Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna, basma ir kitomis žolėmis

Norėjau paklausti, ar taip nepasitaiko kitoms mamytėms ir nemamytėms g.gif . Pastebiu, kad po pasidažymo chna bent iki kito galvos plovimo suaktyvėja plaukų slinkimas iš galvos unsure.gif . Ar kam nors dar taip būna? huh.gif
Atsakyti


Man tikrai ne .

Atsakyti
QUOTE(TuteSun @ 2009 12 02, 12:16)
Norėjau paklausti, ar taip nepasitaiko kitoms mamytėms ir nemamytėms g.gif . Pastebiu, kad po pasidažymo chna bent iki kito galvos plovimo suaktyvėja plaukų slinkimas iš galvos unsure.gif . Ar kam nors dar taip būna? huh.gif

Dažymas žolėmis atvirkščiai turi sustiprinti šaknis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 12 03, 15:45)
Dažymas žolėmis atvirkščiai turi sustiprinti šaknis mirksiukas.gif


Butent . As kada turiu mazai laiko, uzdedu chna/basma kose, privarau visokiu priedu,
ka turiu tuo metu po ranka, palaikau valanda. Kokios spalvos po tokio trumpo laikymo neverta tiketis, bet plaukai pamaitinti ir gerai.
Nuo slinkimo man padejo rozmarinu ir arbatmedzio aliejus, net nezinau kuris.
Atsakyti
QUOTE(neaiski @ 2009 12 03, 18:41)
Nuo slinkimo man padejo rozmarinu ir arbatmedzio aliejus, net nezinau kuris.

Rozmarinų.
Atsakyti
Labos merginos! Galvoju ar rasiu as cia tema apie chna, o pasirodo jau 7 tema! Na jus pavarot! thumbup.gif Tik as neturiu laiko visas temas skaityti, gal galetumet man padeti ir parasyti recepta kokiu santykiu reikia maisyti chna su vandeniu. Man atvez tikra chna is Marokos!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Balandė: 09 gruodžio 2009 - 12:09
QUOTE(Balandė @ 2009 12 09, 12:09)
Labos merginos! Galvoju ar rasiu as cia tema apie chna, o pasirodo jau 7 tema! Na jus pavarot! thumbup.gif  Tik as neturiu laiko visas temas skaityti, gal galetumet man padeti ir parasyti recepta kokiu santykiu reikia maisyti chna su vandeniu. Man atvez tikra chna is Marokos!

Pirmiausia turi parašyti kokia tavo plaukų spalva ir kokią nori išgauti smile.gif O dėl marokietiškos, tai galės atsakyti tik tokią turinčios/turėjusios mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 12 09, 12:21)
Pirmiausia turi parašyti kokia tavo plaukų spalva ir kokią nori išgauti smile.gif O dėl marokietiškos, tai galės atsakyti tik tokią turinčios/turėjusios mirksiukas.gif


Mano naturali spalva yra tamsiai tamsiai pilka. Dazausi kirpykloj augaliniais dazais, na tais kur be amonjako, spalva - juoda kava. Noreciau pereiti prie naturaliu zoleliu, nes plaukas ilgas, noretusi ne tik nesugadinti, bet dar ir pamaitinti. Kokios noriu spalvos? Na juodos kavos spalva man visai tinka, bet neprisirysu prie jos. Patinka tamsiai ruda, svarbiausiai kad nesigauciau raudona. Jauciu reikes gal po chnos dazyti su basma. Ar ne?
Busiu labai dekinga uz patarymus!
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2009 11 14, 10:02)
100%  drinks_cheers.gif
Ačiū ačiū, jau apžiūrėjau  thumbup.gif Tinka ta spalva Tau, o be to ir gražus tas jos tamsumas  wub.gif , nors kiekvienoj nuotraukoj jis vis kitoks atrodo, bet, kaip kažkada rašiau, man ir pačiai ta plaukų spalva atrodo kiek chameleoniška. mirksiukas.gif

Na , o vakarykštis plaukų dažymas man vėl paliko šiokių tokių minčių apie chemijos derinimą su žolėmis. Atiduodu pagarba marokietiškai chna-ją dažiau tik kelis kartus, bet plaukai patamsėjo, o va dabar vėl ryži smilkiniai ėmė šviest  verysad.gif Bėda tame, kad nebenoriu to ryžumo-netinka jis man  schmoll.gif . Gal tikrai pabandyt Venitos bronze makaluot su chna kokį kartą? g.gif


Selga, rasei kad dazeisi su marokietiska chna. Kom jinai kitokia? Tamsesne spalva? Man lauktuviu ja atvez, tai labai rupi. Dar sakyk, kiek sauksu chnos reikia uzplikyti ilgiems plaukams, jei noriu buti tamsiai ruda?
Atsakyti
QUOTE(Balandė @ 2009 12 09, 12:54)
Mano naturali spalva yra tamsiai tamsiai pilka. Dazausi kirpykloj augaliniais dazais, na tais kur be amonjako, spalva - juoda kava. Noreciau pereiti prie naturaliu zoleliu, nes plaukas ilgas, noretusi ne tik nesugadinti, bet dar ir pamaitinti. Kokios noriu spalvos? Na juodos kavos spalva man visai tinka, bet neprisirysu prie jos. Patinka tamsiai ruda, svarbiausiai kad nesigauciau raudona. Jauciu reikes gal po chnos dazyti su basma. Ar ne?
Busiu labai dekinga uz patarymus!

Bet kokiu atveju gausiesi su raudonu arba ryžu atspalviu, su chna ir basma tamsiai ruda arba juoda neišgaudama, gali atrodyti tamsi, bet saulėje arba gerai apšviestoje patalpoje raudomumai ir ryžumai išlys 4u.gif
Atsakyti
mane domina bespalve chna, esu blondine, tad noriu tiesiog sustiprinti plaukus, ar ta kur pas musr LT pardavineja tinkama ?
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 12 03, 18:46)
Rozmarinų.


Rasei kad rozmarinu aliejus padeda nuo plauku slinkimo? Cia eina kalba apie eterini alieju ar paprasta?
Atsakyti