Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna, basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(Monmorensi @ 2010 07 14, 21:54)
su aliejum. nes nesudžiūva viskas taip. svarbu nepadauginti aliejaus. man joks riebus luobas neužsideda smile.gif

Aš irgi nepadauginu, bet jei noriu kitą dieną padoriai atrodyti, tai turiu su šampūnu po dažymo galva išsiplaut smile.gif
Atsakyti
Sveikos seses ilgakases 4u.gif jungiuosi prie jusu pasnekesiu ir iskart prasau pagalbos, nes esu zalia sioj srity, o patarimu reikia, oi kaip reikia blush2.gif
visa laika daziau plaukucius cheminiais dazais, bet kadangi pereinu po truputuka prie naturaliu ir ekologisku dalyku (o ateity gal ir vaikucio lauksiuosi), noriu ta chemini bruda ant galvos pakeisti kazkuo naturaliau. Taciau kiek zinau chna ir basma nemyli chemijos ir pradeda zaliuoti, o zaliu plauku nenoriu verysad.gif
Paskutini karta daziau prie 2 men, jau saknys ataugo, taigi ka patarsit - jau galiu meginti su chna ar ne? i darba einu - nesinori pusiau ataugusiais buti, tad ilgai nebegalesiu vaiksciot nedaziusi...gal kam panasi situacija buvo?
mano spalva dabar rudai raudona tad manau chna ir basma man tinka, nes nebijau raudono atspalvio bigsmile.gif
aciu uz bet kokius komentarus ir atsakymus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(austukas21 @ 2010 07 15, 17:38)
Sveikos seses ilgakases  4u.gif jungiuosi prie jusu pasnekesiu ir iskart prasau pagalbos, nes esu zalia sioj srity, o patarimu reikia, oi kaip reikia  blush2.gif
visa laika daziau plaukucius cheminiais dazais, bet kadangi pereinu po truputuka prie naturaliu ir ekologisku dalyku (o ateity gal ir vaikucio lauksiuosi), noriu ta chemini bruda ant galvos pakeisti kazkuo naturaliau. Taciau kiek zinau chna ir basma nemyli chemijos ir pradeda zaliuoti, o zaliu plauku nenoriu  verysad.gif
Paskutini karta daziau prie 2 men, jau saknys ataugo, taigi ka patarsit - jau galiu meginti su chna ar ne? i darba einu - nesinori pusiau ataugusiais buti, tad ilgai nebegalesiu vaiksciot nedaziusi...gal kam panasi situacija buvo?
mano spalva dabar rudai raudona tad manau chna ir basma man tinka, nes nebijau raudono atspalvio  bigsmile.gif
aciu uz bet kokius komentarus ir atsakymus ax.gif

Aš dažiausi cheminiais dažais, bet pradėjus slinkti plaukams, perėjau ant CHnos. Pradžioj padariau per skystą masę, tai kankinausi - tekėjo per visus galus. Po to plikydama chną įpyliau simonsijų aliejaus, vandens per daug nepyliau ir viskas super thumbup.gif tarp šaknų ir dažytų chemiškai plaukų yra skirtumas, bet plaukučiai atsigauna mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zundeja @ 2010 07 15, 18:59)
Aš dažiausi cheminiais dažais, bet pradėjus slinkti plaukams, perėjau ant CHnos. Pradžioj padariau per skystą masę, tai kankinausi - tekėjo per visus galus. Po to plikydama chną įpyliau simonsijų aliejaus, vandens per daug nepyliau ir viskas super  thumbup.gif tarp šaknų ir dažytų chemiškai plaukų yra skirtumas, bet plaukučiai atsigauna  mirksiukas.gif


na kad saknys skirsis - cia nieko turbut ir nepadarysiu, taciau kaip su plauku dalimi, kurie dazyti cheminiais dazais - nebuvo tau zali?
beje kiek laiko patartumete laikyti chna ir basma, kad gautusi panasus plaukai i julienne moore, pvz: (http://celebsalon.sheknows.com/shoulder-length-hairstyles/julianne-moores-atraight-auburn-hairstyle-at-the-7th-annual-tribeca-film-festival/) ar (http://m.guestofaguest.com/nyc-events/book-party-for-gigi-levangie-grazer%E2%80%99s-fourth-novel-queen-takes-king/) bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo austukas21: 15 liepos 2010 - 20:07
Sveikos.As daziau su chna po dveju savaiciu po dazymo su chemija.Man nepazaliavo 4u.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad dažant su chna (ar basma) po cheminio dažymo plaukai tikrai nepažaliuoja g.gif , o va tavirkščiai: po chnos dažymo sugalvojus pabalint plaukus, tikrai turėtų pažaliuot doh.gif
Atsakyti
aciu uz patarimus smile.gif o gal patarsite kokiu santykiu maisyti chna ir basma kad panasia i julienne moore plauku spalva gauciau? ar geriau atskirai?
Atsakyti
QUOTE(austukas21 @ 2010 07 18, 20:03)
aciu uz patarimus smile.gif o gal patarsite kokiu santykiu maisyti chna ir basma kad panasia i julienne moore plauku spalva gauciau? ar geriau atskirai?

O kas čia tokio? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 07 18, 20:07)
O kas čia tokio? g.gif

Moteriškė tokia.
user posted image
Atsakyti
Tada basmos iš viso nereikia dėti, dažyti tik chna, bet kad gauti tokią spalvą reikia būti iš prigimties šviesiaplaukei, arba bent jau tokiai "pilkai" smile.gif
Atsakyti
Man labai graži Moore plaukų spalva,sodri.
user posted image
Atsakyti
man paskutine spalva nuotraukoj labiau patinka (mat daugiau saltesnio atspalvio - o as tokia balta salto tipo). O nebus su chna tik labai ryza (tokia oranzine nenaturaliai) jei basma nedesiu? beje as naturaliai esu pilka pelenu, o dabar rudai raudonai ryzoka bet cheminiais (pries 2men) dazyta (ir taip jau 3 kartus dazyta)...
Atsakyti