Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna, basma ir kitomis žolėmis

kas esate taise chna haip nurodoma henna for hair puslapyje? ta prasme uzpilnt su vynu ar citrinu sultim ir padedant silton vieton porai valandu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vika86: 15 lapkričio 2009 - 21:08
QUOTE(vika86 @ 2009 11 15, 21:07)
kas esate taise chna haip nurodoma henna for hair puslapyje? ta prasme uzpilnt  su vynu ar  citrinu sultim ir padedant silton vieton porai valandu?


Bandėm ne viena... smile.gif Plikiau ir karštu vynu, ir citrina, ir per naktį laikiau. Spalva geriau išsiskiria, tik patarčiau nepadauginti citrinos - sausina plauką. Su vynu man visai patiko, ir sausumo nesijautė, ir kvapas malonus thumbup.gif
Šiandien dažiausia marokietiška, max dviem kartams dar jos teturiu... Plikiau vandeniu, pyliau "Zolotoj šolk" aliejų mišinio plaukams, ir įmaišiau kiaušinio trynį, laikiau 3 val.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 11 15, 22:33)
Bandėm ne viena... smile.gif  Plikiau ir karštu vynu, ir citrina, ir per naktį laikiau. Spalva geriau išsiskiria, tik patarčiau nepadauginti citrinos - sausina plauką. Su vynu man visai patiko, ir sausumo nesijautė, ir kvapas malonus thumbup.gif
Šiandien dažiausia marokietiška, max dviem kartams dar jos teturiu... Plikiau vandeniu, pyliau "Zolotoj šolk" aliejų mišinio plaukams, ir įmaišiau kiaušinio trynį, laikiau 3 val.

Sveiki, gal galit man paaiškint tą techniką su naktiniu chna laikymu? ax.gif
Atsakyti

 i 
Jūsų sukurto fotoalbumo komentarai bus trinami, kadangi tai aktualu/įdomu tik keliems dalyviams. Albumo duomenimis nesidalinat.
Forume priimta rašyti žinutes, kurios yra įdomios ne keletą minučių (ypač atskiriems dalyviams), bet komentarus, kuriuos bus įdomu skaityti visiems lankytojams ir po kelių mėnesių/metų nuo jų parašymo.
Atsakyti
Visas tas, kurios pagedautų diskuoti platesnėmis temomis, kviečiu apsilankyti čia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 16 lapkričio 2009 - 19:31
QUOTE(Sulu @ 2009 11 16, 17:23)
Sveiki, gal galit man paaiškint tą techniką su naktiniu chna laikymu?  ax.gif

As viena karta miegojau su chna.Technika paprasta,viska darai kaip iprasta. Po chnos uzdejimo dar uzdejau maiseli ir dar silta kepure ir taip megojau. Ryte isploviau galva.Ispudziai tokie:miegot ziauriai nepatogu schmoll.gif , o spalvos intensivumas toks pat kaip ir po 2-3 val. laikymo.Patarciau toki buda tiem kurie pastoviai dienos metu neturi laiko.
Atsakyti
QUOTE(olivka9 @ 2009 11 16, 20:33)
As viena karta miegojau su chna.Technika paprasta,viska darai kaip iprasta. Po chnos uzdejimo dar uzdejau maiseli ir dar silta kepure ir taip megojau. Ryte isploviau galva.Ispudziai tokie:miegot ziauriai nepatogu schmoll.gif , o spalvos intensivumas toks pat kaip ir po 2-3 val. laikymo.Patarciau toki buda tiem kurie pastoviai dienos metu neturi laiko.

na, tikrai neaukosiu savo miegi kokybes... biggrin.gif o ta technika apie chna laikyma indelyje visa nakti, ne ant plauku? blush2.gif ar jos nera? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2009 11 16, 16:23)
Sveiki, gal galit man paaiškint tą techniką su naktiniu chna laikymu?  ax.gif


Tai kad nieko ypatingo... Užmaišau chna su citrinos sultimis, šiek tiek atskiedžiu karštu vandeniu, bet košę palieku tirštą, nesuskystinu iki tokios, kokia jau dažyčiausi. Padedu šiltai nakčiai - turiu tokį puodą su dvigubu dugnu, į apačią karšto vandens pripilu, ta šiluma gana ilgai laikosi.
Ryte atskiedžiu dar vandeniu, įpilu kitų komponentų - aliejaus, kiaušinio ir kt., ir dažausi smile.gif

QUOTE(Selga @ 2009 11 16, 19:27)
Visas tas, kurios pagedautų diskuoti platesnėmis temomis, kviečiu apsilankyti čia  4u.gif


Tai gal ten ir kraustomės, nes tas cenzūravimas bent jau mane išmuša iš vėžių, negali nei vieno sakinio papildomo patašyti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2009 11 16, 20:50)
na, tikrai neaukosiu savo miegi kokybes... biggrin.gif o ta technika apie chna laikyma indelyje visa nakti, ne ant plauku?  blush2.gif ar jos nera?  g.gif

Tiek iskientejau nuo to miego su tiurbanu ,kad man ir sove mintys ,kad kalbama apie toki laikyma. blush2.gif blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 11 16, 22:43)
Tai kad nieko ypatingo... Užmaišau chna su citrinos sultimis, šiek tiek atskiedžiu karštu vandeniu, bet košę palieku tirštą, nesuskystinu iki tokios, kokia jau dažyčiausi. Padedu šiltai nakčiai - turiu tokį puodą su dvigubu dugnu, į apačią karšto vandens pripilu, ta šiluma gana ilgai laikosi.
Ryte atskiedžiu dar vandeniu, įpilu kitų komponentų - aliejaus, kiaušinio ir kt., ir dažausi smile.gif

Jau laukiu dažymo, bandysiu smile.gif naktį laikysiu ant plaukų aliejų, o indelyje - chna. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(olivka9 @ 2009 11 17, 11:22)
Tiek iskientejau nuo to miego su tiurbanu ,kad man ir sove mintys ,kad kalbama apie toki laikyma. blush2.gif  blush2.gif .

galima ir ant galvos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sulu: 17 lapkričio 2009 - 13:18
Noriu paklausti, esu blonde ir noriu šviesiai nusidažyti plaukus. Ką galėtumėte patarti?
Atsakyti
QUOTE(argus @ 2009 11 18, 14:17)
Noriu paklausti, esu blonde ir noriu šviesiai nusidažyti plaukus. Ką galėtumėte patarti?

O jūs bent turite supratimą kas yra chna ir basma, kad šioje temoje klausiate tokio dalyko? mirksiukas.gif Galite nebent stipriu ramunėlių nuoviru plaukus skalauti, bet tai tik šiek tiek pašviesins plaukus jei iš prigimties esate šviesi, o jei ne, tai iš tamsių plaukų žolelių pagalba tapti šviesi nesitikėkite mirksiukas.gif
Atsakyti