Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna, basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(austukas21 @ 2010 08 31, 16:13)
Aš labai norėčiau atsisiųst chna (marokietiškos), gal kažkas norėtu kooperuotis, kad siuntimas pigesnis būtų?
ax.gif

O is kur siusites?

QUOTE(fuksė @ 2010 08 31, 18:10)
Sveikutes, radau info, kad bespalve chna labai gerai gydo plaukus, ar ta zole reikia deti ant saknu, ar tik tepti plaukus? Aciu 4u.gif , nes niekur nerandu atsakymo.

o ar su chna galima isgauti tokia tamsiai bordine plauku spalva?

Jei norima tik pastiprinti plaukus, tai deti ant saknu ir laikyti kaip kauke,aiku,nepakenks ir visiems plaukams.

Atsakyti
Kad pati nežinau iš kur geriau siųstis tos marokietiškos chna. Kaip supratau dauguma siunčiasi is http://www.henna-boy.co.uk/ ar ne?
aš tiesiog labai norėčiau pabandyti ją, kaip suprantu, didelis skirtumas tarp pirktinės LT ir anos. gal kas pagelbės? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(austukas21 @ 2010 09 01, 10:48)
Kad pati nežinau iš kur geriau siųstis tos marokietiškos chna. Kaip supratau dauguma siunčiasi is http://www.henna-boy.co.uk/ ar ne?
aš tiesiog labai norėčiau pabandyti ją, kaip suprantu, didelis skirtumas tarp pirktinės LT ir anos. gal kas pagelbės?  4u.gif

Dar tik viena mergina iš forumo iš čia siuntėsi,kitos dar tik planuoja. Skirtumas tas,kad ši tamsina labiausia iš visų( priklausomai nuo plaukų), smulkesnė. O siuntimas mokamas ir priklauso nuo kiekio, todėl vienytis siųstis su kažkuo neapsimoka.
Atsakyti
To austukas21

As noriu kooperuotis ir parsisiusti pabandyti tos xna:)
as taip pat pradejau dazyti plaukus perskaicius visus supermamos forumus apie xna, bet jau seniai beskaiciau, kas ka naujo atrado:) Kaip supratau tai bus marokietiska xna, su kuria galima isgauti tamsia spalva, tiesa?
Atsakyti
O kaip jūs suprantate tamsią? Ji turėtų priduoti daugiau rudumo,bet juoda vien nuo jos turbūt netapsite.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sulu: 01 rugsėjo 2010 - 17:08
QUOTE(Sulu @ 2010 09 01, 15:06)
Dar tik viena mergina iš forumo iš čia siuntėsi,kitos dar tik planuoja. Skirtumas tas,kad ši tamsina labiausia iš visų( priklausomai nuo plaukų), smulkesnė. O siuntimas mokamas ir priklauso nuo kiekio, todėl vienytis siųstis su kažkuo neapsimoka.



Vat kaip čia...tada reikės man pačiai užsisakyti blush2.gif Dėkui už paaiškinimą.
Atsakyti
QUOTE(austukas21 @ 2010 09 01, 18:11)
Vat kaip čia...tada reikės man pačiai užsisakyti  blush2.gif  Dėkui už paaiškinimą.

taigi galit kartu su kitu asmeniu siustis,tik jei del sutaupymo , tai nesutaupysit sitaip.
Atsakyti
Juodos man ir nereikia, o jei gautusi dar tamsesne ruda tai dziaugciausi. thumbup.gif
Atsakyti
svaikos biggrin.gif
radau straipsniuką čia
smile.gif gal kam pravers
Atsakyti
QUOTE(pimcute @ 2010 09 04, 13:58)
svaikos biggrin.gif
radau straipsniuką čia
smile.gif  gal kam pravers



doh.gif kosmaras, as gi dazyta cheminiais dazai, tai dabar ataugs saknys ir cheminiais dazais gali nepavykti ju nudazyti, kapec... stia tau nekalta kauke verysad.gif
Atsakyti
Daziau anksciau plaukucius su cheminiais dazais, tamsiai raudonai, tokie vysniniai, raudonmedzio. Dabar jau koks trecias menuo su chna. Ir su basma neseniai pradejau. Zodziu, noreciau paklausti, ka deti i chna (raudono vyno namie neturiu unsure.gif , bet reikia butinai siandien nusidazyti, kita savaite sunki bus, ir terlionem laiko nebus), kad isgauciau raudona tamsu, vyno, raudonmedzio ar vysnini atspalvi? Turiu basmos, chna. KOkiais kiekias deti? Visad nusidazisu su chna juos dar perplaudavau su sampunu, tai, matyt, greit del to ir isblukdavo spalvyte, si karta neperplaudinesiu, tik vandeniu.
Papildyta:
O, radau namie gurksneli Kagor vyno, tamsus kazkoks. Ar gerai bus? Kiek basmos ir chna det?
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2010 09 04, 19:51)
doh.gif kosmaras, as gi dazyta cheminiais dazai, tai dabar ataugs saknys ir cheminiais dazais gali nepavykti ju nudazyti, kapec... stia tau nekalta kauke verysad.gif

Be panikos,patirtis rodo,kad nusidažo plaukai.
Papildyta:
QUOTE(dzhanettag @ 2010 09 05, 14:04)
Daziau anksciau plaukucius su cheminiais dazais, tamsiai raudonai, tokie vysniniai, raudonmedzio. Dabar jau koks trecias menuo su chna. Ir su basma neseniai pradejau. Zodziu, noreciau paklausti, ka deti i chna (raudono vyno namie neturiu unsure.gif , bet reikia butinai siandien nusidazyti, kita savaite sunki bus, ir terlionem laiko nebus), kad isgauciau raudona tamsu, vyno, raudonmedzio ar vysnini atspalvi? Turiu basmos, chna. KOkiais kiekias deti? Visad nusidazisu su chna juos dar perplaudavau su sampunu, tai, matyt, greit del to ir isblukdavo spalvyte, si karta neperplaudinesiu, tik vandeniu.
Papildyta:
O, radau namie gurksneli Kagor vyno, tamsus kazkoks. Ar gerai bus? Kiek basmos ir chna det?

O kodėl būtinai dėti vyno? g.gif Na,bet dėkit,o proporcijas reikia pačiai bandymų būdu nusistatyti.
Atsakyti