Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna, basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(FruitSalad @ 2010 07 29, 07:50)
Jei neklystu, tai Emblica Officinalis.

Gal jau kas nors bandė amlos pridėti į chna? Ar gaunasi tamsesnė spalva?

Bandziau nie viena karta.Didelio skirtumo nepastebejau...
Atsakyti
QUOTE(zundeja @ 2010 07 27, 13:15)
Tai o kokio kiekio žolės jums vienam kartui pakanka?

nežinau, kiek tai bus gramais, bet trijų su kaupu šaukštų. plaukai iki pečių, pakarpyti.

QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 27, 13:20)
man tai labai brangu  ax.gif man siuntimas mazesnis, matyt, butu, bet vien zole kiek ten kainuoja  doh.gif o jie man parase, kad mano plaukams reiktu 500g (vienam dazymui).
idomu, ar ji kazkuo ypatinga (t.y. geresne uz kitas)?

na, jei man tiek reiktų, man irgi būtų žiauriai-klaikiai brangu. bet kažkaip persūdyta stipriai čia.
Atsakyti
o galima butu deti i chna medaus? kol turiu skysto taip ir taikausi grozio labui panaudoti biggrin.gif
Atsakyti
as visada medu dedu i zoliu kose man tada maziau byra. ir plaukams kauke 4u.gif
Atsakyti
Esu naujoke ir labai noriu prisijungti prie jusu, mergaites 4u.gif . Jau mazdaug apie menesi stiprinu plaukus su chna ir esu labai patenkinta, nes jau dabar matosi rezultatas: plaukiukai atsigauna ir zymiai maziau slenka (po gimdymo kuokstais krito). Tiek, kad visa gyvenima buvau sviesiaplauke, tai galvoju po kokio pusmecio noreciau atgauti savo spalva, nes dabar nuo chna esu tamsiai ryza. Spalvyte man patinka, bet esu baisi baltaode, tai tamsios spalvos mane dar labiau isbalina. Kaip manot, ar po chna man pavyks tapti blondine? pazerkit patarimu, mergaites. Busiu dekinga uz bet kokia nuomone smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(raudona9 @ 2010 07 30, 10:54)
Esu naujoke ir labai noriu prisijungti prie jusu, mergaites  4u.gif . Jau mazdaug apie menesi stiprinu plaukus su chna ir esu labai patenkinta, nes jau dabar matosi rezultatas: plaukiukai atsigauna ir zymiai maziau slenka (po gimdymo kuokstais krito). Tiek, kad visa gyvenima buvau sviesiaplauke, tai galvoju po kokio pusmecio noreciau atgauti savo spalva, nes dabar nuo chna esu tamsiai ryza. Spalvyte man patinka, bet esu baisi baltaode, tai tamsios spalvos mane dar labiau isbalina. Kaip manot, ar po chna man pavyks tapti blondine? pazerkit patarimu, mergaites. Busiu dekinga uz bet kokia nuomone  smile.gif .

O natūrali jūsų spalva kaip suprantu prie tamsesnių? rolleyes.gif
Atsakyti
As cia gal ir nelabai i tema, tiesiog norejau paklausti: vaistineje maciau sampunus sviesiaplaukems su chna dazais. taip pat ir balzamai yra tos pacios linijos, dazantys.

Gal kas nors esat susidure su tokio tipo dazanciais sampunais ir galetu pasakyt kokio poveikio tiketis, as bijau kad man geltonai/ryzai nenudazytu doh.gif
Atsakyti
Keletą metų dažau plaukus su chna iš mūsų parduotuvių. Plaukai sustiprėjo ir t.t. Erzina tik tai, kad neišeina tamsiai tamsiai rudi plaukai.
Turkijoje užtikau štai tokių dažų
Black Chna

Grįžus nusidažiau ir gavosi pasakiška juoda spalva. Pradėjau nete ieškoti ar galima tokių dažų parsisiųsti ir radau daug neigiamos informacijos apie vadinamą black chna, kuri nėra jokia chna, o iš tikrųjų chemija. Ar teko su tuo susidurti?

Gal įmestumėte adresų iš kur jūs siunčiatės?
Atsakyti
QUOTE(TaGre @ 2010 07 30, 16:19)
Keletą metų dažau plaukus su chna iš mūsų parduotuvių. Plaukai sustiprėjo ir t.t. Erzina tik tai, kad neišeina tamsiai tamsiai rudi plaukai.
Turkijoje užtikau štai tokių dažų
Black Chna

Grįžus nusidažiau ir gavosi pasakiška juoda spalva. Pradėjau nete ieškoti ar galima tokių dažų parsisiųsti ir radau daug neigiamos informacijos apie vadinamą black chna, kuri nėra jokia chna, o iš tikrųjų chemija. Ar teko su tuo susidurti?

Gal įmestumėte adresų iš kur jūs siunčiatės?

Taip,man rodos musu Jadzka rase ,kad yra chemijos tos Black Henna.
Atsakyti
O medus neturės įtakos spalvai?
Atsakyti
QUOTE(vika8625 @ 2010 07 30, 20:58)
O medus neturės įtakos spalvai?

Kiek kartų dažiau su medumi tiek ir be jo-skirtumo nepastebėjau.
Atsakyti
QUOTE(olivka9 @ 2010 07 30, 18:55)
Taip,man rodos musu Jadzka rase ,kad yra chemijos tos Black Henna.

O taip buvau apsidžiaugus... Įdomu, daug ten chemijos, labai jie plaukams kenkia
Atsakyti