Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna, basma ir kitomis žolėmis


Mano savaitgaline kose-makalose-
chna/basma, alyvuogiu aliejus, arbatmedzio aliejus, kiausinis.
Plikiau dilgeliu nuoviru, laikiau tik 1.5 val, tai cia jau daugiau kaip kauke gavosi, bet plaukams tai labai patiko.

Atsakyti
4u.gif turiu klausima: sampuno aptrasyme (Paul Mitchell Instant Moisture Daily Shampoo) raso, jog i sudeti ieina chna (henna) ekstraktu, bet tikriausiai neturetu jokio atspalvio duot ?bet jau aprasyme neraso.Mano plaukai sviesus
Atsakyti
QUOTE(miss.elle @ 2009 11 23, 19:04)
4u.gif  turiu klausima: sampuno aptrasyme (Paul Mitchell Instant Moisture Daily Shampoo) raso, jog i sudeti ieina chna (henna) ekstraktu, bet  tikriausiai neturetu jokio atspalvio duot ?bet jau aprasyme neraso.Mano plaukai sviesus

neturėtų.
Atsakyti
QUOTE(Irėja @ 2009 11 23, 19:35)
neturėtų.

Tarkim Logona šampūnas su chna, kai klausiau parduotuvėje, konsultantės teigimu truputį duotų spalvą, bet pati nebandžiau 4u.gif
Atsakyti
Labas, o jeigu mano plaukai buvo dazyti chemiskai, ar galima su cha?? ar gausis kazkoks efektas?
Atsakyti
QUOTE(Kaliausele @ 2009 11 27, 09:50)
Labas, o jeigu mano plaukai buvo dazyti chemiskai, ar galima su cha?? ar gausis kazkoks efektas?


O kokie tavo plaukai-tamsus , sviesus ?
Maniskiai tamsus, esu daziusi su chna/basma ne viena karta po dazymo cheminiais dazais, man nieko neatsitiko.
O apie efekta- tai cia zoles, greito rezultato nereikia tiketis.


Atsakyti
Labai iškart atsiprašau už nemokšiškumą, jeigu turit kažkokią nuorodą, kur tokiais pagrindiniais klausimais pasiskaityt, tai numeskit smile.gif Visų pirma, ar galima natūraliai šiais dažais dažyti plaukus pirmą kartą, t.y., jie nėkart dar nedažyti? Toliau, kas kiek laiko reikės dažyti plaukus? Ir ar namų sąlygomis įmanoma tolygiai ir vienodai nudažyti?
Atsakyti
QUOTE(neaiski @ 2009 11 27, 19:12)
O kokie tavo plaukai-tamsus , sviesus ?
Maniskiai tamsus, esu daziusi su chna/basma ne viena karta po dazymo cheminiais dazais, man nieko neatsitiko.
O apie efekta- tai cia zoles, greito rezultato nereikia tiketis.

plaukai tamsus, dazyti jau seniai. turiu mintis nuimti ta likusia spalva, ir tada gal kokia chna,
Atsakyti
Jeigu as daziausi su vienos firmos dazais (chna), ar galima pakeist i kita taip pat chna?
Atsakyti
Sigvezija:
QUOTE
Labai iškart atsiprašau už nemokšiškumą, jeigu turit kažkokią nuorodą, kur tokiais pagrindiniais klausimais pasiskaityt, tai numeskit smile.gif Visų pirma, ar galima natūraliai šiais dažais dažyti plaukus pirmą kartą, t.y., jie nėkart dar nedažyti? Toliau, kas kiek laiko reikės dažyti plaukus? Ir ar namų sąlygomis įmanoma tolygiai ir vienodai nudažyti?


Sorry už įsikišimą, juolab aš ne specas bet šiuo klausimu kažkaip labai drasiai sakau. Šie dažai išvis yra labiau ne dažai o stiprinanti plaukų kaukė, tai yra tiesiog smulkintas augal;as. Ir būtent TIK tokiais ir rekomenduoju YPAČ pirmą krtą bandyt dažyt. Nebus pakenkta "nekaltiems" plaukams, o jau bus pabandyta paekperįmentuot su spalvom, galbūt net suprasta ko norisi. Aš pati labiau rūpinuos stiprinimu tai pagalnuotaiką žaidžiu basma arba cha, arba abiem iškart. Ir tolygumas čia nebaisu, ne kaip su amoniakiniais svarbu trolygiai kruopščiai ir pan, tiesiog žolėsa miltelių košyte įsitrini, tik rūbus jau ir čia būtina pasaugot.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Melynakrauje: 28 lapkričio 2009 - 00:37
QUOTE(Melynakrauje @ 2009 11 28, 01:34)
Sigvezija:
Sorry už įsikišimą, juolab aš ne specas bet šiuo klausimu kažkaip labai drasiai sakau. Šie dažai išvis yra labiau ne dažai o stiprinanti plaukų kaukė, tai yra tiesiog smulkintas augal;as. Ir būtent TIK tokiais ir rekomenduoju YPAČ pirmą krtą bandyt dažyt. Nebus pakenkta "nekaltiems" plaukams, o jau bus pabandyta paekperįmentuot su spalvom, galbūt net suprasta ko norisi. Aš pati labiau rūpinuos stiprinimu tai pagalnuotaiką žaidžiu basma arba cha, arba abiem iškart. Ir tolygumas čia nebaisu, ne kaip su amoniakiniais svarbu trolygiai kruopščiai ir pan, tiesiog žolėsa miltelių košyte įsitrini, tik rūbus jau ir čia būtina pasaugot.


Aha, aš va internete dar paskaitinėjau, tai taip ir supratau, kad labai teisingai pasirinkau. Mano esmė ir yra plaukus sustiprint, kažkokį stipresnį toną jiems duoti, o ne perdažyti kažkaip. Liux ax.gif Pirmadienį eisiu pirkti bigsmile.gif
O dar va norėjau paklaust, kas tamsokai plaukus dažote, tai maišote chna su basma?
Atsakyti
QUOTE(sigvezija @ 2009 11 28, 16:14)
O dar va norėjau paklaust, kas tamsokai plaukus dažote, tai maišote chna su basma?


Aš tamsiai ruda (nuotraukose beveik juoda) - chna:basma - 1:2 smile.gif
Atsakyti