Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna, basma ir kitomis žolėmis

Sveikos,
Pabandžiau ir aš dažyti plaukus žolėmis, pirkau mišinį ir Aubrey Organics, ten jau paruoštas žolių mišinys. Tačiau man nepakankamai tamsiai nudažė šaknis, tad galvoju reiktų pačiai pasimaišyt pabandyt... Kur Kaune įsigyti šių kokybiškų žolių?
Atsakyti
QUOTE(-Gyte- @ 2010 08 23, 14:13)
Sveikos,
Pabandžiau ir aš dažyti plaukus žolėmis, pirkau mišinį ir Aubrey Organics, ten jau paruoštas žolių mišinys. Tačiau man nepakankamai tamsiai nudažė šaknis, tad galvoju reiktų pačiai pasimaišyt pabandyt... Kur Kaune įsigyti šių kokybiškų žolių?

Abejoju ar aplamai Lietuvoje kokybiškų šių žolių įmanoma rasti wink.gif Po pirmojo karto ir nebūčiau tikėjusis 100% efekto, juk palaipsniui dažas iš žolių įsiskverbia į plauką mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 23 rugpjūčio 2010 - 13:20
QUOTE(ernesin @ 2010 08 23, 15:19)
Abejoju ar aplamai Lietuvoje kokybiškų šių žolių įmanoma rasti wink.gif Po pirmojo karto ir nebūčiau tikėjusis 100% efekto, juk palaipsniui dažas iš žolių įsiskverbia į plauką  mirksiukas.gif


Na gal tada reikes pakartoti po kelių savaičių. Ar kartoti greičiau? Būtent tos žolės, kuriom dažiau, buvo iš Indijos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Gyte-: 23 rugpjūčio 2010 - 14:20
QUOTE(-Gyte- @ 2010 08 23, 15:19)
Na gal tada reikes pakartoti po kelių savaičių. Ar kartoti greičiau? Būtent tos žolės, kuriom dažiau, buvo iš Indijos  g.gif

Čia jau pagal jūsų kišenę kokiu dažnumu kartosite, juk vis gi 40t vienas dažymas kainuoja wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 08 23, 16:22)
Čia jau pagal jūsų kišenę kokiu dažnumu kartosite, juk vis gi 40t vienas dažymas kainuoja wink.gif


Na aš dėl veiksmingumo klausiu smile.gif O indiškos žolės kokybiškos ar ne? Nes galvoju gal tada pirkt internetu tas marokietiškas geriau būtų, kaina gautųsi turbūt ne didesnė g.gif
Atsakyti
QUOTE(-Gyte- @ 2010 08 23, 15:54)
Na aš dėl veiksmingumo klausiu  smile.gif O indiškos žolės kokybiškos ar ne? Nes galvoju gal tada pirkt internetu tas marokietiškas geriau būtų, kaina gautųsi turbūt ne didesnė  g.gif

Pagal atsiliepimus tai marokietiško efektyviausios.
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 08 23, 16:22)
Čia jau pagal jūsų kišenę kokiu dažnumu kartosite, juk vis gi 40t vienas dažymas kainuoja wink.gif

Iš kur tokios sumos? blink.gif Man prireikia Xna 3 pakelių*25 gramus+ aliejai. Aliejai ir sudaro didesnę kainos dalį. Perku Iranietišką Xna kurios pakelis apie 1 lt. Aliejai na tarkim 10 lt. Kaip bedėlioju, 40 lt nesigauna schmoll.gif . Na, nebent perkate labai brangią xna.
Atsakyti
QUOTE(zundeja @ 2010 08 23, 21:14)
Iš kur tokios sumos?  blink.gif  Man prireikia Xna 3 pakelių*25 gramus+ aliejai. Aliejai ir sudaro didesnę kainos dalį. Perku Iranietišką Xna  kurios pakelis apie 1 lt. Aliejai na tarkim 10 lt. Kaip bedėlioju, 40 lt nesigauna  schmoll.gif . Na, nebent perkate labai brangią xna.

Gal perskaitykite pirmiausia apie ką mes kalbėjome wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 08 23, 22:28)
Gal perskaitykite pirmiausia apie ką mes kalbėjome wink.gif

Tai lyg ir skaičiau, bet nesuradau nuo ko prasidėjo ax.gif Čia dėl skystos chna? Ar kur buvo siųsta per e-bay? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zundeja @ 2010 08 23, 23:35)
Tai lyg ir skaičiau, bet nesuradau nuo ko prasidėjo  ax.gif Čia dėl skystos chna? Ar kur buvo siųsta per e-bay?  rolleyes.gif

Apie konkrečius Aubrey Organic plaukų dažus.
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 08 24, 00:52)
Apie konkrečius Aubrey Organic plaukų dažus.

Dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 08 23, 15:19)
Abejoju ar aplamai Lietuvoje kokybiškų šių žolių įmanoma rasti wink.gif Po pirmojo karto ir nebūčiau tikėjusis 100% efekto, juk palaipsniui dažas iš žolių įsiskverbia į plauką  mirksiukas.gif

Išploviau plaukus tai nuo šaknų visai spalva nuėjo doh.gif O chemija dažyti nebenoriu. Mano plaukų spalva tamsiai ruda, buvo 3 numerio. Gal pirma dažant chna, po to basma, įmanoma išgaut kažką panašaus?
Atsakyti