Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna, basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(ernesin @ 2010 09 24, 10:44)
mano supratimu tai čia to riešutmedžio lapai ir kevalai duoda tą tamsumą taip? 4u.gif


Oi, aš prancūziškai nemoku, su google vertėju verčiuosi. biggrin.gif Rašo, kad pagaminta iš riešuto, riešutmedžio lapų ir indigo. Bet va rašo, kad viena naudojama daugiau kaip plaukų kaukė pabrėžti tamsesnių plaukų spalvai... Bet galima pridėti indigo norint nuimti mėlynumą ir išgauti rudą spalvą.

O ta kita ruda pagaminta iš riešuto ir riešutmedžio lapų, be indigo.

Tai kažin kokią dėti? Ar reikia natūralios chna (tos egiptietiškos, kuri duoda raudoną atspalvį?) ar rudiems plaukams užtektų mišinio iš tų riešutų ir indigo...
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 09 24, 10:56)
Oi, aš prancūziškai nemoku, su google vertėju verčiuosi.  biggrin.gif Rašo, kad pagaminta iš riešuto, riešutmedžio lapų ir indigo. Bet va rašo, kad viena naudojama daugiau kaip plaukų kaukė pabrėžti tamsesnių plaukų spalvai... Bet galima pridėti indigo norint nuimti mėlynumą ir išgauti rudą spalvą.

O ta kita ruda pagaminta iš riešuto ir riešutmedžio lapų, be indigo.

Tai kažin kokią dėti? Ar reikia natūralios chna (tos egiptietiškos, kuri duoda raudoną atspalvį?) ar rudiems plaukams užtektų mišinio iš tų riešutų ir indigo...

Jei imsi tą mišinį su indigo, tai atskirai indigo jau neužsisakinėčiau tavo vietoje, o kur rašai kad dadėjus daugiau indigo nuimsi mėlynumą, tai mano subjektyvia nuomone, jo tik daugiau atsiras ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 24 rugsėjo 2010 - 10:04
QUOTE(ernesin @ 2010 09 24, 11:04)
Jei imsi tą mišinį su indigo, tai atskirai indigo jau neužsisakinėčiau tavo vietoje, o kur rašai kad dadėjus daugiau indigo nuimsi mėlynumą, tai mano subjektyvia nuomone, jo tik daugiau atsiras ax.gif


O kodėl kažin tas riešutmedžio mišinys su indigo blogiau nuima žilus plaukus nei vien riešutmedžio mišinys be indigo? Aš šiaip irgi galvoju, kad tas mėlynumas turėtų dar labiau išryškėti, bet va rašo šitaip: "Kartu su juoda henna (75% indigo - 25% mišinio) nudažo didžiąją dalį žilų plaukų (75%) rudai." Tai gal čia tik žilus plaukus rudai nudažo, o kitus mėlynai/žaliai? lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 09 24, 11:23)
O kodėl kažin tas riešutmedžio mišinys su indigo blogiau nuima žilus plaukus nei vien riešutmedžio mišinys be indigo?

O iš kur tokia versija? g.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 09 24, 00:17)
O kodėl pirkot dvi chna, o ne vieną? Aš irgi iš ten pat noriu siųstis tik galvoju, gal užteks tos tamsiai rudos chna, iranietiškos basmos ir riešuto miltelių... Būtinai pasirodykit kai nusidažysit, nes aš irgi noriu tamsiai rudos spalvos.  bigsmile.gif

Aš kaip suprantu ta tamsiai ruda chna tai visai ne chna, o kažkoks mišinys, galvoju pabandysiu smile.gif o egiptietiška tai paprasta chna bus. Norėjau iš Hennaboy marokietiškos, bet kad labai brangi, žiūrėsiu kaip su šita išeis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Gyte- @ 2010 09 24, 11:28)
Aš kaip suprantu ta tamsiai ruda chna tai visai ne chna, o kažkoks mišinys, galvoju pabandysiu  smile.gif  o egiptietiška tai paprasta chna bus. Norėjau iš Hennaboy marokietiškos, bet kad labai brangi, žiūrėsiu kaip su šita išeis smile.gif

Jei dabar vėl užsisakinėčiau, tai tik šį mišinuką ir imčiau, labai lauksiu atsiliepimų 4u.gif
Atsakyti
Velnias, tiek prirašiau ir netyčia išjungiau... doh.gif

QUOTE(ernesin @ 2010 09 24, 11:24)
O iš kur tokia versija? g.gif


Gali būti, kad ne taip supratau... Tas riešutmedžio ir indigo mišinys padengia 10% žilų plaukų, o tas kur vien tik riešutmedis padengia visiškai šviesius plaukus, bet šviesūs, tai ne žili...

QUOTE(-Gyte- @ 2010 09 24, 11:28)
Aš kaip suprantu ta tamsiai ruda chna tai visai ne chna, o kažkoks mišinys, galvoju pabandysiu  smile.gif  o egiptietiška tai paprasta chna bus. Norėjau iš Hennaboy marokietiškos, bet kad labai brangi, žiūrėsiu kaip su šita išeis smile.gif


Aha, jau išsiaiškinom, kad ten riešutmedžio lapų, kevalų ir indigo mišinys. mirksiukas.gif Aš ir norėjau pirkti marokietišką iš henna boy, bet tikrai labai brangu... Kada planuojat dažytis? Lauksim atsiliepimų. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 09 24, 12:43)
Kada planuojat dažytis? Lauksim atsiliepimų.  bigsmile.gif

Manau po savaitėlės geros, nes nesenai bandžiau dažyti pirkta iš Drogo (tiesa, nieko doro nesigavo doh.gif , tik paryžėjau). Kiek žinau šie dažymai pasausina plauką, tai nenoriu labai dažnai kartot smile.gif
Atsakyti
Kaip gerai, kad radau šią temą thumbup.gif
Mačiau kai kurios jau senai dažote plaukus tomis žolėmis - man įdomu koks yra poveikis plaukams, kai dažoma pastoviai kelis metus g.gif

Nusprendžiau nebedažyti cheminiais dažais kurį laiką ir pabandžiau chna. Paskaičiau pas jus, jog nuo chna plaukai sausėja - tai aš to nepastebėjau. Mano plaukai tamsūs, bet tokie tipiniai pilki lietuviški - nei spalvos, nei atspalvio biggrin.gif Visada dažiau tamsiai rudai, o prieš vasarą man pašviesino sruogomis. Per vasarą labai nušviesėjau. Tai dabar galiu pasakyti visoms, kurios klausinėja apie pašviesintų plaukų dažymą biggrin.gif basmos nebandžiau - tik chna, ją pirkau maximoj žaliam pakutyje (rusiškai ant jo parašyta) už maždaug litą bigsmile.gif Tai man nusidažė puikiai, šiek tiek rusvai, bet vos vos - aš tikėjausi bus ryžiau biggrin.gif Dažiau tris kartus (maždaug į savaitę kartą) ten kur buvo šviesinti plaukai - žinoma, šiek tiek šviesiau, bet apsilygino ir nesimato aiškiai riba kur buvo šviesinti, o kur ataugę. Atrodo natūraliai sruogomis lyg nuo saulės pašviesėję. Kaip suprantu, norint palaikyti spalvą, reikia pastoviai dažyti? Kas žino - kaip plaukai reaguoja į pastovų dažymą ilgą laiką?
Pas mane yra ir žilų plaukų, tai dabar jų tikrai nesimato, nes tokia marguma ant galvos dėl tų šviesintų sruogų, bet labai natūraliai atrodo, man patinka ax.gif

Dar pasakysiu ką aš darau su savo sausais plaukais - iš vakaro ištepu juos alyvų aliejumi (šalto spaudimo extra virgin) susipinu kasą, ryte išsiplaunu galvą. Man labai padeda.
Atsakyti
Dziugu, kad esate patenkinta chna poveikiu ir gauta spalva thumbup.gif nedazant spalva issiplauna kiek, be to plaukai nuauga ir tada jau ne kaip atrodo (bent mano atveju, nes naturali plauku spalva issviesejo pastaraisiai metais). Dazau chna gal jau 5 metai, plaukai zvilgantys tvirtesni nuo jos darosi, manau ir slinkima kiek stabdo. Man sausinti nesausina, nes naudoju ivairius drekinancius kondicionierius, kaukes. Net kai chna nedazydavau plaukai buvo linke i sausuma - elektrindavosi, o dabar nepamenu kada paskutini karta plaukai butu skraidzioje aplinkui lotuliukas.gif


Vakar daziausi plaukus, sugalvojau, kad chan reikia uzpilti stipria juoda arbata - vietoj to, kad buciau raudonai ruda likau - ruda biggrin.gif bet manau arbatos poveikis kaip ir kakavos bus neilgalaikis g.gif
Atsakyti
Sveiki,

Plaukus chna dažau jau keletą metų, labai džiaugiuos, tik noriu ryžesnės spalvos, tačiau mano plaukai natūraliai rudi, ir nusidažius chna gaunasi tokia kaštoninė, prieš saulę gal ryškiau, raudonas atspalvis, bet man vis tiek norisi tookios g.gif na tikriausiai tiesgio 'kietai' ryžos spalvytės ax.gif Esu mėginusi su chna maišyti ir citrinų sultis, ir vietoj paprasto vandens užpylusi ramunėlių nuoviru. Tam kartui kiek paryškindavo, bet.. Aišku ir pats dažas toks, kad pakankamai greit ryškią spalvą išplauna, gal vertėtų išmėginti ciberžolę? Pirmame psl mačiau rekomenduojama. Ar yra mėginusių? O gal siunčiatės iš užsienio chna dažus ir jie geresnės kokybės? Kažkurią dieną mačiau parduotuvėje parduodamą chna raudoną, basma ir chna pavadintus geltonos spalvos dažus blink.gif Ką nors žinote apie juos? Kaip manote, gal maišant raudoną chna ir geltoną chna gautųsi ryžesnis rezultatas, ar teks susitaikyti, kad mano plaukai kiek per tamsūs? smile.gif
Na ir užpyliau jus klausimais 4u.gif

p.s. kaip dažnai dažote plaukus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mattina: 28 rugsėjo 2010 - 19:20
QUOTE(mattina @ 2010 09 28, 21:16)
Sveiki,

Plaukus chna dažau jau keletą metų, labai džiaugiuos, tik noriu ryžesnės spalvos, tačiau mano plaukai natūraliai rudi, ir nusidažius chna gaunasi tokia kaštoninė, prieš saulę gal ryškiau, raudonas atspalvis, bet man vis tiek norisi tookios  g.gif  na tikriausiai tiesgio 'kietai' ryžos spalvytės ax.gif Esu mėginusi su chna maišyti ir citrinų sultis, ir vietoj paprasto vandens užpylusi ramunėlių nuoviru. Tam kartui kiek paryškindavo, bet.. Aišku ir pats dažas toks, kad pakankamai greit ryškią spalvą išplauna, gal vertėtų išmėginti ciberžolę? Pirmame psl mačiau rekomenduojama. Ar yra mėginusių? O gal siunčiatės iš užsienio chna dažus ir jie geresnės kokybės? Kažkurią dieną mačiau parduotuvėje parduodamą chna raudoną, basma ir chna pavadintus geltonos spalvos dažus blink.gif  Ką nors žinote apie juos? Kaip manote, gal maišant raudoną chna ir geltoną chna gautųsi ryžesnis rezultatas, ar teks susitaikyti, kad mano plaukai kiek per tamsūs?  smile.gif
Na ir užpyliau jus klausimais 4u.gif

p.s. kaip dažnai dažote plaukus?

Aš bandžiau dėti ciberžolės. Tiesa, tuo pačiu dėjau ir medaus ir aliejaus. Dabar jau nebepamenu kurio aliejaus pyliau. Aš taipogi, kaip ir jus bandžiau išgauti kuo ryžesnę spalvą. Man regis, kad gavosi. Aišku, geriausiai atrodė ten, kur buvo kažkada chemiškai dažyti, o kur natūraliai ataugę, vis tiek skiriasi nuo dažytų chemiškai. Taigi, manau, kad jums verta išbandyti 4u.gif
Atsakyti