arba jos metu - Deksrazoksanas. Gydymui skiriamo deksametazono dozės taip pat skirtingos, kuo didesnė suminė gaunamo medikamento dozė, tuo poveikis širdžiai stipresnis.
Internete pilna straipsnių apie medikamento poveikį širdžiai.
QUOTE(Liutukeee @ 2009 11 24, 01:00)
Betgi prie onkologiniu susirgimu negalima naudot BIOPTRON lempos!!!!!!!!
Iš kur tokia informacija? Man labai įdomu, nes sanatorijoje Palangoje jį taikė odos gijimui po spinduliavimo. Man ir atrodė, jog nėra gerai, atsisakiau, bet grynai intuityviai.