Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna, basma ir kitomis žolėmis

supratau g.gif
dar vienas kvailas klausimukas: o galiu po savaites vel dazyti su augaliniais (nes nelabai paeme saknis, liko nenusidaziusios) ir ar laikyti 2 val, ar trumpiau (jei neseniai daziau)?
siandien isplovus galva jau kitas reikalas - plaukai jau neriebaluoti, svelnus smile.gif o ir spalva neblogiausia..truputi nuemus oranzini atspalvi butu super...
Atsakyti
QUOTE(austukas21 @ 2010 08 03, 09:44)
supratau g.gif
dar vienas kvailas klausimukas: o galiu po savaites vel dazyti su augaliniais (nes nelabai paeme saknis, liko nenusidaziusios) ir ar laikyti 2 val, ar trumpiau (jei neseniai daziau)?
siandien isplovus galva jau kitas reikalas - plaukai jau neriebaluoti, svelnus smile.gif o ir spalva neblogiausia..truputi nuemus oranzini atspalvi butu super...

Tu turi omeny augalinius cheminius ar chna?Eigu chna tai gali dazytis po savaites tik zinok ,kad chna gali pasausint plaukus.
Atsakyti
QUOTE(austukas21 @ 2010 08 03, 09:44)
supratau g.gif
dar vienas kvailas klausimukas: o galiu po savaites vel dazyti su augaliniais (nes nelabai paeme saknis, liko nenusidaziusios) ir ar laikyti 2 val, ar trumpiau (jei neseniai daziau)?
siandien isplovus galva jau kitas reikalas - plaukai jau neriebaluoti, svelnus smile.gif o ir spalva neblogiausia..truputi nuemus oranzini atspalvi butu super...

Drąsiai gali, aš pradžioje kai tik pradėjau dažytis, tai gal tris kart savaitėj dažiau, kol ryškesnę spalvą pamačiau biggrin.gif, tik kaip jau minėjo, žolės pasausina plauką, tai po to daug kaukių dėk mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 03 rugpjūčio 2010 - 19:30
mano plaukai nera labai sausi, bet zinoma - kaukes reikes..kadangi tik ateinanti savaitgali turesiu daugiau laiko teplionems (pries zoline), noriu pasigrazint dar labiau..
as turbut jau visai ikyresiu su tais klausimais, bet jei imsiu 2 chna ir 2 basma, tai tiketina, kad spalva bus i kastonine ar varine spalva? Nes kai ziurinejau is uzsieniniu puslapiu, tai dedant polygiai abieju plauku spalva tokia nei ruda, nei pilka, tarpine.. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(austukas21 @ 2010 08 04, 12:29)
mano plaukai nera labai sausi, bet zinoma - kaukes reikes..kadangi tik ateinanti savaitgali turesiu daugiau laiko teplionems (pries zoline), noriu pasigrazint dar labiau..
as turbut jau visai ikyresiu su tais klausimais, bet jei imsiu 2 chna ir 2 basma, tai tiketina, kad spalva bus i kastonine ar varine spalva? Nes kai ziurinejau is uzsieniniu puslapiu, tai dedant polygiai abieju plauku spalva tokia nei ruda, nei pilka, tarpine..  schmoll.gif

austukas, tik pati pabandžiusi sužinosi, niekada neišgausi tokių spalvų kaip kitos gauna, nes kiekvieną žolytė ima individualiai rolleyes.gif
Atsakyti
tada bandau darau rolleyes.gif
Atsakyti
Aš vakar dažiau plaukus su chna. Papildomai įpyliau lazdynų aliejaus, ricinų aliejaus, medaus. Rezultatu likau patenkinta thumbup.gif Aišku, plaukų prie šaknų ir ten kur buvo cheminškai dažyti, spalva skiriasi, bet su chna dažau jau gal ketvirtą kartą iš eilės. Pirmasis kartas buvo tragiškas, nes pripyliau per daug vandens ir gavosi visiška nesąmonė - nuo galvos varvėjo per visus galus doh.gif bet su kiekvienu kitu kartu, paskaičius patarimus, tobulėju thumbup.gif Buvau šiandien kirpykloje, tai kirpėjas sakė ir toliau dažyti su chna, kad man labai gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zundeja @ 2010 08 04, 20:11)
Aš vakar dažiau plaukus su chna. Papildomai įpyliau lazdynų aliejaus, ricinų aliejaus, medaus. Rezultatu likau patenkinta  thumbup.gif Aišku, plaukų prie šaknų ir ten kur buvo cheminškai dažyti, spalva skiriasi, bet su chna dažau jau gal ketvirtą kartą iš eilės. Pirmasis kartas buvo tragiškas, nes pripyliau per daug vandens ir gavosi visiška nesąmonė - nuo galvos varvėjo per visus galus  doh.gif bet su kiekvienu kitu kartu, paskaičius patarimus, tobulėju  thumbup.gif Buvau šiandien kirpykloje, tai kirpėjas sakė ir  toliau dažyti su chna, kad man labai gerai  mirksiukas.gif

Sveikinam su geru rezultatu thumbup.gif Malonu,kad vis naujems zmonems patinka toks dazymo budas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(olivka9 @ 2010 08 04, 21:41)
Sveikinam su geru rezultatu thumbup.gif Malonu,kad vis naujems zmonems patinka toks dazymo budas 4u.gif

Puiku, kad yra tokios temos kaip ši - patirtis yra neįkainojamas dalykas. Džiaugiuosi, kad čia užėjau mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
as ir džiaugiuosi, kad yra iš ko mokytis bigsmile.gif
Atsakyti
Ir as ruosiuosi dazyti plaukus su chna, bet truputi bijau deti medaus ar aliejaus, kad nekiltu kokia alergine reakcija,gal bandysiu vien tik su vandeniu maisyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(brita33 @ 2010 08 05, 10:21)
Ir as ruosiuosi dazyti plaukus su chna, bet truputi bijau deti medaus ar aliejaus, kad nekiltu kokia alergine reakcija,gal bandysiu vien tik su vandeniu maisyt  smile.gif

Medaus nedekyt,o is alejuku paprasta alivuogiu galit ipylt ,daugiau naudos plaukams bus,ir as siulyciau dar ir kiausi imust ,zimiai lengviau visa kose ant plauku tepiasi.
Atsakyti