Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna, basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(ardu @ 2010 07 23, 22:08)
sveika ernesin, kazkada esu tau seniai rasiusi, buvau padarius pertrauka, bet dabar ir vel dazau su chna, esu patenkinta, bet ar jus nepastebejote, pradinge yra dazai is parduotuviu Drogas ir Eurokoros. Snd buvau uzejus i Drogas, paklausiau kada turesit, pardaveja sako, turbut nebus jau, isims is prekybos. Nelabai noriu tiketi, butu labai gaila, nes dabar kaip tik atradau savo dazymo receptuka.

O gal galit pasidalinti receptuku? Matau, kad esate iš Klaipėdos. Jeigu kada būsite Vilniuje, galiu pasakyti kur yra Chna. Vilkpėdės bazėse yra parduotuvė kirpėjams, kur parduodamos profesionalams skirtos priemonės ir ne tik. Tai ten ir perkuosi CHna. Ten pakelis kainuoja 75 ct. Vienam kartui sunaudoju 3 pak. mirksiukas.gif
Atsakyti
na, Vilniuj tikrai nedingę kol kas. o jei ir dings, visada internetu galima užsisakyt turkiškos, marokietiškos ar kitokios žolės biggrin.gif perėjus prie marokietiškos, man nebesinori grįžti prie tų pakučių iš Eurokos ar Drogo. be abejo, brangesnis malonumas, bet ir kokybė tos žolės kitokia.
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2010 07 24, 12:35)
na, Vilniuj tikrai nedingę kol kas. o jei ir dings, visada internetu galima užsisakyt turkiškos, marokietiškos ar kitokios žolės  biggrin.gif perėjus prie marokietiškos, man nebesinori grįžti prie tų pakučių iš Eurokos ar Drogo. be abejo, brangesnis malonumas, bet ir kokybė tos žolės kitokia.

Aš pradžioj bandžiau su atsivežta iš Egipto, bet man kažkotais nepatiko. Gal dar neįgudud buvau. O po to nusipirkau iranietiškos, tai man pavyko susitvarkyti dayg lengviau. Gal kad įpyliau aliejaus ir ne tokią skystą košę užmaišiau g.gif Tik ataugusių plaukų ir buvusių chemiškai dažytų, spalva skiriasi. Norėtųsi šviesesnės prie šaknų rolleyes.gif O jūs bandėte iranietišką? Klausiu dėl to, kad norėčiau sužinoti ar marokietiška geresnė lyginant su iranietiška, ar lyginant su kitom. Ir kuom tas gerumas pasireiškia (ieškau idealiausio varianto) . Ir dar domintų kokia kaina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2010 07 24, 11:35)
perėjus prie marokietiškos, man nebesinori grįžti prie tų pakučių iš Eurokos ar Drogo. be abejo, brangesnis malonumas, bet ir kokybė tos žolės kitokia.

drinks_cheers.gif
QUOTE(zundeja @ 2010 07 24, 11:42)
Aš pradžioj bandžiau su atsivežta iš Egipto, bet man kažkotais nepatiko. Gal dar neįgudud buvau. O po to nusipirkau iranietiškos, tai man pavyko susitvarkyti dayg lengviau. Gal kad įpyliau aliejaus ir ne tokią skystą košę užmaišiau g.gif  Tik ataugusių plaukų ir buvusių chemiškai dažytų, spalva skiriasi. Norėtųsi šviesesnės prie šaknų  rolleyes.gif  O jūs bandėte iranietišką? Klausiu dėl to, kad norėčiau sužinoti ar marokietiška geresnė lyginant su iranietiška, ar lyginant su kitom. Ir kuom tas gerumas pasireiškia (ieškau idealiausio varianto) . Ir dar domintų kokia kaina  4u.gif

Įdomu, kad iranietiška patiko labiau g.gif
Iš asmeninės patirties galiu pasakyt, kad čia nelyginami dalykai mirksiukas.gif Marokietiška daug smulkesnė, dėl ko geriau tepasi ir lengviau išsiplauna, o be to jos suteikiama spalva daug sodresnė, tamsesnė. Tai tikrai puikios kokybės chna, labiausiai tinkama toms, kurios nori išgauti tamsesnį atspalvį thumbup.gif

Kadangi man teko ja dažyti, tai norėtųsi Monmorensi paklaust, iš kur jinai šią žolę siunčiasi? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ardu @ 2010 07 23, 21:08)
sveika ernesin, kazkada esu tau seniai rasiusi, buvau padarius pertrauka, bet dabar ir vel dazau su chna, esu patenkinta, bet ar jus nepastebejote, pradinge yra dazai is parduotuviu Drogas ir Eurokoros. Snd buvau uzejus i Drogas, paklausiau kada turesit, pardaveja sako, turbut nebus jau, isims is prekybos. Nelabai noriu tiketi, butu labai gaila, nes dabar kaip tik atradau savo dazymo receptuka.

O PC nesižvalgei, Maxinoje ir Iki esu mačiusi mirksiukas.gif Gal ir Rimi su Norfa būtų, bet retai į jas užsuku, tai negaliu tiksliai pasakyti. Dar turguose būna pirkti, ir beje tos fainesnės, kur salotiniuose pakučiuose, ai ir dar Martina bei Koslina kosmetikos parduotuvėse smile.gif Gal ką nors atsirasi ir savame mieste 4u.gif
Aš irgi paskutinį kartą parsisiunčiau, tai metams užteks, tau irgi vertėtų kada jungtis prie merginų jei žadi pastoviai žolyte dažytis mirksiukas.gif
Atsakyti
aš nuo tų pakelinių iškart prie marokietiškos peršokau, tai apie kitas nelabai ką galiu pasakyt. marokietiškos gerumus jau išvardino. geriau tepasi, išsiplauna geriau, spalva gražesnė.


QUOTE(Selga @ 2010 07 24, 16:53)
Kadangi man teko ja dažyti, tai norėtųsi Monmorensi  paklaust, iš kur jinai šią žolę siunčiasi? Ačiū  4u.gif


kol kas esu siuntusis iš Ebay ir iš hennaboy. iš hennaboy pirkau kovo mėn. puskilogramį chna ir 300 g basma. tai jaučiu iki metų galo užteks biggrin.gif

įdėsiu trumpam savo kaltūną biggrin.gif saulėje net iš toli šviečia ryžumas lotuliukas.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 24 liepos 2010 - 18:25
Sveikos merginos norejau paklausti kaip ten tas dazimas su Azuolo zieve kaip ten reikia viska gerai pasidaryti ? Ir gal sita kas esat bande http://www.groziosod...ods/h4vcx1l.jpg patamsina plaukus?
Atsakyti
esu bandžius ažuolo žievės nuoviru skalauti ir keletą šampūnų tamsiems plaukams (kai dar buvo tamsūs smile.gif). be rezultatų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 24 liepos 2010 - 19:54
QUOTE(Monmorensi @ 2010 07 24, 19:17)
įdėsiu trumpam savo kaltūną   biggrin.gif saulėje net iš toli šviečia ryžumas  lotuliukas.gif
user posted imageuser posted image

Mano akiai, labai daili spalva wub.gif thumbup.gif Ryžumas saulėj visada dažant su chna išlįs, bet jis man visai gražus. Matyti, kad spalva gyva, sodri; plaukai sveiki, lankstūs thumbup.gif
Ar seniai dažai žolėmis ir kokiu santykiu maišai chna/basma? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 25 liepos 2010 - 08:09
QUOTE(Selga @ 2010 07 25, 08:45)
Ar seniai dažai žolėmis ir kokiu santykiu maišai chna/basma? 4u.gif

kokie 4 metai turbūt. santykis svyruoja nuo 1 dalis basmos : 2 dalys chna iki 50:50 smile.gif ir spalva atitinkamai varijuoja nuo ryžos iki raudonos ar bordinės smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos norejau paklausti kaip ten tas dazimas su Azuolo zieve kaip ten reikia viska gerai pasidaryti ? Ir gal sita kas esat bande http://www.groziosod...ods/h4vcx1l.jpg patamsina plaukus?
Atsakyti
QUOTE(Sandra123321 @ 2010 07 24, 20:24)
Sveikos merginos norejau paklausti kaip ten tas dazimas su Azuolo zieve kaip ten reikia viska gerai pasidaryti ?  Ir gal sita kas esat bande http://www.groziosod...ods/h4vcx1l.jpg  patamsina plaukus?

Tikrai netamsina schmoll.gif
Atsakyti