Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna, basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(Eve-line @ 2010 07 19, 12:17)
o augalinis glicerinas tirpsta aliejuje? mastau.gif



QUOTE(Selga @ 2010 07 19, 13:41)
ši žolė skatina plaukų augimą ir, manau, kad atsiras, kas man paantrins, kad ėmus dažyti chna plaukuosena pasipuošė mažomis "antenytėmis"  mirksiukas.gif tai reiškia, kad net plaukams slenkant vyksta spartus regeneracinis procesas, ko, deja, negalima pastebėti dažant su chemija verysad.gif . Na bent jau man neteko  mirksiukas.gif  4u.gif

drinks_cheers.gif
Yra normalu jei per dieną išslenka 100 plaukų, tai turi vykti pastoviai.
Atsakyti
Kaip supratau, dauguma cia dazanciu merginu yra tamsiaplaukes. Tai vat ir as noriu pasidalinti patirtim, kuri gal bus aktuali sviesiaplaukems. Jau apie menesiuka dazau plaukus su chna ir labai dziaugiuosi, kad ryzausi. Anksciau sviesindavau su Keunes dazais, tad kaip suprantat plaukuciai buvo blonde spalvos. Pirmaji karta uzdejus chna gavosi tokia kaip apelsino spalva, o prie ataugusiu saknu siek tiek tamsesne. Antra karta i chna ipyliau uzplikytos kavos ir varnalesu aliejuko. Nu spalvyte liuksiska gavosi bigsmile.gif !!! Tokia ryskiai ryza (kaip voveres), o jau plaukuciai blizgejo (ir dabar tebeblizga). Del slinkimo, man tikrai padeda. Po gimdymo tiesiog kuokstais ejo, bijojau sepeti i galva kist, o dabar iskrenta tu plauku, bet normos ribose smile.gif .
Atsakyti
Gal reikėtų dar kartą pabandyti chna, tik šykart su splava, ir tada su basma, gal bus kitoks efektas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 19 liepos 2010 - 14:00
man ilgalaikis chna naudojimas kaip tik apstabdydavo plauku slinkima.
kalbant apie chna ir plauku slinkima turbut pirmiausia reikia issiaiskinti, paluku slinkimo priezasti.. o jos gali buti ivairiausios, nuo pries pusmeti persirgtos infekcines ligos, streso iki dietos...
man toks itarimas, kad man plaukai slenka nuo to, kad i saknis nepakankamai patenka maistiniu medziagu. reikia stimuliuoti kraujotaka. tai galima daryti ir masazuojant skalpa. tik beda, kad su sukom sukuojant labai draskosi mano plaukai. jie garbanoti ir vis sukos isipainioja.
o dazant plaukus su chna (tai kaip kauke plaukams) pamaitinamos plauku saknis ir po kurio laiko sumazeja plauku slinkimas.
Atsakyti
Ant chna ar basma parašyta, kad plaukus su šampūnu rekomenduojama plauti po trijų dienų, o tik nusidažius perskalauti vandeniu. O tos, kurios dažėt, ar nieko, jei iš karto su šampūno perplaučiau, ar nerizikuot? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 07 21, 13:40)
Ant chna ar basma parašyta, kad plaukus su šampūnu rekomenduojama plauti po trijų dienų, o tik nusidažius perskalauti vandeniu. O tos, kurios dažėt, ar nieko, jei iš karto su šampūno perplaučiau, ar nerizikuot? ax.gif

Pries dazymo reikia isplaut su sampunu ir man to uztenka biggrin.gif .Po dazymo su chna tik skalauju.Nors kazkas pas mus ,man rodos ir su sampunu plauna... g.gif
Atsakyti
Jei po chna skalauju tik vandeniu - plauykai kaip stagarai.. tarsi kazkokie sulipe, lyg riebaluoti.. O jei panaudoju kondicionieriu - puikus rezultatas smile.gif Sampuna naudoju po paros smile.gif
Atsakyti
Norėčiau paklausti, ar yra rudų plaukų dažų, kad nusidažius, jie po pirmo ar antro plaukų trinkimo nusiplautų. Kiek ieškojai yra tik po 6-8 ir aš labai bijau, kad nenusiplaus gerai iki mano tikrosios plaukų spalvos. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2010 07 21, 13:59)
Jei po chna skalauju tik vandeniu - plauykai kaip stagarai.. tarsi kazkokie sulipe, lyg riebaluoti.. O jei panaudoju kondicionieriu - puikus rezultatas smile.gif Sampuna naudoju po paros smile.gif

O chna išplaunat ir tada dedat kondicionierių? blush2.gif
Atsakyti
taip, isplaunu chna, dedu kondicionieriu ir vel isplaunu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 07 21, 13:40)
Ant chna ar basma parašyta, kad plaukus su šampūnu rekomenduojama plauti po trijų dienų, o tik nusidažius perskalauti vandeniu. O tos, kurios dažėt, ar nieko, jei iš karto su šampūno perplaučiau, ar nerizikuot? ax.gif

Beveik visada perplaunu su šampūnu, nebent kitą dieną nereiktų kur eit tai dar pakentėčiau dienelę, nes kaip kice sako, plaukai lieka tarsi sulipę kažkokie, kaip neplauti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Sirena18 @ 2010 07 21, 14:03)
Norėčiau paklausti, ar yra rudų plaukų dažų, kad nusidažius, jie po pirmo ar antro plaukų trinkimo nusiplautų. Kiek ieškojai yra tik po 6-8 ir aš labai bijau, kad nenusiplaus gerai iki mano tikrosios plaukų spalvos.  rolleyes.gif

Nėra.
Atsakyti
sveika ernesin, kazkada esu tau seniai rasiusi, buvau padarius pertrauka, bet dabar ir vel dazau su chna, esu patenkinta, bet ar jus nepastebejote, pradinge yra dazai is parduotuviu Drogas ir Eurokoros. Snd buvau uzejus i Drogas, paklausiau kada turesit, pardaveja sako, turbut nebus jau, isims is prekybos. Nelabai noriu tiketi, butu labai gaila, nes dabar kaip tik atradau savo dazymo receptuka.

Atsakyti