Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna, basma ir kitomis žolėmis

As tai drungnu vandeniu ilgai skalauju po to, balzamą kokį užsidedu ar kaukę, dilgėlių nuovirą užzidedu kaip kaskart, bet šampūno nenaudoju. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhanettag @ 2010 09 17, 10:21)
As tai drungnu vandeniu ilgai skalauju po to, balzamą kokį užsidedu ar kaukę, dilgėlių nuovirą užzidedu kaip kaskart, bet šampūno nenaudoju. smile.gif

Tai prieš dažymą išplaunat? Bet ant sausų plaukų dažot, ar kaip?
Atsakyti
O kas turit tamsius plaukus, ar esat dažę be chna vien tik su basma, riešutų milteliais ar juos kartu sumaišius? Kas gautųsi? Kiek suprantu, ta chna priduoda raudoną atspalvį, bet jei aš raudono nenoriu, o tik grynai rudo?

Galvoju siųstis iš to prancūziško puslapio. Išsirinkau riešutų miltelius, ir Iranietišką basmą. Neapsisprendžiu dėl chna. Kuo šios dvi skiriasi?

Henné châtain clair en poudre
Henné châtain foncé en poudre


Ir gal kas esat bandę "Shikakaï en poudre"? Čia, kiek suprantu, milteliai galvos plovimui... Kaip jie naudojami? Rašo, kad padeda nuo pleiskanų ir plaukų slinkimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 17 rugsėjo 2010 - 14:02
QUOTE(micefee @ 2010 09 17, 14:55)
Ir gal kas esat bandę "Shikakaï en poudre"? Čia, kiek suprantu, milteliai galvos plovimui... Kaip jie naudojami? Rašo, kad padeda nuo pleiskanų ir plaukų slinkimo.

Ten atrodo parašyta kaip naudoti:užpilti šiltu vandeniu,palaikyti 5 min.tepti ant plauku ir po 10 min.išskalauti vandeniu.Internete galima rasti receptų mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sulu: 17 rugsėjo 2010 - 18:07
QUOTE(Sulu @ 2010 09 17, 19:06)
Ten atrodo parašyta kaip naudoti:užpilti šiltu vandeniu,palaikyti 5 min.tepti ant plauku ir po 10 min.išskalauti vandeniu.Internete galima rasti receptų  mirksiukas.gif


Aha... Išsiverčiau paskui. Galima ir šampūną su hidrolatais ir visokiais kitokiais priedais pasidaryti. Bet vis neapsisprendžiu dėl chna... Ten jų kelių rušių yra, o kuo skiriasi, nesuprantu... Viena egiptietiška, o prie kitų net kelios kilmės nurodytos - Marokas, Bulgarija, Iranas... Gal kas bandėt tą egiptietišką?

Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 09 07, 23:08)
Nepigūs jie, o ir efekto stulbinančio neduoda nes nenudažo pilnai žilų, manau pirkti pakelinius(salotiniuose pakeliuose) labiau apsimoka, nebent tik riešuto ar šiaip kokių retesnių miltelių galima parsisiųsti mirksiukas.gif



QUOTE(micefee @ 2010 09 17, 19:23)
Aha... Išsiverčiau paskui. Galima ir šampūną su hidrolatais ir visokiais kitokiais priedais pasidaryti. Bet vis neapsisprendžiu dėl chna... Ten jų kelių rušių yra, o kuo skiriasi, nesuprantu... Viena egiptietiška, o prie kitų net kelios kilmės nurodytos - Marokas, Bulgarija, Iranas... Gal kas bandėt tą egiptietišką?

Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 09 07, 23:08)
Nepigūs jie, o ir efekto stulbinančio neduoda nes nenudažo pilnai žilų, manau pirkti pakelinius(salotiniuose pakeliuose) labiau apsimoka, nebent tik riešuto ar šiaip kokių retesnių miltelių galima parsisiųsti mirksiukas.gif


Ten kur aš gyvenu, salotinių pakelių nėra ir eurokų jokių nėra, o kur tokių daiktų reikėtų ieškoti, neįsivaizduoju, tad ieškau internete. ax.gif Be to ernesin nerašė, kuriuos konkrečiai pirko... O henna boy marokietiška chna geresnė?
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 09 17, 19:34)
Ten kur aš gyvenu, salotinių pakelių nėra ir eurokų jokių nėra, o kur tokių daiktų reikėtų ieškoti, neįsivaizduoju, tad ieškau internete.  ax.gif Be to ernesin nerašė, kuriuos konkrečiai pirko... O henna boy marokietiška chna geresnė?

Tai gal ten yra kitokių( sveiko maisto parduotuvese, indiskų prekių) Normali ta egiptietiška, kelios merginos pirkom,tik žilų nenudažo.

Tik viena mergina iš čia pirko,jai patiko.

Jei bijot būti ryža,tai nedažykit... 4u.gif


Atsakyti
Nu aš bijau būti ryža, bet mano plaukai tamsiai rudi, netikiu, kad iki ryžos "nukąstų". biggrin.gif O žilų visai nenuima? Nes kai dažydavau su dažais be amoniako, tai bent spalvą jų į tokią auksinę pakeisdavo... Pabandysiu dar rytoj užsukti į šalia esančią sveikų maisto produktų parduotuvę pasiklausti... Kažkaip jau pora savaičių niekaip aš tų dažų neišsirenku. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 09 17, 20:23)
Aha... Išsiverčiau paskui. Galima ir šampūną su hidrolatais ir visokiais kitokiais priedais pasidaryti. Bet vis neapsisprendžiu dėl chna... Ten jų kelių rušių yra, o kuo skiriasi, nesuprantu... Viena egiptietiška, o prie kitų net kelios kilmės nurodytos - Marokas, Bulgarija, Iranas... Gal kas bandėt tą egiptietišką?

Buvau parsivežus iš Egipto, tai man nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 09 17, 20:01)
O žilų visai nenuima?

Nuima, iki išblukusios ryžos spalvos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 09 17, 22:54)
Nuima, iki išblukusios ryžos spalvos smile.gif

man tai tikrai geriau nuima. aišku, spalva skiriasi nuo ne žilų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 17 rugsėjo 2010 - 21:58