Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna, basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(TaGre @ 2010 07 31, 19:57)
O taip buvau apsidžiaugus... Įdomu, daug ten chemijos, labai jie plaukams kenkia

To nezinau,reikia sudeti panagriniet.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo olivka9: 31 liepos 2010 - 19:16
QUOTE(nightfly @ 2010 07 30, 14:02)
As cia gal ir nelabai i tema, tiesiog norejau paklausti: vaistineje maciau sampunus sviesiaplaukems su chna dazais. taip pat ir balzamai yra tos pacios linijos, dazantys.

Gal kas nors esat susidure su tokio tipo dazanciais sampunais ir galetu pasakyt kokio poveikio tiketis, as bijau kad man geltonai/ryzai nenudazytu  doh.gif
Ten tikriausiai eina bespalvė chna, tai įtakos jūsų spalvai neturėtų daryti smile.gif


QUOTE(vika8625 @ 2010 07 30, 20:58)
O medus neturės įtakos spalvai?

Greičiausiai ne smile.gif
Atsakyti
Tos, kurioms pradėjo slinkti plaukai, ar darėte kažką? Jei taip, tai ką? Ar tas slinkimas dingo savaime? Man plaukai slenka baisiai, net bijau šukuotis, nes šepetys lieka pilnas plaukų verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 08 01, 08:14)
Tos, kurioms pradėjo slinkti plaukai, ar darėte kažką? Jei taip, tai ką? Ar tas slinkimas dingo savaime? Man plaukai slenka baisiai, net bijau šukuotis, nes šepetys lieka pilnas plaukų verysad.gif

siūlau čemeryčių vandenį. yra vaistinėse. buteliukas apie 5 Lt. ištrinti plaukų šaknis, palaikyti kokią valandą, išplauti. jeigu ne koks hormoninis slinkimas, o tik šiaip, sezoninis, man visada padeda 4u.gif


manot, kad nuo chna jums slenka? g.gif man pradžioj dažymų atrodė, kad irgi nuo chna pradėjo slinkt, paskui supratau, kad man ta košė taip išdžiūva, kad kol išplaunu, išraunu daugybę plaukų biggrin.gif pradėjus pilt aliejaus, problema dingo.
šiaip sunkoka patikėt, kad nuo chna gali pradėt slinkt. gal sutapimas toks tik.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 01 rugpjūčio 2010 - 22:05
Sveikos,
Norėjau paklaust, kaip išgaut tamsiai rudą spalvą be raudono atspalvio su chna ir basma. Savaitgalį dažiau šiom žolelėm, pirkau jau paruoštą mišinį kaštoninės spalvos, tai aišku gavosi tokia ruda su raudonu atspalviu, kaip ir turėjo gautis. Bet daugiau tokios nebenoriu, nes baisiai man netinka. doh.gif Įdomu kokiom porporcijom imti cha ir basma, kad be to raudonumo gautųsi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2010 08 01, 23:02)
siūlau čemeryčių vandenį.

Labai vertingas pasiūlymas- pigus ir tikrai efektyvus drinks_cheers.gif
O šiaip jug yra net atskira tema apie plaukų slinkimą mirksiukas.gif
QUOTE(Blackgate @ 2010 08 02, 11:47)
Sveikos,
Norėjau paklaust, kaip išgaut tamsiai rudą spalvą be raudono atspalvio su chna ir basma. Savaitgalį dažiau šiom žolelėm, pirkau jau paruoštą mišinį kaštoninės spalvos, tai aišku gavosi tokia ruda su raudonu atspalviu, kaip ir turėjo gautis. Bet daugiau tokios nebenoriu, nes baisiai man netinka.  doh.gif Įdomu kokiom porporcijom imti cha ir basma, kad be to raudonumo gautųsi? g.gif

Turiu nuliūdinti, bet dažant TIK žolėmis VISADA bus didesnis ar mažesnis raudonas arba ryžas atspalvis, kad ir kaip jas bemaišytum, nes tokia tų žolių specifika. Tuo šis dažymas ir skiriasi nuo cheminio dažymo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2010 08 01, 23:02)
siūlau čemeryčių vandenį. yra vaistinėse. buteliukas apie 5 Lt. ištrinti plaukų šaknis, palaikyti kokią valandą, išplauti. jeigu ne koks hormoninis slinkimas, o tik šiaip, sezoninis, man visada padeda  4u.gif
manot, kad nuo chna jums slenka?  g.gif man pradžioj dažymų atrodė, kad irgi nuo chna pradėjo slinkt, paskui supratau, kad man ta košė taip išdžiūva, kad kol išplaunu, išraunu daugybę plaukų  biggrin.gif pradėjus pilt aliejaus, problema dingo.
šiaip sunkoka patikėt, kad nuo chna gali pradėt slinkt. gal sutapimas toks tik.

Labai noriu tikėti, kad tikrai tik sutapimas smile.gif Labai ačiū, už patarimą, reikės nueit į vaistinę 4u.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif
tai va, as jau po savaitgalinio dazymo. Norejau kastonines spalvos, bijojau oranziniu ar zaliu plauku (nes po cheminiu dazymu ir pan. bei pirma karta daziau), o rezultatai gavosi tokie:
1) kastone spalva nesigavo verysad.gif , taciau plaukai ne zali thumbup.gif
2) spalva tokia ryza, nors man per daug oranziskumo turi schmoll.gif labiau noretusi tada i raudonuma (vario spalva)..
3) plaukai labai sulipe, nors ploviau su sampunu siandien, tokie lipnus doh.gif

taigi, kol kas rezultatai labai jau nepamalonino. turiu klausimu chna dazymo ekspertems:
kaip isgauti labiau kastonine spalva? Sikart dejau 2 chna ir 1 basma, bet spalva neeme, tai po to dar palaikiau atskirai truputi chna, I misisni pyliau amlos, kiausinio, arbatos.
kodel taip riebina plauka ta kose? kaip jus susitvarkot su plaukais?
aciukas
Atsakyti
QUOTE(austukas21 @ 2010 08 02, 14:59)
sveikos  smile.gif
tai va, as jau po savaitgalinio dazymo.
kaip isgauti labiau kastonine spalva? Sikart dejau 2 chna ir 1 basma, bet spalva neeme, tai po to dar palaikiau atskirai truputi chna, I misisni pyliau amlos, kiausinio, arbatos.
kodel taip riebina plauka ta kose? kaip jus susitvarkot su plaukais?
aciukas

Sveika,
Babdyki deti chna su basma lygiomis dalimis, mažiau ryžumo turėtum išgauti.
Ta košė riebalina jau vien be nieko, o pas tave juk dasidėjo ir alma ir kiaušius wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 08 02, 15:01)
Sveika,
Babdyki deti chna su basma lygiomis dalimis, mažiau ryžumo turėtum išgauti.
Ta košė riebalina jau vien be nieko, o pas tave juk dasidėjo ir alma ir kiaušius wink.gif



aciu reikes bandyti (o kokia dazniausiai gaunasi spalva jei po lygiai chna su basma dedate?). Tai turbut to kiausinio nedeti kita karta? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(austukas21 @ 2010 08 02, 15:34)
aciu reikes bandyti (o kokia dazniausiai gaunasi spalva jei po lygiai chna su basma dedate?). Tai turbut to kiausinio nedeti kita karta? blush2.gif

Kuo daugiau basma, tuo spalva turi gautis tamsesnė, bet dedant didesnę dalį jos nei chna yra raudono atspalvio tikimybė, dėl to ir pasiūliau dėti lygiomis dalimis.
Riebumo vienaip ar kitaip neišvengsi, aš dažniausiai dažau kai sekančią dieną niekur nereikia eiti, o jau kai reikia tai ir plaunu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(austukas21 @ 2010 08 02, 15:34)
aciu reikes bandyti (o kokia dazniausiai gaunasi spalva jei po lygiai chna su basma dedate?). Tai turbut to kiausinio nedeti kita karta? blush2.gif

kokia gausis spalva daugiausiai priklauso nuo natūralios plaukų spalvos.
kiaušinis yra gerai. siūlau jo neatsisakyt biggrin.gif
Atsakyti