Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna, basma ir kitomis žolėmis

Sveikos, manau ir man pribrendo reikalas dažytis plaukus su žolėm. ax.gif Tai va... Dabar nežinau kokios ir kiek geriau pirkti. ax.gif Plaukai tamsiai rudi, norėčiau tokius ir išlaikyti - tamsiai rudus, gali būti su kaštoniniu atspalviu tik svarbiausia, kad būtų sveiki ir blizgėtų. biggrin.gif Planuoju žolę pirkti iš henna boy... Tad...

Kokią geriau siųstis - chna ir basmos mišinį ar marokietišką (pudrą?)? Kuo jos skiriasi?

Kiek g. reikia? Mano plaukai ilgi, iki pusės nugaros (liemenėlės užsegimo), bet labai ploni... Žodžiu, 5 plaukai ant galvos. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 09 05, 15:33)
Sveikos, manau ir man pribrendo reikalas dažytis plaukus su žolėm.  ax.gif Tai va... Dabar nežinau kokios ir kiek geriau pirkti.  ax.gif Plaukai tamsiai rudi, norėčiau tokius ir išlaikyti - tamsiai rudus, gali būti su kaštoniniu atspalviu tik svarbiausia, kad būtų sveiki ir blizgėtų.  biggrin.gif Planuoju žolę pirkti iš henna boy... Tad...

Kokią geriau siųstis - chna ir basmos mišinį ar marokietišką (pudrą?)? Kuo jos skiriasi?

Kiek g. reikia? Mano plaukai ilgi, iki pusės nugaros (liemenėlės užsegimo), bet labai ploni... Žodžiu, 5 plaukai ant galvos. biggrin.gif


Teisingas pasirinkimas dažyti drinks_cheers.gif

Mano subjektyvia nuomone,geriau atskirai pirkti marokietišką chna ir basmos(šios nebūtinai iš čia),nes proporcijas pačiai galima keisti pagal norus.
Daugiausia chna reiks pirmam kartui, vėliau galima tik šaknis dažyti,nes plaukai kažkiek sausėja. Daug nereikia,man atrodo pirmam kartui 100 g būtų per akis,o greičiausia net tiek nereikėtų.
Atsakyti
100g basmos ir chna kartu ar kiekvienos atskirai po 100g? Kokiu santykiu maždaug reikia maišyti norint išgauti tamsų rudą (bet ne juodą) toną? Galvoju, kiek kurios pirkti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 09 05, 20:30)
100g basmos ir chna kartu ar kiekvienos atskirai po 100g? Kokiu santykiu maždaug reikia maišyti norint išgauti tamsų rudą (bet ne juodą) toną? Galvoju, kiek kurios pirkti.  g.gif

Kartu,o santykį teks pačiai bandymų keliu nustatyt,bet basmos daugiau. Dar galima pabandyti įmaišyti riešuto miltelių info, paskaitykit senesnes temas,ten informacijos yra daugiau mirksiukas.gif
Atsakyti
nelabai seku tema, gal galite parasyti kur galima nusipirkti chnos ir basmos internete ar kokioje eko pard. ? ir ar yra skirtumas?
Atsakyti
Aš pirkau čia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 09 07, 10:40)

žiūrėjau čia, bet gan brangu , je atsiusti chnos, basmos ir riesut. milteliu +siuntimo mokestis man gavosi apie 60lt. aisku kiekiai po 250gr. g.gif
Atsakyti
QUOTE(fafa @ 2010 09 07, 14:04)
žiūrėjau čia, bet gan brangu , je atsiusti chnos, basmos ir riesut. milteliu +siuntimo mokestis man gavosi apie 60lt. aisku kiekiai po 250gr.  g.gif

Nepigūs jie, o ir efekto stulbinančio neduoda nes nenudažo pilnai žilų, manau pirkti pakelinius(salotiniuose pakeliuose) labiau apsimoka, nebent tik riešuto ar šiaip kokių retesnių miltelių galima parsisiųsti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 09 08, 00:08)
Nepigūs jie, o ir efekto stulbinančio neduoda nes nenudažo pilnai žilų, manau pirkti pakelinius(salotiniuose pakeliuose) labiau apsimoka, nebent tik riešuto ar šiaip kokių retesnių miltelių galima parsisiųsti mirksiukas.gif

O kur perkate tuos pakelinius?
Atsakyti
reikia gal lietuvoje paieskoti, kokiose eko parduotuvese, nors kiek ziurejau- nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(fafa @ 2010 09 08, 13:47)
reikia gal lietuvoje paieskoti, kokiose eko parduotuvese, nors kiek ziurejau- nebuvo.

Nėra eko parduotuvėse wink.gif
Atsakyti
as perku salotiniuose pakeliuose is svaros prekiu. jei ten nera ieskau eurokos ir norfoje ax.gif
Atsakyti