Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna, basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(ernesin @ 2010 09 07, 10:40)


Aš čia nieko nesuprantu. unsure.gif

O tie chna ir basma dažai nusiplauna po kurio laiko? Ar reikia laukti kol ataugs plaukai? Nes jei spalva nepatiks?

Ir kas kiek laiko plaukus dažot? Nekenkia?
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 09 10, 11:03)
Aš čia nieko nesuprantu.  unsure.gif

O tie chna ir basma dažai nusiplauna po kurio laiko? Ar reikia laukti kol ataugs plaukai? Nes jei spalva nepatiks?

Ir kas kiek laiko plaukus dažot? Nekenkia?

Čia ne dažai o žolės, niekas nenusiplauna, jei nenorite ryžo atspalvio tai net nedažykite smile.gif Dažau kas 3-4 savaites, bet tik šaknis, nes šis dažymas sausina plauką.
Atsakyti
Mano plaukai tamsiai rudi, kiek žinau, įmanoma išgauti ir juodą spalvą. Tai negi ta juoda irgi su ryžu atspalviu būna? Jei šiek tiek kaštoninė spalva gausis, nieko tokio. Mačiau čia foto kažkurios tamsiai rudus plaukus, tai labai gražiai atrodė. Aš šiaip irgi visada tik šaknis dažau, ne dažniau kaip kas mėnesį...
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 09 10, 11:20)
Mano plaukai tamsiai rudi, kiek žinau, įmanoma išgauti ir juodą spalvą. Tai negi ta juoda irgi su ryžu atspalviu būna? Jei šiek tiek kaštoninė spalva gausis, nieko tokio. Mačiau čia foto kažkurios tamsiai rudus plaukus, tai labai gražiai atrodė. Aš šiaip irgi visada tik šaknis dažau, ne dažniau kaip kas mėnesį...

Na tai kame tada problema, pirmyn mirksiukas.gif
Atsakyti
as tai tokia baile..
vis bijau ka zmones pasakys..
Atsakyti
mano seima irgi snekejo/ panasai, kaip cia dabar atrodysi, ka zmones pagalvos. tu tiesiog spjauk i ju nuomone ir viskas bus ok. tai tavo galva ir dazai ja kaip nori ir kuom nori. jie tegu gyvena savo gyvenima o tu savo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(smulan @ 2010 09 13, 17:51)
as tai tokia baile..
vis bijau ka zmones pasakys..

Zmones sako "oras uzterstas", del to matyt metas nustoti kvepuoti g.gif
Kai nekeipi demesio, o ka gi zmones pasakys zymiai lengviau darosi gyventi. Be to zmoniu nuomone yra labai nestabilus reikalas - viena diena nepatinka, o kita jau dievina blink.gif
Jei patinka ryskus plaukai - dazykis thumbup.gif jei ne tai kam dar galva sukti rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos. Gal galetumet patarti, kokias plauku prieziuros priemones naudoti? Na, ir dekoratyvines, ir planuoju pirkti kokius vitaminus ar kazka tokio. Plaukai nera visai silpni, ataugineja eziuku, nes pries tris menesius emiau dazyti su chna. Linke skilineti galiukai, nutriusti. Raudonai tamsiai spalva. Plaukai ilgoki, linke sauseti. Gal ir kokia namine kauke parekomenduotumete? Na, butent sausiems, chna dazomiems plaukams.
Atsakyti
QUOTE(dzhanettag @ 2010 09 16, 14:16)
Sveikos. Gal galetumet patarti, kokias plauku prieziuros priemones naudoti? Na, ir dekoratyvines, ir planuoju pirkti kokius vitaminus ar kazka tokio. Plaukai nera visai silpni, ataugineja eziuku, nes pries tris menesius emiau dazyti su chna. Linke skilineti galiukai, nutriusti. Raudonai tamsiai spalva. Plaukai ilgoki, linke sauseti. Gal ir kokia namine kauke parekomenduotumete? Na, butent sausiems, chna dazomiems plaukams.

Mano gana sausi ir dažomi chna. Kiekvieną kart dažydama į košelę įdedu aliejų (lazdynų, simonsijų, kokosų, ricinos ir pan. įvairiomis variacijomis ir proporcijomes, dar kartais medaus pridedu. O tarp dažymų irgi tepu prieš plovimą aliejais, po keleto valandų praplaunu šampūnu ir tepu balzamą, ar kaukę sėmenų aliejaus pagrindu mirksiukas.gif
Atsakyti
Ar, jeigu puse mano ilgu plauku yra sviesiai dazyti, bet atauge, o kita puse likusi naturaliai sviesiai pilka, ar jeigu dazysiu sitom chna, kad aplyginti plauku spalva ir isgauti siltai sviesiai rusva spalva, taip galima???Ar galiu gautis labai jau baisi blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nep: 16 rugsėjo 2010 - 19:29
zundeja, o jei dazau plaukus su chna ir nenoriu ju nuplauti (be sampuno, tik su vandeniu, juk taip ilgiau isliks spalva) tai kaip po tos koseles su galva riebaluota nuo alieju ir vaikscioti? Kazko neikertu... blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhanettag @ 2010 09 16, 23:45)
zundeja, o jei dazau plaukus su chna ir nenoriu ju nuplauti (be sampuno, tik su vandeniu, juk taip ilgiau isliks spalva) tai kaip po tos koseles su galva riebaluota nuo alieju ir vaikscioti? Kazko neikertu... blush2.gif  4u.gif

Aš tai nelabai įkertu kaip išsiplauti chna po dažymo be šampūno. O po to nedažys pagalvės ir pan? Netgi ir nedėdama ajiejų, po chna užtepimo, kad ją išskalaučiau iš galvos, dedu balzamą, tada praskalauju, kad neliktų gabaliukų, po to išsiplaunu su šampūnu ir būninai su balzamu ar kauke vėl, nes kitaip neįkišu pirštų į galvą (sausi plaukai) 4u.gif .
Papildyta:
QUOTE(nep @ 2010 09 16, 21:28)
Ar, jeigu puse mano ilgu plauku yra sviesiai dazyti, bet atauge, o kita puse likusi naturaliai sviesiai pilka, ar jeigu dazysiu sitom chna, kad aplyginti plauku spalva ir isgauti siltai sviesiai rusva spalva, taip galima???Ar galiu gautis labai jau baisi  blush2.gif

Vienoda spalva tai nesigaus. Mano irgi buvo pradžiai dažyti chemiškai, o po to su chna, tai matosi riba kur ataugę.
Atsakyti