Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna, basma ir kitomis žolėmis

O nesigautų ruda pridėjus riešuto miltelių ir truputį daugiau basmos į mišinį? Aš tai nežinau šiaip, negaliu konkrečiai patarti, pati dar tik planuoju dažyti su chna ir basma. ax.gif
Atsakyti
Dekoju. Na, manau lauksiu, kol prabluks dabartine rausva ir pirksiu ruda chna su basma. g.gif
Atsakyti
O chna ir basma reikia maišyti kartu ar atskirai tepti? Nes radau straipsnį, kad pirma tepti chna, paskui basma...

Dar apie dažymą visokiais augalais... Juodos arbatos ir kavos nuoviras tamsina plaukų spalvą. Ąžuolo žievės nuoviras irgi turėtų tamsinti. O tai gal ir svogūnų lukštų nuoviras suteiktų kaštoninį atspalvį? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 23 rugsėjo 2010 - 11:37
Aš dažau kartu viską, tam tikru santykiu tiesiog. Viską sumaišau. nežinau, gal rezultatas ir būtų geresnis, jei atskirai, bet neturiu laiko tokioms ilgoms terlionėms. doh.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
Jau turiu žolių, dabar reikia nuspręsti kaip maišyti, kad išgaut kuo tamsesnę rudą spalvą (suprantu kad labai tamsi ji neišeis, bet kiek galima smile.gif ) Vardinu ką turiu (pirkau iš aroma-zone):
Tamsiai ruda chna,
Egipietiška Chna,
Iranietiška Basma,
Riešuto kevalo milteliai.
Patarkit kiek proc. ko dėti, bent daug maž proporcijas, nes nežinau nuo ko pradėt bandymus doh.gif
Dėkinga iš anksto 4u.gif
Atsakyti
-Gyte-, tik bandymų būdu išgausi norimą spalvą, bet gal pabandyk pirmam kartui visų šių žolių dėti lygiomis dalimis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 09 23, 23:44)
-Gyte-, tik bandymų būdu išgausi norimą spalvą, bet gal pabandyk pirmam kartui visų šių žolių dėti lygiomis dalimis mirksiukas.gif

Aš galvojau gal yra kažkokia Chna dalis, kurią būtina įdėti, kad veiktų ir kita žolė kartu smile.gif nes kaip suprantu Chna daugiausia įtakos turi kad plaukas nusidažytų
Atsakyti
QUOTE(-Gyte- @ 2010 09 23, 22:49)
Aš galvojau gal yra kažkokia Chna dalis, kurią būtina įdėti, kad veiktų ir kita žolė kartu smile.gif nes kaip suprantu Chna daugiausia įtakos turi kad plaukas nusidažytų

Neteko apie tai girdėti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(-Gyte- @ 2010 09 23, 13:16)
Vardinu ką turiu (pirkau iš aroma-zone):
Tamsiai ruda chna,
Egipietiška Chna,
Iranietiška Basma,
Riešuto kevalo milteliai.


O kodėl pirkot dvi chna, o ne vieną? Aš irgi iš ten pat noriu siųstis tik galvoju, gal užteks tos tamsiai rudos chna, iranietiškos basmos ir riešuto miltelių... Būtinai pasirodykit kai nusidažysit, nes aš irgi noriu tamsiai rudos spalvos. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 09 23, 23:17)
O kodėl pirkot dvi chna, o ne vieną? Aš irgi iš ten pat noriu siųstis tik galvoju, gal užteks tos tamsiai rudos chna, iranietiškos basmos ir riešuto miltelių... Būtinai pasirodykit kai nusidažysit, nes aš irgi noriu tamsiai rudos spalvos.  bigsmile.gif

Turiu egiptietišką chna, gal galit įmesti nuorodą tos tamsiai rudos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 09 24, 09:47)
Turiu egiptietišką chna, gal galit įmesti nuorodą tos tamsiai rudos 4u.gif


http://www.aroma-zon...hatainfonce.asp

Yra dar šviesesnė ruda:
http://www.aroma-zon...hatainclair.asp
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 09 24, 10:38)

mano supratimu tai čia to riešutmedžio lapai ir kevalai duoda tą tamsumą taip? 4u.gif
Atsakyti