Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna, basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(ernesin @ 2009 11 18, 16:25)
O jūs bent turite supratimą kas yra chna ir basma, kad šioje temoje klausiate tokio dalyko? mirksiukas.gif Galite nebent stipriu ramunėlių nuoviru plaukus skalauti, bet tai tik šiek tiek pašviesins plaukus jei iš prigimties esate šviesi, o jei ne, tai iš tamsių plaukų žolelių pagalba tapti šviesi nesitikėkite mirksiukas.gif



O kokia tema? Plaukų dažymas chna, basma ir kitomis žolelėmis. Tai ir klausiu - esu šviesi ir noriu padažyti šviesiai. Gal žinote kaip tai galima padaryti, kokiomis žolelėmis? Atrodo kad atitinka temos pavadinimą. Juk neparašyta kad tema skirta tamsiaplaukėm ar raudonplaukėm. Ir beje, ar pati skaitai kas parašyta? Juk rašiau kad esu blonde.

Ir dar, jei esu blonde, tai dar nereiškia kad nežinau kas yra basma ar chna.
Atsakyti
argus, aš jūsų netujinu - kartu karvių neganėme mirksiukas.gif Atrodo stengiausi jums atsakyti, bet taip užsiputojote, kad pati sunkiai skaitėte. Sėkmės 4u.gif
QUOTE(ernesin @ 2009 11 18, 14:25)
O jūs bent turite supratimą kas yra chna ir basma, kad šioje temoje klausiate tokio dalyko? mirksiukas.gif Galite nebent stipriu ramunėlių nuoviru plaukus skalauti, bet tai tik šiek tiek pašviesins plaukus jei iš prigimties esate šviesi, o jei ne, tai iš tamsių plaukų žolelių pagalba tapti šviesi nesitikėkite mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(argus @ 2009 11 18, 15:31)
O kokia tema? Plaukų dažymas chna, basma ir kitomis žolelėmis. Tai ir klausiu - esu šviesi ir noriu padažyti šviesiai. Gal žinote kaip tai galima padaryti, kokiomis žolelėmis? Atrodo kad atitinka temos pavadinimą. Juk neparašyta kad tema skirta tamsiaplaukėm ar raudonplaukėm. Ir beje, ar pati skaitai kas parašyta? Juk rašiau kad esu blonde.

Ir dar, jei esu blonde, tai dar nereiškia kad nežinau kas yra basma ar chna.


lotuliukas.gif
Čia tau niekas negali patarti esamais klausimais, nes iš esmės čia kalbama tik apie chna ir basma. Pati dabar pasižiūriu į temos pavadinimą ir nesupratau, kam tos "ir kitos žolės" g.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 11 18, 16:47)
argus, aš jūsų netujinu - kartu karvių neganėme mirksiukas.gif Atrodo stengiausi jums atsakyti, bet taip užsiputojote, kad pati sunkiai skaitėte. Sėkmės 4u.gif



Būk rami - gerai perskaičiau tavo patarimą.
Atsakyti
QUOTE(TuteSun @ 2009 11 18, 15:48)
lotuliukas.gif
Čia tau niekas negali patarti esamais klausimais, nes iš esmės čia kalbama tik apie chna ir basma. Pati dabar pasižiūriu į temos pavadinimą ir nesupratau, kam tos "ir kitos žolės" g.gif

supratau, kad kaip priedas kitos zoleles imaisomos,ryskuma nugesint ar vos atspalvi koreaguoti, o pagrindas- chna, basma
Atsakyti
Labas 4u.gif
Vėl grįžau į chna gretas, nes anksčiau, prieš kokius 5 metus kelis metus dažiau tik chna. Dabar primiršau savo terliones ir noriu paklaust:
Ką maišyti, kad gautųsi rudesnė o ne ryžesnė spalva. Dabar aš tokia šiek tiek raudona, nes radau venitos dažus ir tų įbėriau. Be to, gal kas matėt kur jų yra pirkti Kaune? Nes anksčiau man jie visai patiko, vis mažiau chemijos. Aišku būtų puiku, jei rudą spalvą pavyktų išgauti be chemijos, vien žolėm.
Ir dar noriu paklaust ar kas bandėte basma tamsintis, kai pirma dažoma chna, o po to basma? Kokie rezultatai?
Atsakyti
QUOTE(Horo @ 2009 11 19, 00:12)
Labas 4u.gif

Ir dar noriu paklaust ar kas bandėte basma tamsintis, kai pirma dažoma chna, o po to basma? Kokie rezultatai?

Sveika. Aš kai tik pradėjau dažytis, iš pradžių taip ir dažydavau. Gaudavosi tikrai tamsiau(galima sakyti ruda) nei maišant iš karto ir chna ir basma, bet labai nosibosta, nes dažymas užtrunka labai ilgai mirksiukas.gif
Atsakyti

Sveika ernesin, as retai cia uzsukdavau, tik kai plaukus dazydavau, tai parasydavau savo atsiliepimus, o siaip karts nuo karto visad pasiskaitydavau, bet ziuriu siandien, kad ne vienos mano zinutes nera sad.gif liudnoka, ten buvo tavo patarimai ir kitu mergikiu apie dazyma, kodel taip kazin, gal del to, kad as mazai rasau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ardu @ 2009 11 20, 23:47)
Sveika ernesin, as retai cia uzsukdavau, tik kai plaukus dazydavau, tai parasydavau savo atsiliepimus, o siaip karts nuo karto visad pasiskaitydavau, bet ziuriu siandien, kad ne vienos mano zinutes nera  sad.gif liudnoka, ten buvo tavo patarimai ir kitu mergikiu apie dazyma, kodel taip kazin, gal del to, kad as mazai rasau unsure.gif

Sveika, rodos ir aš rašiau atsiliepimus ir ne kartą mirksiukas.gif Bet pratrinto forumo neperžiūrinėjau, gali būti, kad ir manosios ištrintos mastau.gif O kas tave konkrečiai domina? mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
http://www.lrytas.lt...316751256571730
Atsakyti

Sveikute ernesin, siaip man viskas aisku, tik dar norejau pasitikslinti, kad saknys butu tamsesnes, pirma dazyti su shna, o po to su basma? sesuo neseniai dazesi, pas ja irgi saknys gaudavosi sviesiau, bet ji viska kartu susimaise ir laike 6 val. , rezultatas gavos geresnis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ardu @ 2009 11 22, 18:59)
Sveikute ernesin, siaip man viskas aisku, tik dar norejau pasitikslinti, kad saknys butu tamsesnes, pirma dazyti su shna, o po to su basma? sesuo neseniai dazesi, pas ja irgi saknys gaudavosi sviesiau, bet ji viska kartu susimaise ir laike 6 val. , rezultatas gavos geresnis  smile.gif

Aplamai jei pirmiau dažoma chna, po to basma turi gautis tamsesnė spalva, ne tik šaknų 4u.gif
Atsakyti