Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna, basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(Monmorensi @ 2010 09 17, 22:57)
man tai tikrai geriau nuima. aišku, spalva skiriasi nuo ne žilų.

Turbūt nuo plauko storio priklauso, o manieji tai kaip vieliniai tokie lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 09 17, 23:18)
Turbūt nuo plauko storio priklauso, o manieji tai kaip vieliniai tokie lotuliukas.gif

O mano žili plaukai tik gelsvais nuo egiptietiškos patampa verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 09 17, 20:01)
Nu aš bijau būti ryža, bet mano plaukai tamsiai rudi, netikiu, kad iki ryžos "nukąstų". biggrin.gif O žilų visai nenuima? Nes kai dažydavau su dažais be amoniako, tai bent spalvą jų į tokią auksinę pakeisdavo... Pabandysiu dar rytoj užsukti į šalia esančią sveikų maisto produktų parduotuvę pasiklausti... Kažkaip jau pora savaičių niekaip aš tų dažų neišsirenku.  doh.gif

O kodel jums nepabandzius ekologisku dazu? Jie pagaminti tos pacios chna ir basmos pagrindu.
Pvz.
user posted image
arba
kiti

Atsiliepimai apie ekologikskus dazus ivairus.
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2010 09 18, 10:44)
O kodel jums nepabandzius ekologisku dazu? Jie pagaminti tos pacios chna ir basmos pagrindu.


Tai kad žiauriai brangiau išeina už tas pačias žoles...
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2010 09 18, 10:44)
O kodel jums nepabandzius ekologisku dazu? Jie pagaminti tos pacios chna ir basmos pagrindu.
Pvz.
user posted image

70Lt, o jie bent nudažo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 09 18, 21:37)
70Lt, o jie bent nudažo? g.gif

Nesu bandžiusi,bet kaip alternatyvą pasiūliau,drąsiau kai dažai normalūs-dėžutėje,su atspalviu nupieštu,nes dabar dažymui micefee ruošiasi kaip širdies persodinimo operacijai rolleyes.gif

Apie ekologiškus skaičiau,kad gražiai nudažo,bet greit nusiplauna. g.gif
Atsakyti
QUOTE(zundeja @ 2010 09 17, 09:26)
Tai prieš dažymą išplaunat? Bet ant sausų plaukų dažot, ar kaip?


Taip, issiplaunu plaukus tik su sampunu, tada palaukiu, kol kiek padzius ir ant dregnu tepu. Kai jau reikia skalauti galva, tai drungnu vandeniu skalauju kelias minutes, kol bega rausvas vanduo ir tie milteliai, po to viska, kas liko (tuos grumulelius) puikiai nusiplaunu su kauke.
Atsakyti
QUOTE(dzhanettag @ 2010 09 19, 12:29)
Taip, issiplaunu plaukus tik su sampunu, tada palaukiu, kol kiek padzius ir ant dregnu tepu. Kai jau reikia skalauti galva, tai drungnu vandeniu skalauju kelias minutes, kol bega rausvas vanduo ir tie milteliai, po to viska, kas liko (tuos grumulelius) puikiai nusiplaunu su kauke.

Reiks pabandyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Hello. biggrin.gif Radau čia pas save pirkti kažkokių žolių... Prancūziški, pagaminta Marselyje... Ant vienos dėžutės rašo Henna Black, kiti raudoni. Kaip manot, ar verta pirkti ir maišyti ar geriau visgi siųstis iš aroma zone?
Atsakyti
Situacija tokia: nusprendziau, kad noriu tamsiai rudu plauku (http://www.etoday.ru/2008/05/penelope-cruz-new-mango-photos.php - butent tokios spalvytes. 4u.gif Mano plaukai puse nuauge, buvo pirma dazyti su visokiais L'oreal dazais raudonai, po to emiau dazyti juos su chna. Apie puse yra ataugusiu plauku, kurie dazyti kokius tris menesius su chna ir basma. Gal geriausia butu palaukti, kol atbluks chna ir basma, o tada bandyti su gerais plauku dazais ta spalva isgauti? O veliau vel prie chna ir basmos grizti?.. Arba retai dazyti saknis su gerais dazais? Gal labai plaukuciam nepakenkciau... Labai jau patiko man chna, plaukai atsigave. g.gif Nezinau, patarkit. 4u.gif blush2.gif Esu pasimetus. biggrin.gif
Atsakyti
Čia pas Penelopę plaukai šviesinti sruogom. O kokia Jums spalva gaunasi dažant chna ir basma mišiniu?
Atsakyti
Gaunasi tamsiai rausva. tai ir be sruogu gerai butu. Tiesiog panasios spalvos. ne juodos. Dazau su raudonais chna ir basma.
Atsakyti