Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna, basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(Monmorensi @ 2010 07 24, 19:17)
aš nuo tų pakelinių iškart prie marokietiškos peršokau, tai apie kitas nelabai ką galiu pasakyt. marokietiškos gerumus jau išvardino. geriau tepasi, išsiplauna geriau, spalva gražesnė.
kol kas esu siuntusis iš Ebay ir iš hennaboy. iš hennaboy pirkau kovo mėn. puskilogramį chna ir 300 g basma. tai jaučiu iki metų galo užteks  biggrin.gif

Patiko plaukų spalva ax.gif gal galite pageltonuot,kiek kainavo gėrybės ir hennaboy su siuntimu?
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2010 07 26, 14:18)
Patiko plaukų spalva  ax.gif gal galite pageltonuot,kiek kainavo gėrybės ir hennaboy su siuntimu?

ačiū blush2.gif
už tuos 800 g suplojau 190 Lt. čia su siuntimu. nemažai, kai per vieną kartą reikia tiek sumokėt, bet užtat dabar ramu, nes visad spintutėj yra žolės biggrin.gif anksčiau yra buvę net kelis kartus, kada jau nusiteikiu morališkai dažymuisi, susiruošiu, o pasirodo arba chna, arba basma pasibaigus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2010 07 26, 23:10)
ačiū  blush2.gif
už tuos 800 g suplojau 190 Lt. čia su siuntimu. nemažai, kai per vieną kartą reikia tiek sumokėt, bet užtat dabar ramu, nes visad spintutėj yra žolės  biggrin.gif  anksčiau yra buvę net kelis kartus, kada jau nusiteikiu morališkai dažymuisi, susiruošiu, o pasirodo arba chna, arba basma pasibaigus  biggrin.gif

Daugoka, bet kainos turbūt visur panašios BAQ žolės. Kita vertus,kirpykloje kartais reikia pakloti ir daugiau už vieną dažymą.
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2010 07 27, 12:08)
Daugoka, bet kainos turbūt visur panašios BAQ žolės. Kita vertus,kirpykloje kartais reikia pakloti ir daugiau už vieną dažymą .

Būtent drinks_cheers.gif Už vieną chemijos dozę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2010 07 27, 00:10)
ačiū  blush2.gif
už tuos 800 g suplojau 190 Lt. čia su siuntimu. nemažai, kai per vieną kartą reikia tiek sumokėt, bet užtat dabar ramu, nes visad spintutėj yra žolės  biggrin.gif  anksčiau yra buvę net kelis kartus, kada jau nusiteikiu morališkai dažymuisi, susiruošiu, o pasirodo arba chna, arba basma pasibaigus  biggrin.gif

Tai o kokio kiekio žolės jums vienam kartui pakanka?
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2010 07 26, 21:10)
ačiū  blush2.gif
už tuos 800 g suplojau 190 Lt. čia su siuntimu. nemažai, kai per vieną kartą reikia tiek sumokėt, bet užtat dabar ramu, nes visad spintutėj yra žolės  biggrin.gif  anksčiau yra buvę net kelis kartus, kada jau nusiteikiu morališkai dažymuisi, susiruošiu, o pasirodo arba chna, arba basma pasibaigus  biggrin.gif


man tai labai brangu ax.gif man siuntimas mazesnis, matyt, butu, bet vien zole kiek ten kainuoja doh.gif o jie man parase, kad mano plaukams reiktu 500g (vienam dazymui).
idomu, ar ji kazkuo ypatinga (t.y. geresne uz kitas)?
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 27, 13:20)
man tai labai brangu  ax.gif man siuntimas mazesnis, matyt, butu, bet vien zole kiek ten kainuoja  doh.gif o jie man parase, kad mano plaukams reiktu 500g (vienam dazymui).
idomu, ar ji kazkuo ypatinga (t.y. geresne uz kitas)?

BAQ geriausios kokybės žolė.
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 27, 13:20)
man tai labai brangu  ax.gif man siuntimas mazesnis, matyt, butu, bet vien zole kiek ten kainuoja  doh.gif o jie man parase, kad mano plaukams reiktu 500g (vienam dazymui).
idomu, ar ji kazkuo ypatinga (t.y. geresne uz kitas)?

500g vienam kartui?Mano plaukai kazkur iki puses nugaros -man uztenka apie 100g vienam kartui.
Man drauge atveze tukriskos chnos,mokejo uz 500g 8 dolerius.Kokybe gera thumbup.gif jau isbandziau.
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 27, 13:20)
man tai labai brangu  ax.gif man siuntimas mazesnis, matyt, butu, bet vien zole kiek ten kainuoja  doh.gif o jie man parase, kad mano plaukams reiktu 500g (vienam dazymui). idomu, ar ji kazkuo ypatinga (t.y. geresne uz kitas)?

Didesnės nesąmonės nesu mačiusi blink.gif Su tiek žolės ne tik save, bet ir visų šeimos narių galvas suteptum biggrin.gif Norėdama labai sąžiningai ištept ir taip, kad dar liktų, manau, kad ne daugiau nei puse jų įvardinto kiekio į valias užtektum irnesakyk.gif . Tai tik pirmas toks, sąžiningas dažymas būtų, o toliau nebūtina gi kaskart tą plauką taip džiovint, tepant per visą jo ilgį. Didžioji dalis seniau dažančių merginų, tik šaknis padažo, o dažų liekaną panaudoja tik kur kliuvo-nekliuvo patepimui.
Nuolat per visą plaukų ilgį naudojama žolė ne tik išsausina plauką, bet mišinyje su basma gali duot bordinę spalvą.
Taigi teorija ir praktika kartais smarkiai prasilenkia, o jie gi apsidraudžia parašydami patį maksimumą- tai jug tiekėjas- pardavėjas -ko iš jo galima daugiau tikėtis mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 27 liepos 2010 - 13:25
del azuolo zieves-- jos nuoviru skalaujant sviesius paluaks siek tiek patamses.

noriu paklausti, kas gausis i bespalve chna idejus amlos? nenoriu, kad zoles tiesintu mano garbanas, o siuo metu naudoju bespalve + siek tiek ciberzoles.

koks lotyniskas amlos pavadinimas ?
Atsakyti
QUOTE(vabalas @ 2010 07 27, 14:33)
koks lotyniskas amlos pavadinimas ?

Jei neklystu, tai Emblica Officinalis.

Gal jau kas nors bandė amlos pridėti į chna? Ar gaunasi tamsesnė spalva?
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2010 07 27, 12:22)
Didesnės nesąmonės nesu mačiusi  blink.gif Su tiek žolės ne tik save, bet ir visų šeimos narių galvas suteptum  biggrin.gif Norėdama labai sąžiningai ištept ir taip, kad dar liktų, manau, kad ne daugiau nei puse jų įvardinto kiekio į valias užtektum irnesakyk.gif . Tai tik pirmas toks, sąžiningas dažymas būtų, o toliau nebūtina gi kaskart tą plauką taip džiovint, tepant per visą jo ilgį. Didžioji dalis seniau dažančių merginų, tik šaknis padažo, o dažų liekaną panaudoja tik kur kliuvo-nekliuvo patepimui.
Nuolat per visą plaukų ilgį naudojama žolė ne tik išsausina plauką, bet mišinyje su basma gali duot bordinę spalvą.
Taigi teorija ir praktika kartais smarkiai prasilenkia, o jie gi apsidraudžia parašydami patį maksimumą- tai jug tiekėjas- pardavėjas -ko iš jo galima daugiau tikėtis  mirksiukas.gif  4u.gif


smile.gif tikiu, kad jie raso maksimuma.
bet mano pacios bandymais (tiesa, ju nedaug buvo smile.gif), man reikia bent 300-400g. tai vistiek didziule suma. (ypac kai as kazkodel uzsidegus dviem zingsniais dazyt smile.gif, ir man vienam dazymui reiktu kokiu 600g)

aisku, velesni dazymai (tik saknu), zinoma, jau iperkami smile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 29 liepos 2010 - 10:41