Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna, basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(-Gyte- @ 2010 08 25, 10:08)
Išploviau plaukus tai nuo šaknų visai spalva nuėjo  doh.gif  O chemija dažyti nebenoriu. Mano plaukų spalva tamsiai ruda, buvo 3 numerio. Gal pirma dažant chna, po to basma, įmanoma išgaut kažką panašaus?

Nu va, brangūs, o tokie neefektyvūs unsure.gif
Truputį tamsesnė gaunasi tokiu būdu dažant, bet labai daug terlionės doh.gif
Atsakyti
vakar daziausi plaukus su chna ir poto su basma ir gavausi zalia sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Bambonkea @ 2010 08 25, 13:19)
vakar daziausi plaukus su chna ir poto su basma ir gavausi zalia  sad.gif

Va tai tau blink.gif Tai dar kartą parodo jog yra labai individualu kokia spalva gausis dažant žolėmis. O tu ne prie šviesiaplaukių kartais? g.gif
Atsakyti
Peržiūrėjau Hennaboy produktus, nesuprantu kas atitinka Chna žolę. Basma kaip suprantu tai bus Indigo Powder? Ką dar reiktų pirkti iš žolių norint kuo tamsesnės rudos? Dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-Gyte- @ 2010 08 25, 15:56)
Peržiūrėjau Hennaboy produktus, nesuprantu kas atitinka Chna žolę. Basma kaip suprantu tai bus Indigo Powder? Ką dar reiktų pirkti iš žolių norint kuo tamsesnės rudos? Dėkui  4u.gif

Mes, grupelė merginų iš ČIA siuntėmės, chna, basma ir graikiško riešuto kevalo milukus, tai vat jis skaitosi prie tamsinančių, iš karto užplikius masė tampa tamsi, bet kad su pačia chna ir basma bus nelabai nusisiekę, nes neima žilų rolleyes.gif

Man asmeniškai pradėjus riešutą naudoti matosi akivaizdus patamsėjimas, gal kada prisiruošiu tai išbandysiu jį su pakeline chna ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 08 25, 13:38)
Va tai tau blink.gif Tai dar kartą parodo jog yra labai individualu kokia spalva gausis dažant žolėmis. O tu ne prie šviesiaplaukių kartais? g.gif



seip naturalus plaukai tai rudi bet jau pora metu esu blondine tai matyt taip ir gavosi.. dabar nusidaziau su henna color tai ziuresiu kas gausis bet jau zalia nebebusiu nes kose tamsi o ten buvo zalia
Atsakyti
Nuo basmos visada yra pavojus likti zaliai doh.gif su basma neprasidedu, nes plaukai vietomis yra sviesinti, todel nenoreciau zaliu sruogeliu blink.gif

O seip galejo pazaliuoti, nes pries tai naudojai cheminius dazus, dareisi chemini susukavima arba esi sviesiaplauke (nors pagal mane nuo chna blogiausiu atveju butum gavusis apelsinine) g.gif

tikiuosi susitvarkysite plaukus link naturalios spalvos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fairynlovely: 25 rugpjūčio 2010 - 15:12
ČIA panelė savo šviesius plaukus dažė tik chna su ciberžole smile.gif
Atsakyti
Kazin ar yra vilciu ir koks nors budas nudazyti sviesiai zilus/tamsius plaukus g.gif
Dabar esu uzsiblondinus tokia sviesiai varine spalva su aukso atspalviu, noreciau kazka tokio ir islaikyt, bet jau be chemijos, nes baigiu visus plaukus pamest doh.gif Tik zinau, kad kai tik saknys paaugs - tai islys 50% zilu ir tiek pat tamsiu doh.gif Gal kas kokiu protingu patyarimu turit? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2010 08 25, 21:20)
Kazin ar yra vilciu ir koks nors budas nudazyti sviesiai zilus/tamsius plaukus  g.gif
Dabar esu uzsiblondinus tokia sviesiai varine spalva su aukso atspalviu, noreciau kazka tokio ir islaikyt, bet jau be chemijos, nes baigiu visus plaukus pamest  doh.gif  Tik zinau, kad kai tik saknys paaugs - tai islys 50% zilu ir tiek pat tamsiu  doh.gif  Gal kas kokiu protingu patyarimu turit?  blush2.gif  4u.gif

Jei dažote šviesiai varine spalva, tai geriausia išeitis tiesiog chna dažyti, aišku jos kokybė irgi daug ką lemia, kitu atveju žilų nepaims rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(-Gyte- @ 2010 08 25, 15:56)
Peržiūrėjau Hennaboy produktus, nesuprantu kas atitinka Chna žolę.

Chna - Henna
Basma - Indigo
4u.gif
Atsakyti
Labai reikia jūsų patarimo. Dažiausi tamsius plaukus su chna ir basma ir daugmaž visi plaukai liko tokios pat spalvos, o viršugalvis gavosi toks tamsiai kaštoninis ar auksinis, nežinau kaip pasakyt. Dar praėjo ~pusė paros ir galvoju, ar nenužaliuos plaukai, jei šiandien dar kartą nusidažysiu basma? blush2.gif
Atsakyti